РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнявидом документа
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)Наукова періодика України (14)
Пошуковий запит: (<.>A=Палладіна Т$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 21
Представлено документи з 1 до 20
...
1.

Палладіна Т. О. Ріст клітин первинних коренів кукурудзи в умовах сольового стресу. — 2001 // Укр. ботан. журн.
2.

Білявська Н. О. Вплив сольового і осмотичного стресів та метіуру на фотосинтетичний апарат листків кукурудзи. — 2009 // Вісн. Харк. нац. аграр. ун-ту. Сер. Біологія.
3.

Контурська О. О. Жирнокислотний склад плазматичної мембрани коренів проростків кукурудзи за умов засолення та обробки синтетичними препаратами. — 2010 // Вісн. Харк. нац. аграр. ун-ту. Сер. Біологія.
4.

Палладіна Т. О. Залежність адаптогенної дії препарату Метіур на рослини за умов сольового стресу від його молекулярної структури // Біотехнологія. - 2012. - 5, № 1.
5.

Палладіна Т. О. Стимулюючий ефект метіуру на ріст та солестійкість паростків кукурудзи // Доп. НАН України. - 2001. - № 6.
6.

Чижикова О. А. Вплив хлориду натрію та синтетичних регуляторів росту на вміст проліну в проростках кукурудзи // Доп. НАН України. - 2003. - № 9.
7.

Чижикова О. А. Активність ключових ферментів синтезу та розкладу проліну в проростках кукурудзи за умов засолення та обробки синтетичними регуляторами росту // Доп. НАН України. - 2007. - № 3.
8.

Контурська О. О. Ліпоксигеназна активність в коренях проростків кукурудзи за умов засолення та обробки синтетичними регуляторами росту // Доп. НАН України. - 2006. - № 11.
9.

Рибченко Ж. І. Вплив синтетичних адаптогенних препаратів на функціонування вакуолярної Н+-АТФази в клітинах коренів кукурудзи за умов засолення // Доп. НАН України. - 2011. - № 5.
10.

Рибченко Ж. І. Функціонування Na+-H+-антипортерів плазматичних і вакуолярних мембран у рослинних клітинах за умов засоленого середовища та вплив на них біологічно активних препаратів // Доп. НАН України. - 2013. - № 2.
11.

Коваленко Н. О. Експресія генів <$E bold roman H sup +>-АТФази плазматичних мембран клітин коренів кукурудзи за умов сольового стресу та дії біоактивних препаратів // Доп. НАН України. - 2013. - № 7.
12.

Палладіна Т. О. Біохімічні механізми захисту рослин від сольового стресу // Укр. біохім. журн.. - 2002. - 74, № 4Б (Дод. 2).
13.

Куриленко І. М. Вплив регуляторів росту на процеси пероксидного окислення у проростках кукурудзи за умов сольового стресу // Укр. біохім. журн.. - 2001. - 73, № 6.
14.

Чижикова О. А. Вплив синтетичних регуляторів росту та засолення на вміст проліну у проростках кукурудзи // Укр. біохім. журн.. - 2002. - 74, № 4Б (Дод. 2).
15.

Куриленко І. М. Вплив сольового стресу і синтетичних регуляторів росту на активність каталази та пероксидази у проростках кукурудзи // Укр. біохім. журн.. - 2005. - 77, № 6.
16.

Чижикова О. А. Роль амінокислот і цукрів у підтриманні осмотичного гомеостазу у проростках кукурудзи за умов сольового стресу та оброблення зернівок синтетичними регуляторами росту // Укр. біохім. журн.. - 2006. - 78, № 1.
17.

Контурська О. О. Активність фосфоліпази D у коренях проростків за умов сольового стресу та передпосівного оброблення кукурудзи препаратами адаптогенної дії // Укр. біохім. журн.. - 2008. - 80, № 2.
18.

Рибченко Ж. І. Функціонування транспортних Н+-АТP-аз плазматичних і вакуолярних мембран у клітинах коренів кукурудзи в умовах сольового стресу та дії адаптогенних препаратів // Укр. біохім. журн.. - 2011. - 83, № 6.
19.

Рибченко Ж. І. Дія адаптогенних препаратів на активність вакуолярних протонних насосів у клітинах коренів кукурудзи в умовах сольового стресу // Укр. біохім. журн.. - 2012. - 84, № 3.
20.

Контурська О. О. Активність ензимів аскорбат-глутатіонового циклу в листках проростків кукурудзи в умовах засолення та обробки адаптогенними препаратами // Укр. біохім. журн.. - 2012. - 84, № 6.
...
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського