РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
у знайденому
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (584)Автореферати дисертацій (138)
Пошуковий запит: (<.>U=Р410.030-5$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1331
Представлено документи з 1 до 20
...
1.

Жукова Л. Б. Використання психофізіологічних критеріїв для оцінки ефективності фізичної реабілітації осіб молодого віку з початковими стадіями артеріальної гіпертонії. — Х., 2001 // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту.
2.

Заремба Є. Х. Підвищення фізичної активності в комплексі первинної та вторинної профілактики артеріальної гіпертензії : (Навч. посіб.). — К., 2000
3.

Заремба Є. Х. Раціональне харчування в комплексі профілактики і немедикаментозного лікування артеріальної гіпертензії : (Навч. посіб.). — К., 2000
4.
Рекомендації Українського товариства кардіологів з профілактики та лікування артеріальної гіпертензії : Посіб. до Нац. прогр. профілактики і лікування артер. гіпертензії. — К., 1999
5.

Візір В. А. Вплив ніпруцелу - донора оксиду азоту на толерантність до нітратів у хворих на ІХС, асоцiйовану з гіпертонічною хворобою. — 2004 // Клініч. фармація.
6.

Ханюкова І. Я. З досвіду використання телмісартану в лікуванні інвалідів та хворих на гіпертонічну хворобу. — 2005 // Мед. перспективи.
7.

Роздильская О. Н. Клинико-физиологическое обоснование возможности лечебного применения ультразвука у больных гипертонической болезнью. — 2005 // Пробл. мед. науки та освіти.
8.

Дроздова І. В. Незгода із режимом лікування у хворих із м'якою і помірною артеріальною гіпертензією. — 2004 // Мед. перспективи.
9.

Чернобривенко О. О. "Осмо-адалат" в кардіологічній практиці. — 2004 // Журн. практ. лікаря.
10.

Василенко А. М. Пумпан у комплексному лікуванні гіпертензивного серця та нейроциркуляторної дистонії у робітників гірничої промисловості. — 2005 // Мед. перспективи.
11.

Загородний М. І. Фармакотерапія артеріальної гіпертензії: історико-клінічний аспект (до 100-річчя звукового методу вимірювання артеріального тиску). — 2005 // Клініч. фармація.
12.

Школьник В. М. Цереброваскулярна недостатність і можливість її корекції (застосування препарату "Пікамілон"). — 2004 // Мед. перспективи.
13.

Дроздова І. В. Якість життя хворих на артеріальну гіпертензію. — 2004 // Мед. реабилитация, курортология, физиотерапия.
14.

Перцева Т. О. Диференційований підхід до діагностики і лікування артеріальної гіпертензії при цукровому діабеті : Навч. посіб. для студ. і лікарів-інтернів вищ. мед. навч. закл. III - IV рівнів акредитації. — Д.: АРТ-ПРЕС, 2002
15.

Лизогуб В. Г. Лечение артериальной гипертензии. — К.: Укр. Центр дух. культуры, 2001
16.
Матеріали української науково-практичної конференції "Профілактика і лікування артеріальної гіпертензії в Україні в рамках реалізації національної програми", 15 - 17 квіт. 2002 р. : Тези наук. доп. — К.: Моріон, 2002
17.

Малахов В. А. Питание при сосудистой патологии головного мозга. — Х.: Издатель Шуст А.И., 2001
18.

Триняк М. Г. Фізична реабілітація при артеріальній гіпертензії. — Чернівці: Рута, 2003
19.

Грицай Н. Н. Влияние энелбина 100 ретард на церебральную гемодинамику у пациентов с артериальной гипертензией. — 2003 // Журн. практ. лікаря.
20.

Чернобривенко А. А. Длительное применение диакордина-ретард при тяжелой артериальной гипертензии: эффективность, безопасность, приверженность. — 2004 // Журн. практ. лікаря.
...
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського