Наукова періодика України Карпатські математичні публікації


Bodnar O. S. 
On the convergence of multidimensional S-fractions with independent variables / O. S. Bodnar, R. I. Dmytryshyn // Карпатські математичні публікації. - 2018. - Т. 10, № 1. - С. 58-64. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Kmp_2018_10_1_6
  Повний текст PDF - 118.299 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Bodnar O.
  • Dmytryshyn R.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Bodnar O. S. On the convergence of multidimensional S-fractions with independent variables / O. S. Bodnar, R. I. Dmytryshyn // Карпатські математичні публікації. - 2018. - Т. 10, № 1. - С. 58-64. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Kmp_2018_10_1_6.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського