Наукова періодика України Математичне моделювання


Красніков К. С. 
Математична модель несиметричного плавлення легкоплавкої домішки / К. С. Красніков, С. Є. Самохвалов, В. П. Пиптюк, Г. А. Андрієвський // Математичне моделювання. - 2014. - № 2. - С. 47-50. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Mm_2014_2_16
  Повний текст PDF - 245.897 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Красніков К.
  • Самохвалов С.
  • Пиптюк В.
  • Андрієвський Г.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Красніков К. С. Математична модель несиметричного плавлення легкоплавкої домішки / К. С. Красніков, С. Є. Самохвалов, В. П. Пиптюк, Г. А. Андрієвський // Математичне моделювання. - 2014. - № 2. - С. 47-50. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Mm_2014_2_16.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Красніков Кирило Сергійович (фізико-математичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського