Наукова періодика України Фізико-математичне моделювання та інформаційні технології


Юзевич В. 
Моделювання корозійних процесів у системі "метал–електроліт" з урахуванням дифузійного імпедансу / В. Юзевич, І. Огірко, Р. Джала // Фізико-математичне моделювання та інформаційні технології. - 2011. - Вип. 13. - С. 173-181. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Fmmit_2011_13_19
Одержано вихідні співвідношення для дослідження корозійних процесів у системі метал - розчин електроліту, через яку проходить змінний струм, з урахуванням дифузійного імпедансу Варбурга. На межі розділу метал - розчин електроліту з використанням узагальнених умов спряження фізико-механічних полів одержано співвідношення для міжфазних натягу й енергії, від яких залежать умови проходження корозійних струмів, що супроводжуються переходом частинок металу в розчин електроліту.
  Повний текст PDF - 515.28 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Юзевич В.
 • Огірко І.
 • Джала Р.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Юзевич В. Моделювання корозійних процесів у системі "метал–електроліт" з урахуванням дифузійного імпедансу / В. Юзевич, І. Огірко, Р. Джала // Фізико-математичне моделювання та інформаційні технології. - 2011. - Вип. 13. - С. 173-181. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Fmmit_2011_13_19.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Юзевич Володимир Миколайович (1950–) (фізико-математичні науки)
 • Огірко Ігор Васильович (1952–) (фізико-математичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського