Наукова періодика України Філологічні трактати


Hunter L. 
English Speech Innovations in the XXI Century / L. Hunter, K. Vashyst, A. Khodtseva // Філологічні трактати. - 2015. - Т. 7, № 3. - С. 90-94. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Filtr_2015_7_3_14
Проаналізовано мовленнєвий потенціал англійської мови, діапазон ресурсів, які мова може запропонувати для нашого повсякденного використання, так званої мови "civil service". Мова є досить динамічною системою. Літературна мова є мовою спеціального використання, вона ніколи не є достовірним відображенням повсякденного мовлення і може відходити від граматичних та інших норм. Англійська - це мова, що найбільш широко використовується у світі, маючи понад 1,8 млрд користувачів. Вона є найбільш податливою мовою на землі і належать усім, хто говорить нею. Лінгвістичний досвід, як і екстралінгвістичний, що в свою чергу впливає на специфіку узусу, передбачає створення лексичних інновацій, які будучи аутентичними, потім через дискурс потрапляють в словник. Інформація такого роду є дуже актуальною для майбутніх перекладачів, але як і раніше, рідко можна знайти будь-які спроби систематизувати її та включити в процес викладання.
  Повний текст PDF - 432.833 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Hunter L.
  • Vashyst K.
  • Khodtseva A.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Hunter L. English Speech Innovations in the XXI Century / L. Hunter, K. Vashyst, A. Khodtseva // Філологічні трактати. - 2015. - Т. 7, № 3. - С. 90-94. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Filtr_2015_7_3_14.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського