Наукова періодика України Наукові записки Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка


Замуруйцев О. 
Аграрні відносини в німецьких і менонітських поселеннях Таврійської губернії в другій половині ХІХ – на початку ХХ ст. / О. Замуруйцев, О. Жиряков // Наукові записки Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Серія : Історія. - 2016. - Вип. 1(1). - С. 42-45. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/NZTNPU_ist_2016_1%281%29__12
Розкрито особливості аграрних відносин у німецькомовних поселеннях Півдня сучасної України в пореформений період. Спираючись на відповідний статистичний матеріал, автори, на прикладі німецьких і менонітських колоній Бердянського й Мелітопольського повітів тодішньої Таврійської губернії, висвітлено найбільш характерні риси та процеси, що відбувалися в земельно-правових відносинах і соціально-економічному житті німецьких колоністів того часу. Ці процеси значною мірою визначили основні напрями та економічні пріоритети в розвитку колоністських господарств, які відіграли помітну роль у загальному економічному піднесенні південного регіону нашої країни в другій половині ХIХ - на початку ХХ ст.
  Повний текст PDF - 565.987 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Замуруйцев О.
  • Жиряков О.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Замуруйцев О. Аграрні відносини в німецьких і менонітських поселеннях Таврійської губернії в другій половині ХІХ – на початку ХХ ст. / О. Замуруйцев, О. Жиряков // Наукові записки Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Серія : Історія. - 2016. - Вип. 1(1). - С. 42-45. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/NZTNPU_ist_2016_1(1)__12.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського