Наукова періодика України Молодь і ринок


Мадзігон В. 
Підприємницька діяльність у сільському господарстві рослинництва та тваринництва / В. Мадзігон // Молодь і ринок. - 2011. - № 11. - С. 24-29. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Mir_2011_11_8
Розкрито питання підготовки учнівської та студентської молоді до підприємницької діяльності за умов ринкової економіки у системі освіти, що відповідає Болонському процесу якості, Національному класифікатору професій України та з урахуванням розвитку нових видів економічної діяльності та технологій виконання робіт відповідної кваліфікації із набутими професійними фаховими вміннями та навичками. Підсумовано: в основі аграрної реформи України - земельна реформа, за нинішніх умов – це етап видання державних актів права власності на землю громадянам, які проживають у сільській місцевості.
  Повний текст PDF - 277.55 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Мадзігон В.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Мадзігон В. Підприємницька діяльність у сільському господарстві рослинництва та тваринництва / В. Мадзігон // Молодь і ринок. - 2011. - № 11. - С. 24-29. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Mir_2011_11_8.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського