Наукова періодика України Міжнародний ендокринологічний журнал


Кравченко В. І. 
Чорнобильська аварія та йодна недостатність як фактори ризику тиреоїдної патології у населення постраждалих регіонів України / В. І. Кравченко // Міжнародний ендокринологічний журнал. - 2016. - № 2. - С. 13-20. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Mezh_2016_2_4
Наслідком аварії на Чорнобильській атомній електростанції була негативна дія опромінення на здоров'я населення значних територій України та прилеглих країн, наслідки цієї дії будуть виявлятися протягом багатьох років. Дослідження, проведені у 2011 - 2014 рр. у Київській, Житомирській і Чернігівській областях, показали, що йодний дефіцит у харчуванні населення на цих територіях зберігається та негативно діє на здоров'я мешканців, які зазнали впливу факторів Чорнобильської аварії. Розв'язання проблеми профілактики йододефіцитних захворювань лежить в аспекті прийняття законодавчих актів щодо масової та групової йодної профілактики.
  Повний текст PDF - 218.048 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Кравченко В.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Кравченко В. І. Чорнобильська аварія та йодна недостатність як фактори ризику тиреоїдної патології у населення постраждалих регіонів України / В. І. Кравченко // Міжнародний ендокринологічний журнал. - 2016. - № 2. - С. 13-20. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Mezh_2016_2_4.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Кравченко Віталій Іванович (медичні науки)
 • Кравченко Віктор Іванович (медичні науки)
 • Кравченко Володимир Іванович (медичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського