РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнявидом документа
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (98)Журнали та продовжувані видання (1)Автореферати дисертацій (12)
Пошуковий запит: (<.>U=Ч517.115$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 174
Представлено документи з 1 до 20
...
1.

Фурман Ю. М. Біоелектрична активність серця і артеріальний тиск як показники ефективності бігових оздоровчих тренувань. — Х., 2001 // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту.
2.

Саппа Н. Н. Движение любителей бега как социальное явление. — Х.: Радар, 1999
3.

Круцевич Т. Ю. Методика занятий оздоровительным бегом в процессе физического воспитания школьников 14 - 15 лет. — Х., 2001 // Физ. воспитание студ. творч. спец.
4.

Бондарев Ю.  Взаємозв'язок основних рухових якостей бігунів на дистанцію 400 метрів. — 2001 // Теорія і методика фіз. виховання і спорту.
5.

Диба Т.  Використання штучного гіпоксичного тренування в легкоатлетичному спринті. — 2000 // Теорія і методика фіз. виховання і спорту.
6.

Дикхут Ганц-Германн. Ганц-Германн Генетика и пределы человеческих возможностей. — 2004 // Спорт. медицина.
7.

Каратаєва Д. О. Кінематичні параметри техніки бігу на 400 метрів у спортсменів різної кваліфікації. — 2005 // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту.
8.

Головко Д.  Корекція швидкісно-силової підготовки легкоатлетів високої кваліфікації на основі застосування тренажерних і технічних пристроїв. — 2001 // Теорія і методика фіз. виховання і спорту.
9.

Дєдух В. А. Методика діагностики і прогнозування спеціальної працездатності бігунів на середні та довгі дистанції. — 2005 // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту.
10.

Лисенко О.  Особливості мобілізації енергетичних механізмів при виконанні фізичних навантажень різного характеру у легкоатлетів, які спеціалізуються у бігу на різні дистанції. — 2000 // Теорія і методика фіз. виховання і спорту.
11.

Кузьомко Л. М. Особливості розвитку фізичних якостей у бігунів на 400 м. — 2005 // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту.
12.

Диба Т.  Тренування в горах та штучне гіпоксичне тренування в системі підготовки спортсменів. — 2000 // Теорія і методика фіз. виховання і спорту.
13.

Кузьомко Л. М. Факторна структура функціонального стану організму спортсменів різних спеціалізацій. — 2004 // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту.
14.

Юшко Б.  Эффективность использования интервальной гипоксической тренировки у легкоатлетов-бегунов при спортивных нагрузках анаэробной гликолитической направленности. — 2002 // Наука в олимп. спорте.
15.

Палатный И. В. Влияние тренировки в условиях низкогорья на динамику специальной выносливости и силовых способностей у бегунов на длинные дистанции. — Х., 2002 // Физ. воспитание студ. творч. спец.
16.

Перевощиков Ю. А. Интегральная оценка функционального состояния в динамике марафонского бега. — 2002 // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту.
17.

Дыба Т. Г. Исследование функциональной системы дыхания легкоатлетов-спринтеров на математической модели системы регулирования кислородных режимов организма до и после курса интервальной гипоксической тренировки. — 2002 // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту.
18.

Перевощиков Ю. О. Корекція поліфункціональних зрушень в організмі спортсменів в умовах багатодобового пробігу. — 2002 // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту.
19.

Черкесов Ю. Т. Машина адаптивного воздействия для беговых упражнений. — 2002 // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту.
20.

Бізін В. П. Методика комплексного використання засобів термінової інформації в ході технічної підготовки кваліфікованих бігунів на 400 метрів. — 2002 // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту.
...
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського