Наукова періодика України Медицина невідкладних станів


Дацюк О. І. 
Використання симуляційних технологій для формування компетентності клінічних ординаторів і аспірантів у проведенні серцево-легеневої реанімації / О. І. Дацюк, О. Л. Очеретна, Г. В. Бевз, Л. В. Дацюк, В. А. Озимий // Медицина неотложных состояний. - 2017. - № 6. - С. 98-102. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Medns_2017_6_16
Мета роботи - оцінка ефективності симуляційних технологій у процесі формування та підтримання у клінічних ординаторів і аспірантів практичних навичок серцево-легеневої реанімації та компетенцій надання невідкладної допомоги. Здійснено проспективний аналіз навчання та засвоєння теоретичних знань і практичних навиків із проведення серцево-легеневої реанімації клінічними ординаторами та аспірантами. Встановлено, що симуляційні форми навчання з використанням сучасних манекенів сприяють швидкому, ефективному та безпечному формуванню в слухачів курсу як технічних, так і нетехнічних навичок надання невідкладної допомоги.Мета роботи - оцінка ефективності симуляційних технологій у процесі формування та підтримання в клінічних ординаторів і аспірантів практичних навичок серцево-легеневої реанімації та компетенцій надання невідкладної допомоги. Проведено проспективний аналіз навчання та засвоєння теоретичних знань і практичних навиків із проведення серцево-легеневої реанімації клінічними ординаторами та аспірантами. Встановлено, що симуляційні форми навчання з використанням сучасних манекенів сприяють швидкому, ефективному та безпечному формуванню у слухачів курсу як технічних, так і нетехнічних навичок надання невідкладної допомоги.Мета роботи - оцінка ефективності симуляційних технологій у процесі формування та підтримання у клінічних ординаторів і аспірантів практичних навичок серцево-легеневої реанімації та компетенцій надання невідкладної допомоги. Здійснено проспективний аналіз навчання та засвоєння теоретичних знань і практичних навиків із проведення серцево-легеневої реанімації клінічними ординаторами та аспірантами. Встановлено, що симуляційні форми навчання з використанням сучасних манекенів сприяють швидкому, ефективному та безпечному формуванню в слухачів курсу як технічних, так і нетехнічних навичок надання невідкладної допомоги.
  Повний текст PDF - 263.423 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Дацюк О.
  • Очеретна О.
  • Бевз Г.
  • Дацюк Л.
  • Озимий В.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Дацюк О. І. Використання симуляційних технологій для формування компетентності клінічних ординаторів і аспірантів у проведенні серцево-легеневої реанімації / О. І. Дацюк, О. Л. Очеретна, Г. В. Бевз, Л. В. Дацюк, В. А. Озимий // Медицина неотложных состояний. - 2017. - № 6. - С. 98-102. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Medns_2017_6_16.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Дацюк Олександр Іванович (медичні науки)
  • Очеретна Ольга Леонідівна (медичні науки)
  • Бевз Геннадій Вікторович (медичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського