РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнявидом документа
 Знайдено в інших БД:Журнали та продовжувані видання (1)Наукова періодика України (1)
Пошуковий запит: (<.>I=Ж69332<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 97
Представлено документи з 1 до 20
...

. – Т. – 2002

Наведено результати дослідження впливу низькоамплітудної циклічної складової напруження на дислокаційну структуру сплаву АМг6 за умов динамічної повзучості. Виявлено, що за даних умов густина дислокацій більша у порівнянні зі статичною за однакових рівнів максимальних напружень. Висвітлено теорію малих термопружнопластичних деформацій для моделювання процесів зварювання тонких пластин. Розглянуто алгоритм, який дозволяє простежити процес деформування кожної точки конструкції протягом всього технологічного процесу та враховує розвантаження з виникненням повторних пластичних деформацій. Описано методику дослідження кінетики росту тріщини у газоводневому середовищі з використанням силової схеми навантаження квадратного зразка жорстким клином, що забезпечує стабілізацію коефіцієнта інтенсивності напружень у певному інтервалі довжини тріщин. Проаналізовано фізико-хімічні аспекти підвищення адгезійної міцності та зниження внутрішніх напружень у полімеркомпозитних матеріалах у разі введення наповнювача різної магнітної природи.


Приведены результаты исследований влияния низкоамплитудной циклической составной напряжения на дислокационную структуру сплава АМг6 в условиях динамической ползучести. Выявлено, что за динамической ползучести плотность дислокаций больше по сравнению со статической за одинаковых уровней максимальных напряжений. Освещена теория маленьких термоупругопластических деформаций для моделирования процессов сварки тонких пластин. Рассмотрен алгоритм, который позволяет прослеживать процесс деформирования каждой точки конструкции на протяжении всего технологического процесса и учитывает разгрузку с возникновением повторных пластических деформаций. Описана методика исследования кинетики роста трещины в газоводородной среде с использованием силовой схемы нагрузки квадратного образца жестким клином, что обеспечивает стабилизацию коэффициента интенсивности напряжений в определенном интервале длины трещин. Проанализированы физико-химические аспекты повышения адгезионной прочности и снижения внутренних напряжений в полимеркомпозитных материалах при введении наполнителя разной магнитной природы.



НАДХОДЖЕННЯ:

Головний редактор:

Шаблій О.

. – Т. – 2000

Розглянуто застосування методу інтегральних рівнянь для оптимального позиційного керування механізмами підйому вантажів кранів та роботів-маніпуляторів. Подано кінетостатичний аналіз кулькового запобіжного пристрою з торцевим замиканням елементів зачеплення, для якого характерні знижені динамічні навантаження на елементи приводів буксування півмуфт. Проаналізовано основні традиційні методи та напрямки підвищення ефективності силових вузлів агрегатно-модульного технологічного устаткування, запропоновано структури удосконалення конструкцій та технологій виробництва силових вузлів агрегатних верстатів. Наведено методику та результати експериментальних досліджень лемішно-коливних викопувальних робочих органів бурякозбиральних машин. Розглянуто процес передавання інформації в інформаційно-вимірювальних системах та комп'ютерних мережах за умов широтно-імпульсної модуляції, запропоновано спосіб передавання, який забезпечує звуження смуги частоти каналу та підвищення вірогідності приймання. Висвітлено питання побудови операційної моделі керування інформаційними процесами у людино-машинних системах.



НАДХОДЖЕННЯ:

Головний редактор:

Шаблій О.

. – Т. – 2001

Розглянуто питання з механіки та матеріалознавства, машинобудування та автоматизації виробництва, приладобудування та інформаційно-вимірювальних систем, математичного моделювання, математики, хімії. Визначено оптимальне навантаження для забезпечення заданої залишкової форми оболонки обертання після розвантаження. Проаналізовано вплив природи органічних модифікаторів і твердників на термотривкість кремнійорганічних композитів. Висвітлено особливості базування криволінійних вісей транспортно-технологічних систем у трьох центрах. Обгрунтовано конструктивні та техніко-економічні параметри гнучкого гвинтового конвеєра з пружним секційно-гвинтовим робочим органом. Досліджено процес транспортування вантажів профільними Г-подібними спіралями шнеків. Здійснено розрахунок опроміненості площини довільної орієнтації від опромінювача з некруглосиметричним світловим розподілом. Описано методи обробки циклічних сигналів серця в діагностичних системах кардіографії на базі математичного моделювання. Визначено мінімальну множину замкнених класів, достатню для повної характеристики елементарних функцій у некласичній двозначній алгебрі логіки.



НАДХОДЖЕННЯ:

Головний редактор:

Шаблій О.

. – Т. – 2002

Наведено результати дослідження властивостей конструкційної сталі 09Г2С для оцінки експлуатаційної надійності устаткування, що працює у водневмісних середовищах на нафтопереробних заводах. Розглянуто питання моделювання геометрії робочих органів гвинтових змішувачів. Висвітлено економний алгоритм розширення області асимптотичної стійкості нелінійних дискретних систем автоматичного керування. Описано методику і прилади для вимірювання твердості заготовок і виробів із чавуну.


Приведены результаты исследований свойств конструкционной стали 09Г2С для оценки эксплуатационной надежности оборудования, которое работает в водородсодержащей среде на нефтеперерабатывающих заводах. Рассмотрены вопросы моделирования геометрии рабочих органов винтовых смесителей. Освещен экономный алгоритм расширения области асимптотической устойчивости нелинейных дискретных систем автоматического управления. Описаны методика и приборы для измерения твердости заготовок и изделий из чугуна.



НАДХОДЖЕННЯ:

Головний редактор:

Шаблій О.

. – Т. – 2002

Проаналізовано фізико-механічні властивості безвольфрамових твердих сплавів на подвійній карбідній основі. Розглянуто регульований асинхронний електропривід як засіб енергоощадження. Описано детерміновану математичну модель вихідної точності шпиндельного вузла на опорах кочення. Наведено результати дослідження впливу методів врівноваження затисненого пристрою на шорсткість поверхонь оброблюваних криволінійних осей. Доведено ефективність експлуатації ламп розжарення у разі відхилень напруги у мережі. Висвітлено магнітні властивості матеріалу з сильною внутрішньоатомною взаємодією.


Проанализированы физико-механические свойства безвольфрамовых твердых сплавов на двойной карбидной основе. Рассмотрен регулированный асинхронный электропривод как средство энергосохранения. Описана детерминированная математическая модель исходной точности шпиндельного узла на опорах качения. Приведены результаты исследования влияния методов уравновешивания зажимного устройства на шероховатость поверхностей обрабатываемых криволинейных осей. Доказана эффективность эксплуатации ламп накалки при отклонениях напряжения сети. Освещены магнитные свойства материала с сильным внутриатомным взаимодействием.



НАДХОДЖЕННЯ:

Головний редактор:

Шаблій О.

. – Т. – 2001

Висвітлено основні причини виникнення гарячих тріщин, що виникають під час автоматичного наплавлення під флюсом антикорозійними матеріалами. Проведено порівняльний аналіз досвіду застосування фторопластів і епоксиполімерів у триботехніці. Експериментально досліджено вплив навантажувально-швидкісних параметрів на зносостійкість, визначено допустимі режими їх роботи за умов сухого тертя. Розглянуто питання розробки моделі структурно-схемного синтезу різальних інструментів, який допомагає представити їх багатоваріантну структуру для обробки різноманітних поверхонь деталей машин. Запропоновано методи визначення імовірності взаємодії різних поверхонь коренеплодів з робочими органами очисників коренезбиральних машин з урахуванням налиплого грунту, центральних і бокових ударів, характеру руху коренеплодів. Для дослідження процесу завантаження проаналізовано переміщення коренеплоду на транспортері шляхом створення механіко-математичної моделі її руху по скребку. Наведено конструктивну схему змішувача, розрахунок енергосилових параметрів його роботи, а також методику експериментальних досліджень енергетичних витрат під час експлуатації шнеково-лопаткового змішувача та заміру витрат енергії. Досліджено динамічну жорсткість і коефіцієнт демпфування зразків, вирізаних з клеєної паркетної дошки тришарової конструкції. Доведено, що застосування багатошарових ребер жорсткості підвищує динамічні характеристики виробу.



НАДХОДЖЕННЯ:

Головний редактор:

Шаблій О.

. – Т. – 2004

Розглянуто питання механіки, машинобудування та автоматизації виробництва, приладобудування, математичного моделювання, фізики, хімії. Проаналізовано вплив частоти та форми циклу навантаження на високотемпературну тріщиностійкість покриття біметалевого ролика, напружений стан циліндричної труби й оболонки під час нестаціонарного термомеханічного навантаження, контактну взаємодію розімкнених стрижнів змінної жорсткості з еліптичним отвором нескінченної ортотропної пластинки. Описано методику визначення характеристик тріщиностійкості металів за динамічного навантаження, властивості модифікованих епоксикомпозитів під впливом теплового поля. Наведено силові характеристики токарних патронів з позиційними багатопрофільними затискними елементами. Викладено основи проектування гвинтових заготовок конічної форми з початкових плоских листових заготовок. Розглянуто питання застосування індуктивно-емнісних двополюсників симетрування фаз у трифазних системах з періодичними несинусоїдними процесами, метод розв'язання задач параметричного програмування з дробово-лінійною цільовою функцією. Наведено результати дослідження кінетики процесу промивання казеїну.


Рассмотрены вопросы механики, машиностроения и автоматизации производства, приборостроения, математического моделирования, физики, химии. Проанализированы влияние частоты и формы цикла нагрузки на высокотемпературную трещиноустойчивость покрытия биметаллического ролика, напряженное состояние цилиндрической трубы и оболочки при нестационарной термомеханической нагрузке, контактное взаимодействие разомкнутых стержней сменной жесткости с эллиптическим отверстием бесконечной ортотропной пластинки. Описаны методика определения характеристик трещиноустойчивости металлов при динамической нагрузке, свойства модифицированных эпоксикомпозитов под влиянием теплового поля. Приведены силовые характеристики токарных патронов с позиционными многопрофильными зажимными элементами. Освещены основы проектирования винтовых заготовок конической формы из начальных плоских листовых заготовок. Рассмотрены вопросы применения индуктивно-ёмкостных двухполюсников симметрирования в трёхфазных системах с периодическими несинусоидными процессами, метод решения задач параметрического программирования с дробно-линейной целевой функцией, приведены результаты исследования кинетики процесса промывки казеина.



НАДХОДЖЕННЯ:

Головний редактор:

Шаблій О.

. – Т. – 2004

Розглянуто питання механіки та матеріалознавства, машинобудування та автоматизації виробництва, приладобудування, математичного моделювання, фізики, хімії. Наведено оцінку залишкової міцності металоконструкцій шахтних копрів. Проаналізовано вплив локального вісесиметричного нагрівання труби на рівень залишкових напружень. Описано технологічні методи підвищення точності виготовлення шліцевих отворів у деталях машин, багатоваріантну структуру форм контейнерів верстатів для вібраційної обробки. Висвітлено особливості процесу стружкоутворення під час електрофрикційного розрізування заготовок дисковою пилою тертя. Наведено результати дослідження динаміки шнекового сепаратора з горизонтальними імпульсними навантаженнями. Розглянуто питання математичного моделювання адсорбційного масопереносу зі спектральним параметром для неоднорідних n-інтерфейсних циліндричних обмежених мікропористих середовищ з порожниною. Проаналізовано технологічний процес виготовлення льодової води, наведено фактори, які впливають на роботу теплообмінного апарату з використанням математичного планування багатофакторного експерименту.


Рассмотрены вопросы механики и материаловедения, машиностроения и автоматизации производства, приборостроения, математического моделирования, физики, химии. Приведена оценка остаточной мощности металлоконструкций шахтных копров. Проанализировано влияние локального осесимметрического нагрева трубы на уровень остаточных напряжений. Описаны технологические методы повышения точности изготовления шлицевых отверстий в деталях машин, многовариантная структура форм контейнеров станков для вибрационной обработки. Освещены особенности процесса стружкообразования при электрофрикционном разрезе заготовок дисковой пилой трения. Представлены результаты исследования динамики шнекового сепаратора с горизонтальными импульсными нагрузками. Рассмотрены вопросы математического моделирования адсорбционного массопереноса со спектральным параметром для неоднородных n-интерфейсных цилиндрических ограниченных микропористых сред с пустотой. Проанализирован технологический процесс изготовления ледовой воды, определены факторы, влияющие на работу теплообменного аппарата с использованием математического планирования многофакторного эксперимента.



НАДХОДЖЕННЯ:

Головний редактор:

Шаблій О.

. – Т. – 2005

Розглянуто питання механіки, машинобудування та автоматизації виробництва, приладобудування, математичного моделювання, фізики, хімії. Описано алгоритми методу скінченних елементів для розв'язування задач з умовами спряження. Проаналізовано розрахункову систему рівнянь теплопровідності частково наплавлених тонких круглих дисків. Наведено результати досліджень релаксаційних процесів у епоксикомпозитах після модифікації матриці електроіскровим гідроударом, експериментальних досліджень деформаційно-силових характеристик робочих органів гвинтових перевантажувальних механізмів. Представлено статистичний метод визначення зонної структури електрокардіосигналу в автоматизованих діагностичних системах. Розкрито вплив вологості газопроникного волокнистого матеріалу на гідравлічний опір фільтрації його сушіння.


Рассмотрены вопросы механики, машиностроения и автоматизации производства, приборостроения, математического моделирования, физики, химии. Представлены алгоритмы метода конечных элементов для решения задач с условиями сопряжения. Проанализирована расчётная система уравнений теплопроводности частично наплавленных тонких круглых дисков. Приведены результаты исследований релаксационных процессов в эпоксикомпозитах после модификации матрицы электроискровым гидроударом, экспериментальных исследований деформационно-силовых характеристик рабочих органов винтовых перегрузочных механизмов. Представлен статистический метод определения зонной структуры электрокардиосигнала в автоматизированных диагностических системах. Изучено влияние влажности газопроникающего волокнистого материала на гидравлическое сопротивление фильтрации его сушки.



НАДХОДЖЕННЯ:

Головний редактор:

Шаблій О.

. – Т. – 2005

Розглянуто питання механіки, машинобудування та автоматизації виробництва, приладобудування, математичного моделювання, фізики. Проаналізовано вплив динамічних перевантажень на кінетику нагромадження пошкоджень та статичну тріщиностійкість матеріалів. Висвітлено закономірності кавітаційного зношування сформованих концентрованими джерелами енергії евтектичних покриттів. Визначено параметри елементів сільськогосподарських машин на базі математичного моделювання. Викладено ймовірнісний підхід щодо оцінювання ступеня небезпеки експлуатації тракторів за даними дефектоскопічного контролю.


Рассмотрены вопросы механики, машиностроения и автоматизации производства, приборостроения, математического моделирования, физики. Проанализировано влияние динамических перегрузок на кинетику накопления повреждений и статическую трещиноустойчивость материалов. Освещены закономерности кавитационного изнашивания сформированных концентрированными источниками энергии эвтектических покрытий. Определены параметры элементов сельскохозяйственных машин на основе математического моделирования. Изложен вероятностный подход к оценке степени опасности эксплуатации тракторов по данным дефектоскопического контроля.



НАДХОДЖЕННЯ:

Головний редактор:

Шаблій О.

. – Т. – 2005

Розглянуто питання механіки, машинобудування та автоматизації виробництва, приладобудування, математичного моделювання, фізики, хімії. Проаналізовано вплив імпульсного електричного струму на механічні властивості металів, легувальних домішок на структуру та магнітні властивості порошкових матеріалів на основі заліза. Описано динамічну модель процесу формоутворення ребристих гвинтових профілів. Наведено результати дослідження кінематики переміщення вантажів гвинтовими роликовими конвеєрами. Висвітлено особливості багатоканального транскодування форматів стиснених мовних сигналів. Розглянуто питання математичного моделювання адсорбційного масопереносу зі спектральним параметром для неоднорідних n-інтерфейсних циліндричних обмежених нанопористих середовищ. Описано методи переробки сироватки, визначено вміст білкового пилу в сироватці за умов виробництва козеїну та домашнього сиру.


Рассмотрены вопросы механики, машиностроения и автоматизации производства, приборостроения, математического моделирования, физики, химии. Проанализированы влияния импульсного электрического тока на механические свойства металлов, легирующих добавок на структуру и магнитные свойства порошковых материалов на основе железа. Освещена динамическая модель процесса формообразования ребристых винтовых профилей. Приведены результаты исследования кинематики перемещения грузов винтовыми роликовыми конвейерами. Изучены особенности многоканального транскодирования форматов сжатых речевых сигналов. Рассмотрены вопросы математического моделирования адсорбционного массопереноса со спектральным параметром для неоднородных интерфейсных цилиндрических ограниченных нанопористых сред. Представлены методы переработки сыворотки, определено содержание белковой пыли в сыворотке в условиях производства казеина и домашнего сыра.



НАДХОДЖЕННЯ:

Головний редактор:

Шаблій О.

. – Т. – 2001

Висвітлено технологічні аспекти створення градієнтних структур у спечених твердих сплавах. Досліджено механізм окиснення ферохромних сплавів. Визначено особливості формування обертового моменту інерційними трансформаторами на базі планетарного імпульсного механізму. Проведено моделювання силових характеристик підшипників опор кочення швидкохідних шпиндельних вузлів. Підвищено ефективність роботи автонавантажувача за рахунок центрування вантажу на вилах. Доведено інформаційну надійність систем керування.



НАДХОДЖЕННЯ:

Головний редактор:

Шаблій О.

. – Т. – 2004

Висвітлено питання механіки, машинобудування і автоматизації виробництва, приладобудування та математичного моделювання. Описано корозійно-механічні властивості плазмових покриттів на титанових сплавах. Розглянуто метод реалізації циклічного навантаження для електромеханічних випробувальних машин, питання математичного моделювання процесу очищення коренеплодів у разі їх імпульсного навантаження. Наведено результати дослідження імітаційної моделі оцінки відхилення та коливання напруги мережі за параметрами її спектра, моделі ефективності функціонування енергоємних об'єктів з приймачами електроенергії промислової частоти.


Освещены вопросы механики, машиностроения и автоматизации производства, приборостроения и математического моделирования. Описаны коррозионно-механические свойства плазменных покрытий на титановых сплавах. Рассмотрены метод реализации циклической нагрузки для электромеханических испытательных машин, вопросы математического моделирования процесса очистки корнеплодов при их импульсной нагрузке. Приведены результаты исследования имитационной модели оценки отклонения и колебания напряжения сети по параметрам ее спектра, модели эффективности функционирования энергоёмких объектов с приемниками электроэнергии промышленной частоты.



НАДХОДЖЕННЯ:

Головний редактор:

Шаблій О.

. – Т. – 2003

Розглянуто питання механіки та матеріалознавства, машинобудування та автоматизації виробництва, приладобудування, математичного моделювання. Проаналізовано вплив комбінованого попереднього термомеханічного навантаження на опір крихкому руйнуванню теплостійкої сталі, активності наповнювача на властивості епоксидних матеріалів. Визначено оптимальну довжину зони завантаження скребкового транспортера. Наведено результати експериментальних досліджень гвинтових перевантажувальних механізмів, критерій адаптації алгоритму дискретного перетворення Фур'є в інформаційно-вимірювальній системі з урахуванням її функціональних обмежень. Описано математичну модель та висвітлено методи обробки кардіоінтервалограми у разі фізичних навантажень у задачах діагностики адаптивних можливостей організму людини.


Рассмотрены вопросы механики и материаловедения, машиностроения и автоматизации производства, приборостроения, математического моделирования. Проанализированы влияние комбинированной предыдущей термомеханической нагрузки на сопротивление хрупкому разрушению теплоустойчивой стали, активности наполнителя на свойства эпоксидных материалов. Определена оптимальная длина зоны загрузки скребочного транспортера. Приведены результаты экспериментальных исследований винтовых перегрузочных механизмов, критерий адаптации алгоритма дискретного преобразования Фурье в информационно-измерительной системе с учетом её функциональных ограничений. Описана математическая модель и освещены методы обработки кардиоинтервалограммы при физических нагрузках в задачах диагностики адаптивных возможностей организма человека.



НАДХОДЖЕННЯ:

Головний редактор:

Шаблій О.

. – Т. – 2003

Розглянуто стохастичну динамічну задачу термопружності для кусково-однорідних симетричних просторів з порожниною. Визначено фізико-хімічні параметри кремнієорганічно-епоксидних протикорозійних покриттів трубопроводів, електролізерів у системах замкненого водопостачання цеху друкованих плат. Проаналізовано вплив біологічного середовища на характеристики циклічної тріщиностійкості сталі 08Х18Н10Т. Наведено результати дослідження міцнісних і демпфірувальних характеристик матеріалів для хімічних джерел струму, числового дослідження власних частот оболонкових конструкцій з урахуванням початкового напруженого стану. Висвітлено аспекти метрологічної атестації вимірювальних каналів системи відбору й обробки сигналів акустичної емісії. Розкрито вплив імпульсів зворотної напруги на електрофізичні параметри контактів метал - кремній.


Рассмотрена стохастическая динамическая задача термоупругости для кусково-однородных симметрических пространств с пустотой. Определены физико-химические параметры кремнийорганично-эпоксидных противокоррозионных покрытий трубопроводов, электролизеров в системах замкнутого водоснабжения цеха печатных плат. Проанализировано влияние биологической среды на характеристики циклической трещиностойкости стали 08Х18Н10Т. Приведены результаты исследования мощностных и демпфирующих характеристик материалов для химических источников тока, числового исследования собственных частот оболочных конструкций с учетом начального напряженного состояния. Изложены аспекты метрологической аттестации измерительных каналов системы отбора и обработки сигналов акустической эмиссии. Раскрыто влияние импульсов возвратного напряжения на электрофизические параметры контактов "металл-кремний".



НАДХОДЖЕННЯ:

Головний редактор:

Шаблій О.

. – Т. – 2006

Проаналізовано вплив водню та пластичної деформації на напруження сколювання теплостійкої сталі, обробки імпульсним електричним струмом на опір повзучості жароміцної сталі, ультразвукового поля на реологічні властивості епоксикомпозитів, поліестерних та ізоціанатних складових на наростання відносної в'язкості поліуретанових композицій у процесі їх полімеризації. Визначено основні інтегральні співвідношення в технічній теорії згину пластин з отворами. Розглянуто питання оптимізації параметрів пускорегулювального апарата для натрієвих ламп високого тиску. Висвітлено енергоефективність регулювання світлового потоку ламп розжарення.


Проанализированы влияния водорода и пластической деформации на напряженное скалывание теплостойкой стали, обработки импульсным электрическим током на сопротивление ползучести жаропрочной стали, ультразвукового поля на реологические свойства эпоксикомпозитов, полиэстерных и изоцианатных составных на нарастание относительной вязкости полиуретановых композиций в процессе их полимеризации. Определены основные интегральные соотношения в технической теории сгиба пластин с отверстиями. Рассмотрены вопросы оптимизации параметров пускорегулирующего аппарата для натриевых ламп высокого давления. Освещена энергоэффективность регулирования светового потока ламп накаливания.



НАДХОДЖЕННЯ:

Головний редактор:

Шаблій О.

. – Т. – 2005

Проаналізовано вплив динамічних перевантажень на структурний стан реакторної сталі, агресивних середовищ на повзучість епоксикомпозитів, модифікованих ультрафіолетовим опроміненням та магнітним полем. Розглянуто питання сірководневого корозійного розтріскування корозійнотривких двофазних феритно-аустенітних сталей. Визначено параметри скребкового конвеєра з прямолінійною ділянкою завантаження. Висвітлено особливості проектування гвинтових затискних пристроїв світлотехнічної промисловості, методу розрахунку оптимальних дроселів для розрядних ламп.


Проанализированы влияния динамических перенагрузок на структурное состояние реакторной стали, агрессивных сред на ползучесть эпоксикомпозитов, модифицированных ультрафиолетовым облучением и магнитным полем. Рассмотрены вопросы сероводородного коррозионного растрескивания коррозионнопрочных двухфазных ферритно-аустенитных сталей. Определены параметры скребочного конвейера с прямолинейным участком загрузки. Освещены особенности проектирования винтовых зажимных устройств светотехнической промышленности, метода расчёта оптимальных дросселей для разрядных ламп.



НАДХОДЖЕННЯ:

Головний редактор:

Шаблій О.

. – Т. – 2004

Розглянуто питання механіки, машинобудування та автоматизації виробництва, приладобудування, математичного моделювання, фізики, хімії. Висвітлено проблеми утворення залишкових напружень та деформацій під час зварювання. Наведено результати дослідження особливостей динамічних напружень у сингулярних точках складеної області. Описано методику визначення техніко-економічних показників циклона зі ступеневим відведенням пилу. Наведено часові характеристики паралельних багатоабонентських мультимедіа конференцій рекурсивної архітектури. Розглянуто метод моделювання нотації формату автоматизованого редактора хімічних виразів. Проаналізовано вплив окиснювальної модифікації поліетиленової плівки на вихід біомаси клітин тварин.


Рассмотрены вопросы механики, машиностроения и автоматизации производства, приборостроения, математического моделирования, физики, химии. Освещены проблемы образования остаточных напряжений и деформаций при сварке. Приведены результаты исследования особенностей динамических напряжений в сингулярных точках сложенной области. Описана методика определения технико-экономических показателей циклона со ступенчатым отводом пыли. Представлены временные характеристики параллельных многоабонентских мультимедиа конференций рекурсивной архитектуры. Рассмотрен метод моделирования нотации формата автоматизированного редактора химических выражений. Проанализировано влияние окислительной модификации полиэтиленовой пленки на выход биомассы клеток животных.



НАДХОДЖЕННЯ:

Головний редактор:

Шаблій О.

. – Т. – 2003

Розглянуто питання механіки та матеріалознавства, машинобудування та автоматизації виробництва, приладобудування та інформаційно-вимірювальних технологій, математичного моделювання, математики, фізики, хімії, хімічної, біологічної та харчових технологій. Визначено коефіцієнт інтенсивності напружень для призматичного зразка, консольно навантаженого пружною балкою. Описано методику дослідження швидкості росту тріщин і кінетичних діаграм руйнування за умов втоми-повзучості, специфіку розрахунку деяких тонкостінних елементів тримких конструкцій машин. Висвітлено особливості корекції систематичної похибки у системах із вимірювальними високовольтними трансформаторами струму. Наведено результати дослідження алгоритму Гуда-Томаса для визначення несинусоїдності змінної напруги електричної мережі. Запропоновано графоаналітичний метод визначення числа контактів у ректифікаційних колонах установки прямої дії для виробництва ректифікованого спирту.


Рассмотрены вопросы механики и материаловедения, машиностроения и автоматизации производства, приборостроения и информационно-измерительных технологий, математического моделирования, математики, физики, химии, химической, биологической и пищевых технологий. Определен коэффициент интенсивности напряжений для призматического образца, консольно нагруженного упругой балкой. Описаны методика исследования скорости роста трещин и кинетических диаграмм разрушения в условиях утомляемости-ползучести, специфика расчета некоторых тонкостенных элементов устойчивых конструкций машин. Освещены особенности коррекции систематической погрешности в системах с измерительными высоковольтными трансформаторами тока. Приведены результаты исследования алгоритма Гуда-Томаса для определения несинусоидности сменного напряжения электрической сети. Предложен графоаналитический метод определения числа контактов в ректификационных колоннах установки прямого действия для производства ректифицированного спирта.



НАДХОДЖЕННЯ:

Головний редактор:

Шаблій О.

. – Т. – 2000

Розглянуто питання обгрунтування конструктивно-технологічних параметрів гвинтових робочих органів машин харчової та переробної промисловості, підвищення пластичності молібдену та вольфраму, оптимізації структури та режимів роботи електроприводів сільськогосподарських машин. Проаналізовано вплив фрикційного зміцнення на зносостійкість сталі у разі тертя кочення з проковзуванням, обертання фазової маски на кореляційний сигнал в оптоелектронному пристрої ідентифікації документів. Викладено методи обробки сигналу акустичної емісії.



НАДХОДЖЕННЯ:

Головний редактор:

Шаблій О.
...
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського