РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнявидом документа
 Знайдено в інших БД:Журнали та продовжувані видання (1)Наукова періодика України (1)
Пошуковий запит: (<.>I=Ж73350<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

Ін-т українознав. ім. І.Крип'якевича НАН України.


. – Л. – 2007

Проаналізовано русько-угорські військово-політичні, дипломатичні, релігійні та соціально-економічні відносини ХІІІ ст. в угорській історіографії другої половини ХХ - початку ХХІ ст. Розглянуто питання формування боярських родів Галицько-Волинського князівства у період правління династії Романовичів. Описано образ Данила Романовича в історичних літописах. Висвітлено християнську спадщину Київської Русі в католицькій полемічній літературі кінця XVI - XVII ст., проблему давньоруської спадщини в українській культурі XVII - XIX ст.


Проанализированы русско-венгерские военно-политические, дипломатические, религиозные и социально-экономические отношения ХІІІ ст. в венгерской историографии второй половины ХХ - начале ХХІ ст. Рассмотрены вопросы формирования боярских родов Галицко-Волынского княжества в период правления династии Романовичей. Описан образ Даниила Романовича в исторических летописях. Освещены христианское наследие Киевской Руси в католической полемической литературе конца XVI - XVII ст., проблема древнерусского наследия в украинской культуре XVII - XIX ст.



НАДХОДЖЕННЯ:

Головний редактор:

Ісаєвич Я. Д.

Ін-т українознав. ім. І.Крип'якевича НАН України.


. – Л. – 2008

Проаналізовано значення коронації князя Данила Романовича для Волині, роль його правління у східноєвропейській політиці Рима в 1240 - 1250 рр. Висвітлено розвиток Галицько-Волинської держави у дослідженнях істориків української еміграції у міжвоєнній Польщі. Розглянуто проблеми утворення Литовської держави та її відносин з Галицько-Волинським князівством, питання про зведений каталог християнських рукописів Галицько-Волинської держави в історіографічному аспекті.


Проанализированы значение коронации князя Даниила Романовича для Волыни, роль его правления в восточноевропейской политике Рима в 1240 - 1250 гг. Освещено развитие Галицко-Волынского государства в исследованиях историков украинской эмиграции в межвоенной Польше. Рассмотрены проблемы образования Литовского государства и его отношений с Галицко-Волынским княжеством, вопрос о сводном каталоге христианских рукописей Галицко-Волынского государства в историографическом аспекте.



НАДХОДЖЕННЯ:

Головний редактор:

Ісаєвич Я. Д.
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського