РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнявидом документа
 Знайдено в інших БД:Журнали та продовжувані видання (1)Наукова періодика України (1)
Пошуковий запит: (<.>I=Ж69750<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 52
Представлено документи з 1 до 20
...

Держ. агроекол. акад. України.


. – Житомир. – 2000

Висвітлено еколого-економічні аспекти ведення сільськогосподарського виробництва в зоні радіоактивного забруднення Житомирщини. Установлено, що на зменшення вмісту радіоцезію в ягодах чорниці та брусниці впливає збільшення чисельності глинистих часток та органічної речовини в дерново-підзолистому грунті. Розглянуто вплив дренажу на зміну властивостей грунтів, грунтових і дренажних вод, стоку. Досліджено характер вертикальної міграції нітратного азоту за профілем грунту та підгрунтя до глибини 10 м під впливом тривалого застосування різних систем удобрення в польовій сівозміні. На підставі аналізу абіотичних факторів, проведеного впродовж вегетаційного періоду рослин, доведено ефективність вирощування вико-вівсяної сумішки на зелений корм за умов Полісся України. Розглянуто структуру тимуса великої рогатої худоби та його інволюції внаслідок дії зовнішнього та внутрішнього радіаційного опромінення організму.



НАДХОДЖЕННЯ:

Головний редактор:

Малиновський А. С.

. – К. – 2002

Розглянуто загальні питання екології, агро-, зоо- та радіоекології, біології, економіки, механізації. Висвітлено проблеми та перспективи розвитку селянських (фермерських) господарств радіоактивно забрудненої зони. Викладено екологічні та продуктивні аспекти виробництва та використання кормової домішки на основі біоферментації органічних речовин для корів. Проаналізовано зміни фосфатного режиму грунтів Житомирщини. Описано методологію вивчення щільності радіоактивного забруднення лісових насаджень Полісся України, елементи інтенсивної технології вирощування ярого ячменю в зоні Полісся України. Розглянуто агрометеорологічні умови ефективності азотних добрив під ячмінь на опідзолених чорноземах. Розкрито взаємозв'язок інтенсивності висихання зерна й урожайності гібридів кукурудзи. Проаналізовано вплив комбінованого типу годівлі корів на їх продуктивність та якість молока. Висвітлено сучасні проблеми формування первинного інформаційного ресурсу з питань екології, основні напрями забезпечення ефективності вирощування цукрових буряків у країнах Європейського Союзу.


Рассмотрены общие вопросы экологии, агроэкологии и радиоэкологии, биологии, зооэкологии, экономики, механизации. Освещены проблемы и перспективы развития крестьянских (фермерских) хозяйств радиоактивно загрязненной зоны. Изложены экологические и продуктивные аспекты производства и использования кормовой добавки на основе биоферментации органических веществ для коров. Проанализированы изменения фосфатного режима почвы Житомирщины. Описана методология изучения плотности радиоактивного загрязнения лесных насаждений Полесья Украины, элементы интенсивной технологии выращивания ярового ячменя в зоне Полесья Украины. Рассмотрены агрометеорологические условия эффективности азотных удобрений под ячмень на оподзоленных черноземах. Раскрыта взаимосвязь интенсивности высыхания зерна и урожайности гибридов кукурузы. Изучено влияние комбинированного типа кормления коров на их продуктивность и качество молока. Освещены современные проблемы формирования первичного информационного ресурса по вопросам экологии, основные направления обеспечения эффективности выращивания сахарной свеклы в странах Европейского Союза.



НАДХОДЖЕННЯ:

Головний редактор:

Малиновський А. С.

. – Житомир. – 2000

Розглянуто характерні тенденції в зміні екологічної структури етномокомплексів міських зелених насаджень, вплив стимуляторів росту рослин на продуктивність гороху та ефективність факторів інтенсифікації, проблеми вирощування екологічно чистого садивного матеріалу винограду. Простежено зміни концентрації аскорбінової кислоти в геолімфі черевоногих молюсків під дією різних чинників середовища. Запропоновано шляхи удосконалення податкового механізму у сільськогосподарському виробництві, методичні підходи до визначення ефективності використання виробничого потенціалу галузі. Проаналізовано функції та сегментацію ринку соціально-побутових послуг на радіоактивно забруднених територіях, багатофункціональність екотехнічної системи як визначник рівня її екологічної безпеки.



НАДХОДЖЕННЯ:

Головний редактор:

Малиновський А. С.

. – Житомир. – 2001

Висвітлено питання кризового стану агропромислового комплексу радіоактивно забруднених регіонів Українського Полісся, який значною мірою обумовлений несприятливим поєднанням наслідків господарювання за умов пострадянської системи та негативним впливом аварії на Чорнобильській АЕС. Розглянуто основні віддалені радіобіологічні ефекти у рослин на забруднених радіонуклідами територіях: зниження імунітету, генетичні наслідки, популяційні зміни. Обговорено можливість адаптації рослин до умов підвищення радіаційного впливу. За результатами проведених досліджень встановлено, що розміри нагромадження радіоцезію зерновими колосовими культурами в значній мірі залежать від їх видових і сортових особливостей, типу грунтів та використання біопрепаратів. Запропоновано тип сівозміни, який забезпечить мінімальні затрати на обробіток грунту, та одержання високоенергетичної сировини та продукції.


Освещены вопросы кризисного состояния агропромышленного комплекса радиоактивно загрязненных регионов Украинского Полесья, который в значительной степени обусловлен неблагоприятным соединением последствий хозяйствования в условиях постсоветской системы и отрицательным влиянием аварии на Чернобыльской АЭС. Рассмотрены основные отдаленные радиобиологические эффекты в растений на загрязненных радионуклидами территориях: понижение иммунитета, генетические последствия, популяционные изменения. Обсуждена возможность адаптации растений к условиям повышенного радиационного влияния. На основании проведенных исследований установлено, что размеры увеличения радиоцезия зерновыми колоссовыми культурами в значительной степени зависят от их видовых и сортовых особенностей, типа почвы и использования биопрепаратов. Предложен тип севооборота, который обеспечит минимальные затраты на обработку почвы и будет содействовать получению высокоэнергетического сырья и продукции.



НАДХОДЖЕННЯ:

Головний редактор:

Малиновський А. С.

. – К. – 2004

Розглянуто питання агроекології, біології, зооекології. Проаналізовано вплив строків збирання ароматичних та гірких сортів на пивоварні якості хмелю. Висвітлено агроекологічні передумови вирощування зернових культур у зоні Полісся Житомирщини. Наведено агроекологічну характеристику грунтового покриву локального елементу агроландшафту. Розкрито вміст важких металів у грунті під озимою пшеницею, вплив генотипів бобових рослин та бульбочкових бактерій у визначенні ефективності симбіозу. Виявлено морфофункціональні зміни щитовидної залози у телят з природженим зобом на радіоактивно забрудненій території.


Рассмотрены вопросы агроэкологии, биологии, зооэкологии. Проанализировано влияние сроков сбора ароматических и горьких сортов на пивоваренные качества хмеля. Освещены агроэкологические предпосылки выращивания зерновых культур в зоне Полесья Житомирского региона. Приведена агроэкологическая характеристика почвенного покрова локального элемента агроландшафта. Раскрыто содержание тяжелых металлов в почве под озимой пшеницей, изучено влияние генотипов бобовых растений и бульбочковых бактерий в определении эффективности симбиоза. Выявлены морфофункциональные изменения щитовидной железы у телят с врождённым зобом на радиоактивно загрязненной территории.



НАДХОДЖЕННЯ:

Головний редактор:

Малиновський А. С.

. – К. – 2005

Розглянуто питання радіоекології, агро-, зооекології, біології, екології лісу. Проаналізовано ядерно-фізичні та хімічні властивості плутонію й америцію, закономірності динаміки щільності забруднення ними території Європи до та після Чорнобильскої катастрофи, а також їх вертикальної міграції у різних грунтах та акумуляції у рослинах і організмі тварин. Висвітлено ефективність регуляторів росту рослин і фунгіцидів у захисті посівів озимої пшениці від септоріозу та підвищенні продуктивності агроценозу. Наведено екотоксикологічну характеристику озерного ставковика за умов дії хлориду кадмію водного середовища. Визначено морфофункціональні зміни щитовидної залози у телят з природженим зобом у зоні хімічного виробництва.


Рассмотрены вопросы радиоэкологии, агро-, зооэкологии, биологии, экологии леса. Проанализированы ядерно-физические и химические свойства плутония и америция, закономерности динамики плотности их загрязнения на территории Европы до и после Чернобыльской катастрофы, а также их вертикальной миграции в разных почвах и аккумуляции в растениях и организмах животных. Освещена эффективность регуляторов роста растенй и фунгицидов в защите посевов озимой пшеницы от септориоза и повышения продуктивности агроценоза. Приведена экотоксикологическая характеристика озерного прудовика в условиях действия хлорида кадмия водной среды. Определены морфофункциональные изменения щитовидной железы у телят с врожденным зобом в зоне химического производства.



НАДХОДЖЕННЯ:

Головний редактор:

Малиновський А. С.

. – К. – 2004

Розглянуто актуальні питання агроекології, біології, зооекології. Проаналізовано вплив супербіодобрива на урожайність та якість сільськогосподарських культур, відходів спиртового виробництва на урожайність та якість зерна озимої пшениці. Наведено порівняльну оцінку впливу біологічно активних речовин на корекцію імунорегуляторних функцій організму, підвищення продуктивності телят та якості одержаної продукції на забруднених радіонуклідами територіях. Описана динаміку вмісту глюкози у печінці великої рогатої худоби, інвазованої Fasciola hepatica. Висвітлено біологічний вплив середовища як фактор селекційного процесу у стаді великої рогатої худоби.


Рассмотрены вопросы агроэкологии, биологии, зооэкологии. Проанализированы влияние супербиоудобрения на урожайность и качество сельскохозяйственных культур, отходов спиртового производства на урожайность и качество зерна озимой пшеницы. Приведена сравнительная оценка влияния биологически активных веществ на коррекцию иммунорегуляторных функций организма, повышение продуктивности телят и качество полученной продукции на загрязненных радионуклидами территориях. Описана динамика содержания глюкозы в печени крупного рогатого скота, инвазированного Fasciola hepatica. Изучено биологическое влияние среды как фактор селекционного процесса в стаде крупного рогатого скота.



НАДХОДЖЕННЯ:

Головний редактор:

Малиновський А. С.

. – К. – 2005

Проаналізовано ефективність застосування зернистих фосфоритів та апатитів з сіркою та фосформобілізуючими мікроорганізмами на дерново-середньопідзолистих грунтах Полісся. Визначено вплив добрив на екотоксикологічний стан грунту та якість продукції за вмістом фтору, передпосівної обробки насіння біологічними та хімічними препаратами на показники біологічної активності грунту, способів вирощування ярої пшениці на формування комплексу грунтових мікроорганізмів. Описано енерго- та ресурсоощадну технологію вирощування озимого тритікале в зоні Полісся України.


Проанализирована эффективность применения зернистых фосфоритов и апатитов с серой и фосформобилизирующими микроорганизмами на дерново-среднеподзолистых почвах Полесья. Определены влияния удобрений на экотоксикологическое состояние почвы и качество продукции по содержанию фтора, предпосевной обработки семян биологическими и химическими препаратами на показатели биологической активности почвы, способов выращивания яровой пшеницы на формирование комплекса почвенных микроорганизмов. Представлена энерго- и ресурсосберегательная технология выращивания озимого тритикале в зоне Полесья Украины.



НАДХОДЖЕННЯ:

Головний редактор:

Малиновський А. С.

. – Житомир. – 2009

Розглянуто питання контролю біоактивної води кінетикою проростання пшениці, детоксикації ципроконазолу в агроценозах ярих зернових культур залежно від їх структурно-функціональної організації. Наведено агроекологічне обгрунтування фітосанітарного стану хмелевого агроценозу. Проведено екологічну оцінку впливу токсичної дії важких металів і заходів з їх детоксикації на біологічну активність грунту. Описано енергоощадні способи застосування апатитів з сіркою та препаратами фосформобілізуючих мікроорганізмів. Проаналізовано еколого-функціональну роль актиноміцетів у процесі трансформації органічної речовини дерново-підзолистого грунту. Вивчено вплив збудників фузаріозу та парші звичайної на розвиток кільцевої гнилі картоплі. Визначено продуктивність вівсяної сумішки залежно від способів основного обробітку грунту та удобрення у польовій сівозміні Полісся. Наведено результати оцінки бичків-плідників у відкритій популяції великої рогатої худоби чорно-рябої породи північно-поліського регіону.


Рассмотрены вопросы контроля биоактивной воды кинетикой прорастания пшеницы, детоксикации ципроконазола в агроценозах яровых зерновых культур в зависимости от их структурно-функциональной организации. Приведено агроэкологическое обоснование фитосанитарного состояния хмелевого агроценоза. Проведена экологическая оценка влияния токсического действия тяжелых металлов и мероприятий по их детоксикации на биологическую активность почвы. Описаны энергосберегательные способы применения апатитов с серой и препаратами фосформобилизирующих микроорганизмов. Проанализирована эколого-функциональная роль актиномицетов в процессе трансформации органического вещества дерново-подзолистой почвы. Изучено влияние возбудителей фузариоза и парши обычной на развитие кольцевой гнили картофеля. Определена продуктивность овсяной смеси в зависимости от способов основной обработки почвы и удобрения в полевом севообороте Полесья. Приведены результаты оценки бычков-плодителей в открытой популяции крупного рогатого скота черно-рябой породы северно-полесского региона.



НАДХОДЖЕННЯ:

Головний редактор:

Малиновський А. С.

. – Житомир. – 2008

Проаналізовано вплив добрив на гумусний стан та енергоємність сірого лісового грунту, систематичного внесення добрив на продуктивність люцерни, різних способів основного обробітку грунту й удобрення на забур'яненість посівів льону-довгунця. Визначено ефективність вапнування як способу детоксикації грунту, забрудненого важкими металами, а також ефективність дії протруйників насіння та фунгіцидів на ураженість хворобами та урожайність ріпаку ярого за агроекологічних умов Полісся. Проведено моніторинг стану гідробіонтів за впливу важких металів водного середовища. Розкрито значення бакових сумішей пестицидів у формуванні урожайності шишок хмелю.


Проанализированы влияние удобрений на гумусное состояние и энергоемкость серой лесной почвы, систематического внесения удобрений на продуктивность люцерны, разных способов основной обработки почвы и удобрения на засоренность посевов льна-долгунца. Определены эффективность известкования как способа детоксикации почвы, загрязненной тяжелыми металлами, а также эффективность действия протравителей семян и фунгицидов на пораженность болезнями и урожайность рапса ярового в агроэкологических условиях Полесья. Проведен мониторинг состояния гидробионтов при влиянии тяжелых металлов водной среды. Раскрыто значение баковых смесей пестицидов в формировании урожайности шишек хмеля.



НАДХОДЖЕННЯ:

Головний редактор:

Малиновський А. С.

. – К. – 2003

Проаналізовано вплив сільськогосподарських культур, перелогу і чорного пару на інфільтрацію опадів і вимивання елементів живлення, хімічної меліорації та систем удобрення на структурний стан дерново-підзолистих глейових грунтів. Наведено оцінку сортів, мутантно-сортових та міжмутантних гібридів озимої пшениці за методом селекційних індексів, розглянуто вплив хлориду марганцю водного середовища на особливості репродукції та розвитку озерного ставковика. Описано особливості онтогенезу карельської та української берези, регіональні особливості збудника кільцевої гнилі бульб картоплі Українського Полісся. Висвітлено закономірності міграції важких металів у системі грунт - рослина в зоні законсервованого звалища твердих побутових відходів, фотосинтетичну продуктивність та урожайність озимого ріпаку у південній частині Західного Лісостепу України. Розглянуто питання радіоактивного забруднення епігейних лишайників Поліського природного заповідника.


Проанализированы влияние сельскохозяйственных культур, перелога и черного пара на инфильтрацию осадков и вымывания элементов питания, химической мелиорации и систем удобрения на структурное состояние дерново-подзолистых глеевых почв. Приведены оценка сортов, мутантно-сортовых и межмутантных гибридов озимой пшеницы по методу селекционных индексов, действия хлорида марганца водной среды на особенности репродукции и развития озерного прудовика. Описаны особенности онтогенеза карельской и украинской березы, региональные особенности возбудителя кольцевой гнили клубней картофеля Украинского Полесья. Освещены закономерности миграции тяжелых металлов в системе "почва - растение" в зоне законсервированной свалки твердых бытовых отходов, фотосинтетическая продуктивность и урожайность озимого репака в южной части Западной Лесостепи Украины. Рассмотрены вопросы радиоактивного загрязнения эпигейных лишайников Полесского природного заповедника.



НАДХОДЖЕННЯ:

Головний редактор:

Малиновський А. С.

. – К. – 2003

Висвітлено агроекологічну ефективність сівозмін на осушених торфових грунтах. Визначено критерій оцінки агроекологічного стану грунтів. Викладено нові підходи щодо створення, оцінки та добору конкурентоспроможних форм та сортів хмелю, наведено хіміко-технологічну оцінку за реєстрованих сортів. Проаналізовано вплив світлового фактора на проходження етапів органогенезу валеріани лікарської в північній частині Лісостепової зони України. Описано структуру популяції збудника ризоктоніозу картоплі. Розглянуто питання біології та зооекології. Розкрито особливості прояву фагоцитарної активності та інтенсивності нейтрофілів крові у молодняка великої рогатої худоби за умов радіоактивного забруднення довкілля, патоморфологічні аспекти діагностики лейкозів тварин, досліджено вплив детермінантів на морфологічний та біохімічний склад крові свиноматок.


Освещена агроэкологическая эффективность севооборота на осушенных торфяных почвах. Определен критерий оценки агроэкологического состояния почв. Изложены новые подходы по созданию, оценке и отбору конкурентоспособных форм и сортов хмеля. Приведена химико-технологическая оценка регистрированных сортов хмеля. Проанализировано влияние светового фактора на прохождение этапов органогенеза валерианы лекарственной в северной части Лесостепной зоны Украины. Описана структура популяции возбудителя ризоктониоза картофеля. Рассмотрены вопросы биологии и зооэкологии. Раскрыты особенности проявления фагоцитарной активности и интенсивности нейтрофилов крови у молодняка большого рогатого скота в условиях радиоактивного загрязнения окружающей среды, патоморфологические аспекты диагностики лейкозов животных. Изучено влияние детерминантов на морфологический и биохимический состав крови свиноматок.



НАДХОДЖЕННЯ:

Головний редактор:

Малиновський А. С.

. – Житомир. – 2002

Розглянуто метод оптимізації структури сільськогосподарських угідь та посівних площ шляхом забезпечення їх структурі грунтового покриву території землекористування. Проаналізовано офіційну статистичну інформацію, наукові джерела щодо проблеми нагромадження непридатних до використання у сільському господарстві пестицидів, обсяги яких в Україні значно зростають. Обгрунтовано необхідність первинного, бухгалтерського та статистичного їх обліку відповідно до міжнародних стандартів, що обумовлено входженням країни у світові та європейські структури. Проаналізовано стан галузі бджільництва у зоні радіактивного забруднення Житомирщини. Показано роль самоврядування та профспілкової організації в процесі виховання студентів. Наведено сучасні уявлення щодо симбіотичної азотфіксації у бобових рослин.


Рассмотрен метод оптимизации структуры сельскохозяйственных угодий и посевных площадей путем обеспечения их структуре почвенного покрытия территории землепользования. Проанализированы официальная статистическая информация, научные источники по проблеме накопления непригодных к использованию в сельском хозяйстве пестицидов, объемы которых в Украине возрастают. Обоснована необходимость первичного, бухгалтерского и статистического их учета в соответствии с международными стандартами, что обусловлено вхождением страны в мировые и европейские структуры. Проанализировано состояние отрасли пчеловодства в зоне радиактивного загрязнения Житомирщины. Показана роль самоуправления и профсоюзной организации в процессе воспитания студентов. Приведены современные представления о симбиотической азотфиксации в бобовых культурах.



НАДХОДЖЕННЯ:

Головний редактор:

Малиновський А. С.

. – Житомир. – 2001

Висвітлено проблеми екології та сталого розвитку суспільства. Розглянуто експресний метод визначення токсичного оксиду нікелю в повітрі. Акцентовано увагу на проблемах екологізації сортів сільськогосподарських культур. Проаналізовано роль мікроелементів у формуванні врожаю сільськогосподарських культур зони Полісся та покращанні його якості. Проведено оцінку способів основного обробітку сірого опідзоленого грунту за умов біологізації землеробства на Правобережному Поліссі України. Описано енерго- та ресурсоощадну технологію вирощування озимої пшениці в зоні Полісся України. Висвітлено модель регулювання водного режиму грунту поля в оптимальних для сільськогосподарських культур межах, в якій враховано біологічні особливості культур, механічний склад грунту, погодні умови періоду вегетації, технологічні особливості проведення поливів з використанням дощувальної техніки. Наведено результати досліджень дії зменшених доз мінеральних добрив на підданому токсикозу дерново-підзолистому грунті, на урожай та якість сільськогосподарських культур, результати вивчення особливостей вирощування льону-довгунцю в грунтозахисній сівозміні. Проаналізовано вплив системи грунтозахисного обробітку дерново-підзолистого грунту Полісся України на водно-фізичні властивості, протидефляційну стійкість грунту, економічну та енергетичну ефективність. Наведено положення щодо сталого розвитку агроекосистем Полісся на підставі комплексних балансових досліджень й оцінки потенційних можливостей агроекосистем через енергетичні еквіваленти кількісних і якісних характеристик природних та техногенних ресурсів.


Освещены проблемы экологии и сбалансированного развития общества. Рассмотрен экспрессный метод определения токсического оксида никеля в воздухе. Акцентировано внимание на проблемах экологизации сортов сельскохозяйственных культур. Раскрыта роль микроэлементов в формировании урожая сельскохозяйственных культур зоны Полесья и улучшении его качества. Приведена оценка способов основной обработки серой оподзоленной почвы при биологизации земледелия в условиях Правобережного Полесья Украины. Описаны энерго- и ресурсосохраняющие технологии выращивания озимой пшеницы в зоне Полесья Украины. Освещена модель регулирования водного режима почвы поля в оптимальных для сельскохозяйственных культур границах, в частности: биологические особенности культур, механический состав почвы, погодные условия периода вегетации, технологические особенности проведения поливки с использованием дождевальной техники. Приведены результаты исследований влияния внесения уменьшенных доз минеральных удобрений на состояние дерново-подзолистой почве, на урожай и качество сельскохозяйственных культур, результаты исследований по выращиванию льна-долгунца в почвозащищенном севообороте. Изучено влияние системы почвозащитной обработки дерново-подзолистой почвы Полесья Украины на водно-физические свойства, противодефляционную устойчивость почвы, экономическую и энергетическую эффективность. Изложены данные относительно стабильного развития агроэкосистем Полесья на основании комплексных балансовых исследований и оценки потенциальных возможностей агроэкосистем через энергетические эквиваленты количественных и качественных характеристик природных и техногенных ресурсов.



НАДХОДЖЕННЯ:
Тепловий баланс орних напівгідроморфних і автоморфних грунтів Полісся і методи управління ним

Головний редактор:

Малиновський А. С.

Долгілевич, М. Й.

Тепловий баланс орних напівгідроморфних і автоморфних грунтів Полісся і методи управління ним: 1-2, 1999


У статті зазначено, що агромеліоративні методи збільшують тепловий баланс дернових глейових суглинкових грунтів. Система лісових смуг зменшує адвекції тепла і збільшує втрати тепла на випаровування вологи з дерново-підзолистих грунтів.



НАДХОДЖЕННЯ:
Фотометричний метод визначення нікелю в стічних водах

Озерова, Н. Л.

Фотометричний метод визначення нікелю в стічних водах: 1-2, 1999


Досліджено фотометричний метод визначення нікелю з фенілфлуороном і цетилпіридинієм хлористим у стічних водах. Розроблений метод визначення нікелю відрізняється високою чутливістю, простотою виконання, експресністю.



НАДХОДЖЕННЯ:
Функціонування та розвиток ринку яловичини на Поліссі Житомирщини

Микитюк, В. М.

Функціонування та розвиток ринку яловичини на Поліссі Житомирщини: 1-2, 1999


Висвітлено економічні основи формування та розвитку ринку яловичини в забруднених радіонуклідами районах Житомирської області, умови його функціонування та реального стану на сучасному етапі. Показано динаміку поголів'я великої рогатої худоби на вирощуванні та відгодівлі в досліджуваному регіоні за 1986 - 1998 рр., причини його зменшення та наявність резервів підвищення прибутковості виробництва яловичини за рахунок зниження її собівартості.



НАДХОДЖЕННЯ:
Ризик незбалансованості та шляхи його подолання

Шваб, А. П.

Ризик незбалансованості та шляхи його подолання : 1-2, 1999


Статтю присвячено визначенню ризику незбалансованої ліквідності та засобам його подолання в тій частині, яка стосується руху готівкових коштів підприємства.



НАДХОДЖЕННЯ:
Стан та напрямки наукових досліджень у галузі сільськогосподарської радіоекології

Погурельський, С. П.

Стан та напрямки наукових досліджень у галузі сільськогосподарської радіоекології: 1-2, 1999


Просежено розвиток наукової думки про стан досліджень у галузі сільськогосподарської радіоекології. Розглянуто питання, що залишилися не вирішеними, а також обгрунтовано необхідність проведення подальших досліджень у цій галузі.



НАДХОДЖЕННЯ:
Сучасні проблеми удосконалення обліку витрат та виходу продукції молочного скотарства

Гайдучок, Т. С.

Сучасні проблеми удосконалення обліку витрат та виходу продукції молочного скотарства: 1-2, 1999


Розкрито теоретичні підходи щодо вдосконалення обліку витрат та виходу продукції молочного скотарства з урахуванням міжнародних стандартів ведення бухгалтерського обліку та екологічних аспектів виробництва продукції молочного скотарства.



НАДХОДЖЕННЯ:
...
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського