Наукова періодика України Медичні перспективи


Воронин К. В. 
Активная профилактика послеродового эндометрита у беременных с анаэробным дисбиозом и планируемым кесаревым сечением / К. В. Воронин, А. М. Алале, И. И. Алале, С. И. Червоный // Медичні перспективи. - 2015. - Т. 20, № 3. - С. 42-48. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Mp_2015_20_3_10
У структурі гнійно-запальних захворювань післяродовий ендометрит (ПЕ) зберігає своє лідируюче становище. Вірогідність розвитку післяпологового ендометриту після кесарева розтину зростає в 5 - 10 разів у порівнянні з мимовільними пологами і його частота не має тенденції до зниження. Актуальність проблеми ПЕ визначається не тільки значною поширеністю, економічними втратами, але і його можливими ускладненнями (неспроможність швів на матці і генералізація інфекції). Клінічна картина ПЕ на цей час характеризується пізньою маніфестацією, наявністю атипових і безсимптомних форм, яким властива невідповідність загальної реакції організму і ступеня тяжкості місцевого патологічного процесу. Провідна роль в етіології ПЕ належить умовно-патогенній мікрофлорі, в більшості випадків (90 %) наявністю строгих анаеробних неспороутворюючих мікроорганізмів, що складають нормальну мікрофлору статевих шляхів у жінок. Мета дослідження - розробка принципів активної профілактики післяпологового ендометриту у вагітних з вираженим анаеробним вагінальним дисбіозом при плануванні кесарева розтину.
  Повний текст PDF - 161.237 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Воронин К.
  • Алале А.
  • Алале И.
  • Червоный С.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Воронин К. В. Активная профилактика послеродового эндометрита у беременных с анаэробным дисбиозом и планируемым кесаревым сечением / К. В. Воронин, А. М. Алале, И. И. Алале, С. И. Червоный // Медичні перспективи. - 2015. - Т. 20, № 3. - С. 42-48. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Mp_2015_20_3_10.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Алале Амар Мехлеф (медичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського