Бази даних

Юристам - Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (128)Юристам - Реферативна інформація (100)Юристам - Автореферати дисертацій (8)Юристам - Електронні колекції (2)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>A=СТОЯН$<.>+<.>A=АРТЕМ$<.>+<.>A=ДМИТРОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

   
Тип видання: методичний посібник   
1.

Артеменко, В. П.
Все про земельний сервітут [Електронний ресурс] / В. П. Артеменко, О. С. Врублевский. - К. : Леста, 2005. - 24 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Сервітут — обмежене право користування землею, яке забезпечує іншому землекористувачеві можливість користування нею з певними обмеженнями, встановленими законом або договором. Право користування чужим майном (сервітут) може бути встановлене щодо земельної ділянки, інших природних ресурсів (земельний сервітут) або іншого нерухомого майна для задоволення потреб інших осіб, які не можуть бути задоволені іншим способом. Сервітут може належати власникові (володільцеві) сусідньої земельної ділянки, а також іншій, конкретно визначеній особі (особистий сервітут). Сервітут може бути встановлений договором, законом, заповітом або рішенням суду. Земельний сервітут може бути встановлений договором між особою, яка вимагає його встановлення, та власником (володільцем) земельної ділянки. Договір про встановлення земельного сервітуту підлягає державній реєстрації в порядку, встановленому для державної реєстрації прав на нерухоме майно. У разі недосягнення домовленості про встановлення сервітуту та про його умови спір вирішується судом за позовом особи, яка вимагає встановлення сервітуту. Сервітут визначає обсяг прав щодо користування особою чужим майном. Сервітут може бути встановлений на певний строк або без визначення строку. Особа, яка користується сервітутом, зобов'язана вносити плату за користування майном, якщо інше не встановлено договором, законом, заповітом або рішенням суду. Сервітут не підлягає відчуженню та не позбавляє власника майна, щодо якого він встановлений, права володіння, користування та розпоряджання цим майном. Сервітут зберігає чинність у разі переходу до інших осіб права власності на майно, щодо якого він встановлений. Збитки, завдані власникові (володільцеві) земельної ділянки або іншого нерухомого майна, особою, яка користується сервітутом, підлягають відшкодуванню на загальних підставах. Право користування чужою земельною ділянкою або іншим нерухомим майном полягає у можливості проходу, проїзду через чужу земельну ділянку, прокладання та експлуатації ліній електропередачі, зв'язку і трубопроводів, забезпечення водопостачання, меліорації тощо. Особа має право вимагати від власника (володільця) сусідньої земельної ділянки, а в разі необхідності - від власника (володільця) іншої земельної ділянки надання земельного сервітуту. Право користування чужим майном може бути встановлено щодо іншого нерухомого майна (будівлі, споруди тощо).

Кл.слова:
сервітут -- правова регламентація


   
Тип видання: методичний посібник   
2.


Приватизація землі [Електронний ресурс] / авт.-упор. В. П. Артеменко, О. С. Врублевський. - К. : Леста, 2005. - 56 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ




Кл.слова:
земля -- право -- право власності

   
Тип видання: довідник   
3.


Довідник нормативних актів для НПО [Електронний ресурс] / уклад.: Т. А. Нечипоренко, В. П. Артеменко. - К. : [Ін-т громадян. сусп-ва] : ТОВ "ІКЦ Леста", 2005. - 496 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В довіднику систематизовано та розміщено основні нормативно-правові акти щодо правового регулювання в Україні об'єднань громадян, політичних партій, благодійних організацій, молодіжних та дитячих громадських організацій, професійних творчих працівників та творчих спілок, юридичних осіб, соціальних послуг, гуманітарної допомоги, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, оподаткування прибутку підприємств (у частині НПО), оподаткування прибутку підприємств (у частині валютних витрат), оподаткування доходів фізичних осіб (у частині податкового кредиту), державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності, соціальної захищеності інвалідів тощо. Відповідні розділи також містять коротку інформацію про основні законопроекти та їх зміст щодо зазначеної проблематики. Стане в нагоді представникам неприбуткових організацій, а також юристам, які працюють з НПО

Кл.слова:
регуляторна політика -- нормативний акт


   
Тип видання: монографія   
4.


Митна вартість транспортних засобів: теоретико-методологічні засади контролю в Україні та міжнародна практика [Електронний ресурс] : монографія. Том 116 / А. В. Артеменко [и др.] ; Університет державної фіскальної служби України, Науково-дослідний інститут фіскальної політики, Науково-дослідний центр митної справи. - Хмельницький : ФОП Мельник А.А., 2018. - 386 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 2.32 Мб


Монографія є результатом наукових досліджень в межах виконання Тематичного плану наукових (науково-технічних) робіт ДФС України на 2018 рік. У виданні всебічно проаналізовано основні аспекти здійснення контролю за правильнiстю визначення митної вартостi транспортних засобiв при ввезеннi їх на митну територiю України та недопущення випадкiв заниження бази оподаткування i надходжень до Державного бюджету України; проаналізовано вітчизняну нормативно-правову базу з питань здійснення контролю за правильністю визначення митної вартості транспортних засобів в Україні; досліджено вітчизняну судову практику щодо розгляду справ про порушення митних правил за фактами заниження митної вартості транспортних засобів або подання неправдивих документів та справ про скасування карток відмови в митному оформленні; сформовано напрями вдосконалення контролю правильності визначення митної вартості транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України із врахуванням міжнародного досвіду.

Монографія буде корисною для наукових працівників, викладачів, аспірантів, студентів, а також фахівців митного спрямування, які цікавляться митною проблематикою.

Кл.слова:
транспортний засіб -- вітчизняна судова практика -- митний контроль -- митне оформлення транспортних засобів

 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського