Наукова періодика України Кибернетика и системный анализ


Каленчук-Порханова А. А. 
Наилучшая чебышевская аппроксимация функций одной и многих переменных / А. А. Каленчук-Порханова // Кибернетика и системный анализ. - 2009. - Т. 45, № 6. - С. 155-164. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/KSA_2009_45_6_20
Розглянуто проблему найкращої чебишовської апроксимації. Наведено обгрунтування переваг алгоритмів апроксимації, пов'язаних із їх оптимізацією за точністю та швидкодією.
  Повний текст PDF - 117.376 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Каленчук-Порханова А.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Каленчук-Порханова А. А. Наилучшая чебышевская аппроксимация функций одной и многих переменных / А. А. Каленчук-Порханова // Кибернетика и системный анализ. - 2009. - Т. 45, № 6. - С. 155-164. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/KSA_2009_45_6_20.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського