Наукова періодика України Наукові записки Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка


Косів В. М. 
Образи дітей у графічному дизайні української діаспори (1945–1989 роки) / В. М. Косів // Наукові записки Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Серія : Мистецтвознавство. - 2018. - № 2. - С. 214-220. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/NZTNPUm_2018_2_31
Досліджено особливості зображень дітей на обкладинках періодичних видань повоєнної хвилі української діаспори. З'ясовано, що вони показують не так реальних дівчат і хлопців, як образи "наступного покоління". Виявлено, що діти дошкільного (та інколи молодшого шкільного) віку зображені у вишитих сорочках, що дає змогу легко ідентифікувати їх національність і свідчить про збереження "української субстанції" на чужині. Показано, що старші діти, одягнені в мілітаризовані однострої скаутських організацій, запевняють про готовність до боротьби за визволення України.
  Повний текст PDF - 626.489 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Косів В.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Косів В. М. Образи дітей у графічному дизайні української діаспори (1945–1989 роки) / В. М. Косів // Наукові записки Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Серія : Мистецтвознавство. - 2018. - № 2. - С. 214-220. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/NZTNPUm_2018_2_31.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Косів Василь Михайлович (технічні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського