Наукова періодика України Математичний вісник Наукового товариства ім. Шевченка


Боголюбов М. (мол.) 
Ергодичні динамічні системи: порядок та хаос / М. (мол.) Боголюбов, А. Прикарпатський, М. Притула // Математичний вісник Наукового товариства ім. Шевченка. - 2005. - Т. 2. - С. 9-16. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Mvntsh_2005_2_4
  Повний текст PDF - 248.76 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Боголюбов М.
  • Прикарпатський А.
  • Притула М.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Боголюбов М. (мол.) Ергодичні динамічні системи: порядок та хаос / М. (мол.) Боголюбов, А. Прикарпатський, М. Притула // Математичний вісник Наукового товариства ім. Шевченка. - 2005. - Т. 2. - С. 9-16. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Mvntsh_2005_2_4.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Прикарпатський Анатолій Карольович (фізико-математичні науки)
  • Притула Микола Миколайович (фізико-математичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського