Наукова періодика України Медичні перспективи


Мащенко И. С. 
Клинико-иммунологическая эффективность циклоферона и полиоксидония в комплексном лечении различных вариантов течения генерализованного пародонтита / И. С. Мащенко, А. А. Гударьян, В. А. Лозовикова // Медичні перспективи. - 2012. - Т. 17, № 1. - С. 94-101. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Mp_2012_17_1_18
З метою обгрунтування вибору імунокоригуючих засобів, що використовуються в комплексному лікуванні генералізованого пародонтиту (ГП), проведено клініко-лабораторну оцінку результатів терапевтичних втручань у 139 пацієнтів. Встановлено, що включення в комплексну терапію хронічного ГП препарату з класу рекомбінантних цитокінів циклоферону (парентерально) і поліоксидонію (використовуваного як монотерапія або у поєднанні з циклофероном) у пацієнтів з прогресуючим ГП забезпечує швидку позитивну динаміку клінічних показників, призводить до стійкого одужання і до нормалізації імунних розладів. Терміни лікування скорочуються на 3 - 4 відвідини, клініко-рентгенологічна стабілізація спостерігається у більше ніж 90 % пролікованих хворих. Показано, що лабораторний тест для визначення рівня вмісту міжклітинної молекули адгезії sICAM-1 в сироватці крові є високочутливим і високоінформативним методом для оцінки й прогнозування ефективності імунокоригуючих препаратів.
  Повний текст PDF - 323.601 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Мащенко И.
 • Гударьян А.
 • Лозовикова В.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Мащенко И. С. Клинико-иммунологическая эффективность циклоферона и полиоксидония в комплексном лечении различных вариантов течения генерализованного пародонтита / И. С. Мащенко, А. А. Гударьян, В. А. Лозовикова // Медичні перспективи. - 2012. - Т. 17, № 1. - С. 94-101. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Mp_2012_17_1_18.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського