РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнявидом документа
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (3)Автореферати дисертацій (1)Наукова періодика України (14)
Пошуковий запит: (<.>A=Лєвих А$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 14
Представлено документи з 1 до 14
1.

Лєвих А. Е. Порівняльний аналіз анти- та проагрегаційних властивостей НПЗЗ в залежності від їхньої антициклооксигеназної селективності : автореф. дис. ... канд. фармац. наук : 14.03.05. — Х., 2011
2.

Мамчур В. Й. Антиамнестичні та антиагрегантні властивості пірацетаму й ацетилсаліцилової кислоти при сумісному застосуванні в експерименті. — 2011 // Фармакологія та лікар. токсикологія.
3.

Тригубчак О. В. Вивчення впливу допоміжних речовин на властивості таблеток кислоти ацетилсаліцилової з тіотриазоліном. — 2010 // Запорож. мед. журн.
4.

Лєвих А. Е. Вітчизняний антиоксидант підвищує безпечність та ефективність антиагрегантної фармакотерапії. — 2010 // Запорож. мед. журн.
5.

Лєвих А. Е. Комбіноване застосування ацетилсаліцилової кислоти та тіотріазоліну як спосіб підвищення ефективності й безпечності антиагрегантної фармакотерапії. — 2011 // Запорож. мед. журн.
6.

Лєвих А. Е. Порівняльний аналіз анти- та проагрегаційних властивостей ЦОГ-2 селективних нестероїдних протизапальних лікарських засобів. — 2010 // Фармакологія та лікар. токсикологія.
7.

Мамчур В. Й. Фармакологія композицій з тіотриазоліном для медикаментозного знеболювання й захисту мозку. — 2010 // Запорож. мед. журн.
8.

Паронік В. А. Вплив корвітину та гуміліду на стан оксидантно-антиоксидантної системи щурів на фоні введення адреналіну // Біологія тварин. - 2015. - 17, № 4.
9.

Жилюк В. І. Церебропротективна активність пірацетаму за умов сумісного введення з гіпоглікемічними, антиоксидантними чи антиагрегантними засобами при експериментальному діабеті // Журн. клініч. та експерим. мед. дослідж.. - 2014. - 2, № 3.
10.

Мархонь Н. О. Стан процесів вільнорадикального окиснення у неокортексі щурів з метаболічним синдромом за умов застосування ресвератролу, пропіленгліколевих екстрактів горобини та маточного молочка // Фармакологія та лікар. токсикологія. - 2016. - № 2.
11.

Жилюк В. І. Експериментальне дослідження місцево-подразнювальних властивостей розчину морфолінієвої солі тіазотної кислоти при внутрішньовенному та внутрішньом'язовому введенні // Фармакологія та лікар. токсикологія. - 2017. - № 1.
12.

Мархонь Н. О. Особливості змін ліпідограми крові щурів за метаболічного синдрому та фармакотерапії екстрактом плодів горобини звичайної та ресвератролом // Фармакологія та лікар. токсикологія. - 2017. - № 2.
13.

Лєвих А. Е. Експериментальне обгрунтування доцільності сумісного застосування пірацетаму і метформіну для фармакологічної корекції когнітивних розладів за умов тривалої гіперглікемії // Мед. перспективи. - 2020. - 25, № 3.
14.

Жилюк В. І. Вплив периндоприлу та метформіну на маркери дисфункції ендотелію у щурів з гострим інтрацеребральним крововиливом при цукровому діабеті 2 типу // Мед. перспективи. - 2021. - 26, № 4.
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського