Наукова періодика України Медичні перспективи


Лепский В. В. 
Эффективность применения комплексной терапии на модели кариеса и гингивита у животных / В. В. Лепский, О. В. Деньга, О. А. Макаренко // Медичні перспективи. - 2012. - Т. 17, № 1. - С. 8-11. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Mp_2012_17_1_4
В експерименті на моделі карієсу та гінгівіту за допомогою біохімічних методів показано, що застосування патофізіологічно обгрунтованих адаптогенних, мікроелементних та антиоксидантних препаратів дозволяє ефективно попереджати порушення в пульпі зубів, яснах, альвеолярному відростку, запобігати резорбції кісткових тканин та розвитку карієсу у тварин.
  Повний текст PDF - 265.521 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Лепский В.
 • Деньга О.
 • Макаренко О.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Лепский В. В. Эффективность применения комплексной терапии на модели кариеса и гингивита у животных / В. В. Лепский, О. В. Деньга, О. А. Макаренко // Медичні перспективи. - 2012. - Т. 17, № 1. - С. 8-11. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Mp_2012_17_1_4.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Деньга Оксана Василівна (медичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського