Наукова періодика України Молодь і ринок


Добуш Ю. 
Олександр Кошиць і українська хорова культура у діаспорі / Ю. Добуш // Молодь і ринок. - 2011. - № 10. - С. 121-125. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Mir_2011_10_29
Висвітлено маловідомі сторінки життя українського хорового мистецтва кінця XIX – XX ст. за кордоном. Акцентовано увагу на постаті видатного українського хорового диригента, композитора, вченого-етнографа, талановитого педагога О. Кошиця, який своїм першокласним хором ознайомив народи світу з чарівною українською народною піснею. Наголошено, що О. Кошиць змінив уявлення музичної громадськості про засади національної музики. Це незабаром (за першої суспільно-політичної нагоди в 1917 – 1921 рр.) інспірувало творче відродження цієї галузі.
  Повний текст PDF - 218.958 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Добуш Ю.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Добуш Ю. Олександр Кошиць і українська хорова культура у діаспорі / Ю. Добуш // Молодь і ринок. - 2011. - № 10. - С. 121-125. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Mir_2011_10_29.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Добуш Юрій Ярославович (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського