Наукова періодика України Кибернетика и системный анализ


Киселева Е. М. 
Решение непрерывных задач оптимального покрытия шарами с использованием теории оптимального разбиения множеств / Е. М. Киселева, Л. И. Лозовская, Е.В. Тимошенко // Кибернетика и системный анализ. - 2009. - Т. 45, № 3. - С. 98-117. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/KSA_2009_45_3_8
Розглянуто неперервну задачу про оптимальне c-кульове покриття компактної множини <$E OMEGA> з <$E E sub n> заданою кількістю куль з мінімальним радіусом і задачу про покриття множини мінімальною кількістю куль заданого радіуса. Запропоновано й обгрунтовано алгоритми їх розв'язання, які базуються на використанні теорії оптимального розбиття множин і r-алгоритму Шора.
  Повний текст PDF - 235.462 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Киселева Е.
  • Лозовская Л.
  • Тимошенко Е.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Киселева Е. М. Решение непрерывных задач оптимального покрытия шарами с использованием теории оптимального разбиения множеств / Е. М. Киселева, Л. И. Лозовская, Е.В. Тимошенко // Кибернетика и системный анализ. - 2009. - Т. 45, № 3. - С. 98-117. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/KSA_2009_45_3_8.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського