Наукова періодика України Фізико-математичне моделювання та інформаційні технології


Дронюк І. 
До розв’язування одного класу звичайних нелінійних диференціальних рівнянь / І. Дронюк, М. Назаркевич // Фізико-математичне моделювання та інформаційні технології. - 2007. - Вип. 6. - С. 136-140. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Fmmit_2007_6_16
  Повний текст PDF - 356.584 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Дронюк І.
  • Назаркевич М.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Дронюк І. До розв’язування одного класу звичайних нелінійних диференціальних рівнянь / І. Дронюк, М. Назаркевич // Фізико-математичне моделювання та інформаційні технології. - 2007. - Вип. 6. - С. 136-140. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Fmmit_2007_6_16.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Назаркевич Марія Андріївна (1973–) (фізико-математичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського