Наукова періодика України Фізичне виховання, спорт і культура здоров'я у сучасному суспільстві


Будзуляк О. 
Контроль та управління тренувальним процесом плавців-спринтерів під час силової підготовки / О. Будзуляк // Фізичне виховання, спорт і культура здоров'я у сучасному суспільстві. - 2013. - № 2. - С. 115-117. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Fvs_2013_2_29
Наголошено, що під час контролю та управління тренувальним процесом плавців-спринтерів та під час силової підготовки потрібно звернути увагу на параметри дозування фізичних та атлетичних вправ, які позитивно впливають на функціональний стан плавця; ураховувати відповідну організацію та методику педагогічного контролю за рівнем розвитку максимальної сили, швидкісної сили й силової витривалості. Описано, що необхідною умовою для інтенсивного тренування плавців є наявність спортивних тренажерів, нестандартних обладнань і спеціальних пристроїв, які надають можливість фізично розвивати ту чи іншу групу м'язів, що безпосередньо бере участь у руховій діяльності плавця.
  Повний текст PDF - 408.341 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Будзуляк О.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Будзуляк О. Контроль та управління тренувальним процесом плавців-спринтерів під час силової підготовки / О. Будзуляк // Фізичне виховання, спорт і культура здоров'я у сучасному суспільстві. - 2013. - № 2. - С. 115-117. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Fvs_2013_2_29.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського