РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнявидом документа
 Знайдено в інших БД:Наукова періодика України (26)
Пошуковий запит: (<.>A=Гулеватий С$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 18
Представлено документи з 1 до 18
1.

Зелінська Г. В. Радіойодрезистентні регіональні метастази папілярного раку щитоподібної залози: клініко-біологічні аспекти: (огляд л-ри і власні дані). — 2009 // Ендокринологія.
2.

Воскобойник Л. Г. Взаємозв'язок між наявністю генетичних порушень та інвазійними властивостями папілярних карцином щитоподібної залози // Доп. НАН України. - 2010. - № 12.
3.

Захарченко Т. Ф. Динаміка активності натуральних кілерних клітин у хворих на рак щитовидної залози різних вікових груп після радіойодотерапії // Ендокринологія. - 2013. - 18, № 1.
4.

Тронько М. Д. Діагностика та радіонуклідне лікування тиреоїдного раку у хворих молодого віку // Ендокринологія. - 2013. - 18, № 2.
5.

Лучицький Є. В. Стан гіпофізарно-статевої системи та морфофункціональні показники сперми у чоловіків, хворих на рак щитоподібної залози, в динаміці лікування // Укр. радіол. журн.. - 2015. - 23, № 3.
6.

Гулеватий С. В. Результати лікування віддалених метастазів у легені в пацієнтів з папілярною карциномою щитоподібної залози // Укр. радіол. журн.. - 2013. - 21, № 3.
7.

Зелінська Г. В. Цитологічні досягнення у прогнозуванні радіойодорезистентності папілярного раку щитоподібної залози в допомогу радіологам // Укр. радіол. журн.. - 2013. - 21, № 3.
8.

Лучицький Є. В. Функціональний стан гіпофізарно-статевої системи у чоловіків, хворих на рак щитоподібної залози // Укр. радіол. журн.. - 2013. - 21, № 3.
9.

Захарченко Т. Ф. Порівняльне визначення радіочутливості до йоду-131 активності NK-клітин у хворих на тиреоїдний рак залежно від віку та наявності віддалених метастазів // Укр. радіол. журн.. - 2013. - 21, № 4.
10.

Захарченко Т. Ф. Кумулятивний вплив радіойоду на функціональну активність NK-клітин та нейтрофілів у хворих з віддаленими метастазами диференційованого раку щитоподібної залози // Укр. радіол. журн.. - 2016. - 24, № 2.
11.

Замотаєва Г. А. Вплив радіойодотерапії на імунофенотип лімфоцитів периферичної крові хворих на рак щитоподібної залози різного віку // Укр. радіол. журн.. - 2015. - 23, № 2.
12.

Захарченко Т. Ф. Функція NK-клітин та нейтрофілів після радіойодотерапії у дітей та підлітків, хворих на диференційований рак щитоподібної залози, залежно від наявності легеневих метастазів // Укр. радіол. журн.. - 2015. - 23, № 2.
13.

Лучицький Є. В. Рівні гонадотропних і статевих гормонів у чоловіків, хворих на рак щитоподібної залози в динаміці лікування // Ендокринологія. - 2016. - 21, № 2.
14.

Захарченко Т. Ф. Вплив рекомбінантного тиреотропного гормона людини та радіойодотерапії на функцію клітин вродженого імунітету у хворих на рак щитоподібної залози // Міжнар. ендокринол. журн.. - 2018. - 14, № 6.
15.

Захарченко Т. Ф. Порівняльна оцінка активності клітин вродженого імунітету в пацієнтів із доброякісними та злоякісними захворюваннями щитоподібної залози після радіойодотерапії // Міжнар. ендокринол. журн.. - 2019. - 15, № 3.
16.

Захарченко Т. Ф. Статеві й вікові особливості змін імунологічних показників у хворих на рак щитоподібної залози і хворих на токсичний зоб після радіойодотерапії // Міжнар. ендокринол. журн.. - 2019. - 15, № 8.
17.

Захарченко Т. Ф. Статеві й вікові особливості змін імунологічних показників у хворих на рак щитоподібної залози і хворих на токсичний зоб після радіойодотерапії // Міжнар. ендокринол. журн.. - 2019. - 15, № 8.
18.

Зелінська Г. В. Цитоморфологічні особливості папілярного раку щитоподібної залози з розвитком радіойодорезистентності // Укр. радіол. та онкол. журн. - 2021. - 29, № 3.
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського