Наукова періодика України Хірургія України


Козинець Г. П. 
Порівняльний аналіз методів ендоскопічного ліфтингу при хірургічному лікуванні естетичних деформацій верхньої частини обличчя / Г. П. Козинець, В. Д. Пінчук, О. С. Ткач // Хірургія України. - 2014. - № 2. - С. 59-64. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/KhU_2014_2_11
Мета роботи - поліпшити результати хірургічного лікування естетичних деформацій верхньої частини обличчя шляхом розроблення нових та вдосконалення наявних методів оперативних втручань. У дослідження залучено 158 пацієнтів віком від 30 до 65 років. Пацієнтів розподілено у групу порівняння і три дослідні групи залежно від особливостей виконання оперативних втручань. Результати оперативних втручань оцінено в ранній післяопераційний період на 10-ту добу і у контрольні терміни - через 1 міс та 1 рік. У ранній післяопераційний період ітрадиційніі методи операцій на верхній частині обличчя забезпечують високу частоту добрих результатів ((<$E81,9~symbol С~4,9>) %). У динаміці післяопераційного періоду спостерігається поступове зменшення частки добрих результатів: через 1 рік і (<$E64,0~symbol С~6,1>) %. Головними причинами цього є рецидив птозу брів, пов'язаний з активністю кругових м'язів очей, та порушення чутливості шкіри голови, яке виникає внаслідок агресивних втручань на мімічних м'язах. Розроблені способи ендоскопічного ліфтингу верхньої частини обличчя з використанням попередньої хімічної денервації мімічних м'язів та фіксації тканин надають змогу поліпшити результати у віддалений післяопераційний період на 73,1 % щодо групи порівняння, зменшити кількість та довжину розрізів, а також у 1,5 разу скоротити тривалість оперативного втручання. Висновки: порівняльний аналіз ранніх та віддалених результатів хірургічного лікування при естетичних деформаціях верхньої частини обличчя виявив, що операцією вибору є ендоскопічний фронто-темпоральний ліфтинг з попередньою хімічною денервацією м'язів і фіксацією переміщених тканин за допомогою поліуретанової клейової композиції з фолієвою кислотою. Це надає змогу поліпшити результат оперативного втручання у віддалений післяопераційний період з (<$E64,0~symbol С~6,1>) до (<$E90,3~symbol С~5,3>) %.
  Повний текст PDF - 137.245 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Козинець Г.
  • Пінчук В.
  • Ткач О.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Козинець Г. П. Порівняльний аналіз методів ендоскопічного ліфтингу при хірургічному лікуванні естетичних деформацій верхньої частини обличчя / Г. П. Козинець, В. Д. Пінчук, О. С. Ткач // Хірургія України. - 2014. - № 2. - С. 59-64. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/KhU_2014_2_11.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Козинець Георгій Павлович (медичні науки)
  • Пінчук Василь Дмитрович (1956–) (медичні науки)
  • Ткач Олег Сергійович (медичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського