Бази даних


Автореферати дисертацій - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (30)Реферативна база даних (29)Наукова періодика України (18)Авторитетний файл імен осіб (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Лавров В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
1.

Лавров В.В. 
Методологія сталого розвитку лісової галузі України: теорія і практика: автореф. дис... д-ра с.-г. наук: 03.00.16 / В.В. Лавров ; Ін-т агроекол. УААН. — К., 2009. — 44 с. — укp.

Розглянуто сучасні науково-теоретичні основи, проблеми, правовий та інституційний супровід сталого розвитку і збалансованого природокористування на міжнародному і національному рівнях як орієнтири для розвитку лісової галузі України. Охарактеризовано стан процесу узгодження українського законодавства з принципами збалансованого розвитку та нормами міжнародного екологічного права. Проаналізовано міжнародні екологічні вимоги щодо управління лісовими ресурсами та їх використання згідно з ратифікованими Україною угодами і особливостями адаптації їх до умов нашої держави. Викладено проблеми та перспективи розвитку лісового господарства у контексті удосконалення ресурсного і природоохоронного законодавств, Національної стратегії сталого розвитку України та міжнародних вимог до лісів. Визначено напрями узгодження лісової політики, стратегії та основних нормативних документів з цими стандартами, адаптованими до умов нашої держави з урахуванням чинних програм у цій сфері та можливостей співпраці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П34(4УКР)б +
Шифр НБУВ:  Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського