Наукова періодика України Кибернетика и системный анализ


Єрмольєв Ю. М. 
Про моделі стохастичної оптимізації для менеджменту водосховищ з урахуванням ризиків / Ю. М. Єрмольєв, Т. Ю. Єрмольєва, Т. Кахіл, М. Оберштайнер, В. М. Горбачук, П. С. Кнопов // Кибернетика и системный анализ. - 2019. - Т. 55, № 1. - С. 68-79.865
    Зміст випуску     Цитування публікації

Повний текст публікації буде доступним після 01.08.2021 р., через 865 днів


Цитованість авторів публікації:
  • Єрмольєв Ю.
  • Єрмольєва Т.
  • Кахіл Т.
  • Оберштайнер М.
  • Горбачук В.
  • Кнопов П.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Єрмольєв Ю. М. Про моделі стохастичної оптимізації для менеджменту водосховищ з урахуванням ризиків / Ю. М. Єрмольєв, Т. Ю. Єрмольєва, Т. Кахіл, М. Оберштайнер, В. М. Горбачук, П. С. Кнопов // Кибернетика и системный анализ. - 2019. - Т. 55, № 1. - С. 68-79..

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського