РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнявидом документа
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (334)Журнали та продовжувані видання (1)Автореферати дисертацій (59)
Пошуковий запит: (<.>U=П213.6$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 554
Представлено документи з 1 до 20
...
1.

Швартау В. В. Антидотная активность производных N-(3-пиридоил)-S,S-диалкилсульфилиминов по отношению к сое. — 1999 // Физиология и биохимия культур. растений.
2.

Обертюх Ю. В. Визначення уреазної активності в зерні сої та продуктах його переробки. — 1998 // Корми і кормовиробництво.
3.
Виробництво, переробка і використання сої на кормові та харчові цілі : Матеріали третьої Всеукр. конф., 3 серп. 2000 р. — Вінниця, 2000
4.

Ассаф Ібрагім Вплив ризоторфіну та реглону на продуктивність сої на різних фонах добрив. — 1999 // Селекція і насінництво.
5.

Бабич А. О. Вплив строку сівби та системи захисту посівів від хвороб на урожайність насіння сої в умовах центрального Лісостепу України. — 2001 // Зб. наук. пр. Вінниц. держ. аграр. ун-ту.
6.

Петриченко Н. М. Вплив строку і способу проведення десикації на процес дозрівання і продуктивність сортів сої в умовах Лісостепу України. — 1998 // Корми і кормовиробництво.
7.

Бабич А. О. Екологічні умови та агротехнічне обгрунтування технології вирощування сої в умовах південно-західної частини Лісостепу України. — 1999 // Вісн. Держ. агроекол. акад. України.
8.

Левандовський І. Л. Ефективність мінерального та бактеріального азоту при вирощуванні сої. — 1998 // Зрошув. земл-во.
9.

Борона В. П. Контроль бур'янів в агроценозі сої. — Вінниця, 2000 // Зб. наук. пр. Вінниц. держ. аграр. ун-ту.
10.

Петриченко В. Ф. Кількісний метод оцінки елементів продуктивності генотипів сої. — 2000 // Зб. наук. пр. Вінниц. держ. аграр. ун-ту.
11.

Калініченко А. В. Математичний аналіз біологічного процесу симбіотичної азотфіксації і його впливу на вихід кінцевого продукту. — 2000 // Вісн. Полтав. держ. с.-г. ін-ту.
12.

Щербаков В. Я. Мікробіологічна активність грунту та симбіоз з грунтовою мікрофлорою у сої за умов використання мінеральних добрив і гербіцидів. — 1999 // Вісн. Полтав. держ. с.-г. ін-ту.
13.

Бабич А. О. Наукові основи сучасних технологій вирощування сої на насіння в умовах Лісостепу України. — 2000 // Зб. наук. пр. Вінниц. держ. аграр. ун-ту.
14.

Петриченко В. Ф. Наукові основи формування урожаю сої при ранніх строках сівби в умовах Лісостепу України. — 2001 // Зб. наук. пр. Вінниц. держ. аграр. ун-ту.
15.

Бахмат О. М. Особливості використання вермистиму і екограну в посівах сої південно-західної частини Лісостепу України. — 1999 // Вісн. Полтав. держ. с.-г. ін-ту.
16.

Сніговий С. В. Перспектива вирощування сої на Херсонщині. — 1999 // Тавр. наук. вісн.
17.

Марьюшкин В. Ф. Роль генотипического компонента в фенотипическом варьировании некоторых признаков сои. — 1999 // Физиология и биохимия культур. растений.
18.

Шевніков М. Я. Роль мінерального і симбіотичного азоту в живленні сої. — 1998 // Вісн. Полтав. держ. с.-г. ін-ту.
19.

Бабич А. О. Соя для здоров'я і життя на планеті Земля. — К.: Аграр. наука, 1998
20.

Борона В. П. Стратегії застосування гербіцидів на сої. — 2001 // Зб. наук. пр. Вінниц. держ. аграр. ун-ту.
...
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського