Наукова періодика України Фізичне виховання, спорт і культура здоров'я у сучасному суспільстві


Semeniv B. 
Educational Model of Physical Training of Students of Bio-technological Profiles / B. Semeniv, A. Babych, P. Bilenjkyj, T. Prystavsjkyj, O. Kovban // Фізичне виховання, спорт і культура здоров'я у сучасному суспільстві. - 2018. - № 1. - С. 52-60. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Fvs_2018_1_10
За сучасних соціально-економічних умов важливого значення набуває професійна підготовка студентів у ВНЗ, яка найбільш конкретно втілює принцип органічного зв'язку фізичного виховання з практикою трудової діяльності. Мета фізичного виховання в навчальних закладах - сприяння підготовці гармонійно розвинених, висококваліфікованих фахівців. У процесі навчання з курсу фізичного виховання передбачено виконання завдань: виховання в студентів високих моральних, вольових і фізичних якостей, готовності до високопродуктивної праці; збереження й зміцнення здоров'я, сприяння правильному формуванню та всебічному розвитку організму, підтримки високої працездатності впродовж усього періоду навчання; усебічна фізична підготовка студентів; їх профілююча фізична підготовка з урахуванням особливостей майбутньої трудової діяльності; придбання студентами необхідних знань з основ теорії, методики й організації фізичного виховання й спортивного тренування; виховання в студентів переконаності в необхідності регулярно займатися фізичною культурою та спортом. В Україні здійснюється широкий комплекс заходів, що створюють необхідні умови праці та побуту, оздоровлення зовнішнього, у тому числі й виробничого, середовища, подальший розвиток охорони здоров'я. Водночас активність людини, засоби фізичної культури та спорту є важливими чинниками вдосконалення, зміцнення здоров'я, що, у підсумку, підвищує творчу активність людини, її працездатність. Фізична культура - невід'ємна частина життя людини. Вона займає досить важливе місце в навчанні, роботі людей. Заняття фізичними вправами відіграють значну роль у працездатності членів суспільства, саме тому знання й уміння з фізичної культури повинні закладатися в освітніх установах різних рівнів поетапно. Розроблено зміст програми профілюючої фізичної підготовки студентів спеціальності виробництва та переробки продукції тваринництва, який складався з двох блоків: фізкультурна освіта та профілююча фізична підготовка.
  Повний текст PDF - 229.181 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Semeniv B.
  • Babych A.
  • Bilenjkyj P.
  • Prystavsjkyj T.
  • Kovban O.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Semeniv B. Educational Model of Physical Training of Students of Bio-technological Profiles / B. Semeniv, A. Babych, P. Bilenjkyj, T. Prystavsjkyj, O. Kovban // Фізичне виховання, спорт і культура здоров'я у сучасному суспільстві. - 2018. - № 1. - С. 52-60. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Fvs_2018_1_10.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Семенів Богдан Степанович (педагогічні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського