РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
у знайденому
 Знайдено в інших БД:Журнали та продовжувані видання (1)Наукова періодика України (1)
Адаптационные механизмы функциональных нагрузок при нефроптозе
Пошуковий запит: (<.>I=Ж69411<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2898
Представлено документи з 1 до 20
...

Терещук, С. И.

Адаптационные механизмы функциональных нагрузок при нефроптозе: 15 / С. И. Терещук, О. И. Михайлова. – Х., 2001


Розглянуто проблему лікування опущення нирок немедикаментозним методом - лікувальною гімнастикою, яка використовується на ранніх стадіях захворювання. Досліджено основні механізми впливу фізичних вправ - нейрогуморальну регуляцію, тонізуюче, трофічне, формування компенсацій. Відзначено позитивний ефект від проведеної ЛФК з використанням синергічно діючих механізмів.



НАДХОДЖЕННЯ:
Аналитический профиль различных систем тестирования младших школьников

Давиденко, Е. В.

Аналитический профиль различных систем тестирования младших школьников: 15. – Х., 2001


Наведено порівняльний аналіз різних систем тестування для оцінки рівня фізичної підготовленості молодших школярів.



НАДХОДЖЕННЯ:
Аналіз варіативності техніки спаду в процесі еволюції

Райтер, Р. І.

Аналіз варіативності техніки спаду в процесі еволюції: 16. – Х., 2001


Проаналізовано поширені варіанти техніки спаду за матеріалами кіно- та відеозйомки за період 1952 - 1997 рр. Розглянуто питання варіативності розповсюджених форм спаду залежно від кваліфікації гімнаста та складності вправ.



НАДХОДЖЕННЯ:
Аналіз досліджень у сфері стрілецько-спортивної діяльності

Пятков, В. Т.

Аналіз досліджень у сфері стрілецько-спортивної діяльності: 22. – Х., 2001


Наведено концепцію моделювання інтерактивних систем науково-методичного забезпечення підготовки спортсменів, тренерських кадрів та інших фахівців сфери стрілецько-спортивної діяльності. Інтерактивність, як властивість, що реалізується у взаємодії системи з користувачем за допомогою програмно-візуальних елементів керування, дозволяє оптимізувати систему підготовки шляхом створення електронної бази теоретико-методичних основ і розробки імітаційних моделей техніко-тактичних дій у циклі пострілу, кваліфікаційних вправ і фінальних серій олімпійської програми.



НАДХОДЖЕННЯ:
Аналіз змагальних технічних дій дзюдоїстів вищої кваліфікації

Соловей, А. В.

Аналіз змагальних технічних дій дзюдоїстів вищої кваліфікації: 18. – Х., 2001


Отримано результати, які слугують підставою для проведення поглиблених досліджень кінематичних і динамічних структур прийомів, що найчастіше застосовуються під час змагань спортсменами високої кваліфікації для втілення відповідно орієнтованих програм спеціальної швидкісно-силової підготовки борців.



НАДХОДЖЕННЯ:
Аналіз форм фізичної культури в режимі дня молодших школярів

Міщенко, О. В.

Аналіз форм фізичної культури в режимі дня молодших школярів: 26. – Х., 2001


Констатовано зниження рухового навантаження молодших школярів, пов'язане з особливостями навчання. Висвітлено роль позакласних форм фізичного виховання та заходів, спрямованих на вирішення зазначеної проблеми.



НАДХОДЖЕННЯ:
Биомеханическая диагностика саггитального профиля осанки с учетом динамики физического развития детей 7 - 16 лет

Кашуба, В. А

Биомеханическая диагностика саггитального профиля осанки с учетом динамики физического развития детей 7 - 16 лет: 21. – Х., 2001


Описано методику оцінки постави тіла людини. Виявлено періоди оптимального впливу фізичних вправ на формування м'язового корсета у дітей шкільного віку.



НАДХОДЖЕННЯ:
Биомеханическая диагностика саггитального профиля осанки с учетом динамики физического развития детей 7 - 16лет

Кашуба, В. А.

Биомеханическая диагностика саггитального профиля осанки с учетом динамики физического развития детей 7 - 16лет: 23. – Х., 2001


Наведено методику оцінки постави тіла людини. Виявлено періоди оптимального впливу фізичних вправ на формування м'язового корсета у дітей шкільного віку.



НАДХОДЖЕННЯ:
Биомеханические особенности греб-старта пловцов вольного стиля

Лайуни, Рида бен Шедли

Биомеханические особенности греб-старта пловцов вольного стиля: 21 / Рида бен Шедли Лайуни. – Х., 2001


Вивчено біомеханічні параметри греб-старту (старт з захватом руками за тумбочку) плавців-спринтерів збірної команди Тунісу з плавання. Отримані дані дозволили підвищити ефективність технічних дій плавців і поліпшити якість тренувального процесу.



НАДХОДЖЕННЯ:
Биомеханические особенности техники штрафного броска в баскетболе

Лайуни, Рида бен Шедли. Рида бен Шедли

Биомеханические особенности техники штрафного броска в баскетболе: 22. – Х., 2001


Виявлено найбільш вагомі біомеханічні параметри техніки штрафного кидка. Отримані дані дозволили підвищити ефективність техніки штрафних кидків баскетболістів збірної команди Тунісу.



НАДХОДЖЕННЯ:
Биомеханический анализ техники исполнения многооборотных прыжков в фигурном катании на коньках

Медведева, И. М.

Биомеханический анализ техники исполнения многооборотных прыжков в фигурном катании на коньках: 17. – Х., 2001


Наведено дані біомеханічного аналізу техніки стрибків у фігурному катанні на ковзанах, використані для удосконалення методики навчання.



НАДХОДЖЕННЯ:
Биомеханический видеокомпьютерный анализ пространственного расположения биозвеньев тела человека

Кашуба, В. А.

Биомеханический видеокомпьютерный анализ пространственного расположения биозвеньев тела человека: 22. – Х., 2001


Розглянуто проблему вимірювання рівня фізичного розвитку людини. Розроблено методику відеокомп'ютерного аналізу геометрії мас тіла людини.



НАДХОДЖЕННЯ:
Биомеханический контроль нервно-мышечной системы спортсменов

Лайуни, Рида Бен Шедли. Рида Бен Шедли

Биомеханический контроль нервно-мышечной системы спортсменов: 26. – Х., 2001


Запропоновано методику вимірювання біомеханічних властивостей скелетних м'язів, засновану на результатах аналізу їх амплітудно-частотних якостей.



НАДХОДЖЕННЯ:
Бойові мистецтва в системі навчання студентів факультету фізичного виховання

Орлов, О. І.

Бойові мистецтва в системі навчання студентів факультету фізичного виховання: 14. – Х., 2001


Зазначено, що характерною рисою розвитку суспільства у ХХ ст. є розкоординованність двох рівнів буття сучасної людини - фізичного та психічного, яка руйнує основи людської особистості та, зрештою, робить нестерпними умови існування в сучасному суспільстві. Одним із видів бойових мистецтв, що вивчаються на факультеті фізичного виховання є джиу-джитсу, що містить найважливіші елементи, необхідні для подолання цього небезпечного розладу, вказує шляхи гармонізації людської особистості в процесі розвитку.



НАДХОДЖЕННЯ:
Біоелектрична активність серця і артеріальний тиск як показники ефективності бігових оздоровчих тренувань

Фурман, Ю. М.

Біоелектрична активність серця і артеріальний тиск як показники ефективності бігових оздоровчих тренувань: 25. – Х., 2001


Вивчено вплив різних режимів бігових тренувань на аеробну продуктивність організму, а також на показники ЕКГ і артеріальний тиск. Встановлено, що позитивні зміни біоелектричної активності серця відбуваються лише за умови суттєвого зростання аеробної продуктивності. Робота в аеробному й аеробно-анаеробному режимі енергозабезпечення не викликала кумулятивних змін артеріального тиску в стані спокою. Стійке зниження діастолічного тиску спостережено за навантажень анаеробного спрямування - в анаеробно-аеробному режимі.



НАДХОДЖЕННЯ:
Біомеханічна структура фізичних вправ

Носко, М. О.

Біомеханічна структура фізичних вправ: 16. – Х., 2001


Розглянуто методи біомеханічного аналізу показників організму людини під час виконання фізичних вправ, використання апаратурних, інструментальних комплексів, ЕОМ. Висунуто тезу про те, що моделювання фізичних вправ на підставі її структурної організації дозволяє одержувати цілісну систему всіх елементів.



НАДХОДЖЕННЯ:
Валеологічна спрямованість фізичного виховання студентів як шлях його гуманізації

Зеленюк, О. В.

Валеологічна спрямованість фізичного виховання студентів як шлях його гуманізації: 25. – Х., 2001


Розглянуто теоретичні аспекти гуманізації процесу фізичного виховання студентської молоді шляхом посилення його валеологічної направленості та використання об'єктивної кількісної оцінки рівня соматичного здоров'я студентів.



НАДХОДЖЕННЯ:
Валеологічні аспекти впливу рухової активності на організм людини

Мухін, В. М.

Валеологічні аспекти впливу рухової активності на організм людини: 13. – Х., 2001


Узагальнено основні фактори оздоровчого впливу рухової активності на організм людини. Розкрито механізм підвищення життєздатності організму за допомогою рухів. Розглянуто умови, необхідні для підвищення ефективності занять фізичними вправами.



НАДХОДЖЕННЯ:
Варіанти організації і шляхи підвищення функціональних можливостей курсантів військових навчальних закладів за короткі строки

Іванов, В. І.

Варіанти організації і шляхи підвищення функціональних можливостей курсантів військових навчальних закладів за короткі строки: 23. – Х., 2001


За результатами досліджень визначено, що інтенсифікація фізичної підготовки з раціонально організованим руховим режимом є основним шляхом підвищення рівня фізичної підготовленості курсантів військових навчальних закладів.



НАДХОДЖЕННЯ:
Взаимосвязь показателей функционального состояния лыжников различного возраста в период острой акклиматизации к условиям низкогорья украинских Карпат

Мулик, В. В.

Взаимосвязь показателей функционального состояния лыжников различного возраста в период острой акклиматизации к условиям низкогорья украинских Карпат: 26. – Х., 2001


Отримано кореляційні залежності, що свідчать про вплив гіпоксичних умов гірської місцевості на організм лижників. Зареєстровано підвищення частоти серцевих скорочень і зниження показників індексу Скібінського в період гострої акліматизації.



НАДХОДЖЕННЯ:
...
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського