РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнявидом документа
 Знайдено в інших БД:Журнали та продовжувані видання (1)Наукова періодика України (1)
Пошуковий запит: (<.>TJ=Проблеми радіаційної медицини та радіобіології<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 349
Представлено документи з 1 до 20
...
1.

Колосинська О. О. Поширеність розсіяного склерозу серед населення України з урахуванням регіону проживання та радіаційного забруднення довкілля // Пробл. радіац. медицини та радіобіології : зб. наук. пр. - 2011. - Вип. 16.
2.

Чумак А. А. Роль гепатит С вірусної інфекції в реалізації негативного впливу поліморфізму гена XRCC1 на розвиток хронічних непухлинних захворювань в групі осіб, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи // Пробл. радіац. медицини та радіобіології : зб. наук. пр. - 2011. - Вип. 16.
3.

Логановський К. М. "Пострадіаційний" посттравматичний стресовий розлад // Пробл. радіац. медицини та радіобіології : зб. наук. пр. - 2011. - Вип. 16.
4.

Варецький В. В. Вплив попереднього <$E bold gamma>-опромінення в малих дозах на реакції вищої нервової діяльності щурів на стрес // Пробл. радіац. медицини та радіобіології : зб. наук. пр. - 2011. - Вип. 16.
5.

Король Н. О. Психологічні особливості та психосоматична захворюваність постраждалого дитячого та підліткового населення // Пробл. радіац. медицини та радіобіології : зб. наук. пр. - 2011. - Вип. 16.
6.

Дибський С. С. Соматичний хромосомний мутагенез в пріоритетних групах населення України у віддалені строки після аварії на Чорнобильській АЕС // Пробл. радіац. медицини та радіобіології : зб. наук. пр. - 2011. - Вип. 16.
7.

Педан Л. Р. Визначення хромосомної нестабільності в соматичних клітинах реконвалесцентів гострої променевої хвороби при сумісній і окремій дії мутагенів радіаційної та хімічної природи // Пробл. радіац. медицини та радіобіології : зб. наук. пр. - 2011. - Вип. 16.
8.

Степанова Є. І. Структура вроджених аномалій розвитку та спадкових захворювань у дітей, які лікувалися у відділенні вродженої та спадкової патології ДУ "Науковий центр радіаційної медицини НАМН України" // Пробл. радіац. медицини та радіобіології : зб. наук. пр. - 2011. - Вип. 16.
9.

Петрищенко Л. М. Рання діагностика незбалансованості харчових раціонів як засіб профілактики аліментарної та аліментарно-обумовленої патології // Пробл. радіац. медицини та радіобіології : зб. наук. пр. - 2011. - Вип. 16.
10.

Корзун В. Н. Новий метод подолання йододефіциту та йододефіцитних захворювань // Пробл. радіац. медицини та радіобіології : зб. наук. пр. - 2011. - Вип. 16.
11.

Пирогова О. Я. Серцево-судинна захворюваність евакуйованого з 30-км зони ЧАЕС населення в післярадіаційному періоді (епідеміологічне дослідження) // Пробл. радіац. медицини та радіобіології : зб. наук. пр. - 2011. - Вип. 16.
12.

Хомазюк І. М. Сучасні тенденції розвитку і перебігу гіпертонічної хвороби і учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи - перевірка часом впливу радіаційного та інших факторів // Пробл. радіац. медицини та радіобіології : зб. наук. пр. - 2011. - Вип. 16.
13.

Войчулене Ю. С. Особливості динаміки розвитку хвороб системи кровообігу в учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Результати дескриптивного епідеміологічного дослідження // Пробл. радіац. медицини та радіобіології : зб. наук. пр. - 2011. - Вип. 16.
14.

Масюк С. В. Вплив похибок вимірювання в дозах опромінення щитоподібної залози на оцінку радіаційних ризиків // Пробл. радіац. медицини та радіобіології : зб. наук. пр. - 2011. - Вип. 16.
15.

Іванова О. М. Розробка системи індивідуалізації рівнів опромінення осіб з населення, які мешкають в Овруцькому районі Житомирської області та Іванківському районі Київської області і знаходяться на обліку в Державному реєстрі України осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської аварії // Пробл. радіац. медицини та радіобіології : зб. наук. пр. - 2011. - Вип. 16.
16.

Овсяннікова Л. М. Дисметаболічні особливості розвитку судинної патології головного мозку в учасників ліквідації наслідків Чорнобильської аварії // Пробл. радіац. медицини та радіобіології : зб. наук. пр. - 2011. - Вип. 16.
17.

Базика Д. А. Молекулярно-генетичні механізми порушення процесів апоптозу та клітинного старіння у хворих на цереброваскулярну патологію у віддаленому періоді після опромінення // Пробл. радіац. медицини та радіобіології : зб. наук. пр. - 2011. - Вип. 16.
18.

Кондрашова В. Г. Структурно-функціональні показники серця в дітей, які народилися від батьків, опромінених в результаті Чорнобильської катастрофи, з різною кількістю ізольованих аномальних хорд лівого шлуночка // Пробл. радіац. медицини та радіобіології : зб. наук. пр. - 2011. - Вип. 16.
19.

Хомазюк І. М. Зміни скоротливості і релаксації міокарда лівого шлуночка в учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи зі стабільною стенокардією, можливості впливу комбінованого лікування // Пробл. радіац. медицини та радіобіології : зб. наук. пр. - 2011. - Вип. 16.
20.

Кондрашова В. Г. Основні клінічні прояви в дітей із малими аномаліями розвитку серця, які народилися від батьків, опромінених в дитячому віці в результаті аварії на ЧАЕС // Пробл. радіац. медицини та радіобіології : зб. наук. пр. - 2011. - Вип. 16.
...
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського