Наукова періодика України Фізико-математичне моделювання та інформаційні технології


Височанський В. 
Про віртуальне середовище для онлайн-навчання / В. Височанський, Л. Клакович, П. Кущак, А. Музичук // Фізико-математичне моделювання та інформаційні технології. - 2010. - Вип. 11. - С. 49-55. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Fmmit_2010_11_7
Досліджено систему для онлайнового навчання, побудовані відповідно до стандарту SCORM. Проаналізовано особливості формування навчального середовища на різних етапах процесу навчання, який передбачає виконання студентом практичних завдань та їх автоматизовану перевірку. Основні підходи продемонстровано на прикладі навчальної системи IUDICO, розробленої для вивчення програмування. Розглянуто використання зовнішніх сервісів для перевірки рівня знань студентів та їх практичних навиків у написанні коду програм. Оцінювання результатів навчання виконано за допомогою метрик, які застосовують для оцінки якості програмного забезпечення.
  Повний текст PDF - 464.047 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Височанський В.
 • Клакович Л.
 • Кущак П.
 • Музичук А.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Височанський В. Про віртуальне середовище для онлайн-навчання / В. Височанський, Л. Клакович, П. Кущак, А. Музичук // Фізико-математичне моделювання та інформаційні технології. - 2010. - Вип. 11. - С. 49-55. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Fmmit_2010_11_7.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Клакович Леся Миронівна (фізико-математичні науки)
 • Музичук Андрій Анатолійович (фізико-математичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського