Бази даних

Юристам - Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (142)Юристам - Реферативна інформація (1559)Юристам - Автореферати дисертацій (187)Юристам - Інформаційні ресурси Інтернет (1)Юристам - Електронні колекції (2)Юристам - Інформаційно-аналітичні матеріали (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>K=ІСТОРИЧНІ$<.>+<.>K=ПОДІЇ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 19
Представлено документи з 1 до 19

   
Тип видання: наукове видання   
1.

Онацький, Є.
Українська дипломатична місія в Італії [Електронний ресурс] / Є. Онацький. - Прага : Пробоєм, 1941. - 21 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У книзі розповідається про діяльність української дипломатичної місії в Італії на чолі з Дмитром Антоновичем в січні-липні 1919 р., до завдань якої входило визнання УНР державами Антанти.

Кл.слова:
революційні події -- Україна -- держава


   
Тип видання: методичний посібник   
2.


Осмотр места происшествия [Електронний ресурс] : практическое пособие / под ред. А. И. Дворкина. - М. : Юристъ, 2001. - 336 с. - (Библиотека следователя)

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Осмотр места происшествия является важнейшим следственным действием, от успешного проведения которого во многом зависит результат расследования уголовного дела. В пособии характеризуются основные положения осмотра места происшествия и подробно описываются особенности этого следственного действия по отдельным видам преступления. Даны рекомендации по назначению экспертиз исходя из полученных результатов осмотра, включая перечень основных вопросов, которые необходимо поставить перед экспертом. Для сотрудников органов дознания, следователей МВД и прокуратуры, аппарата уголовного розыска.

Кл.слова:
законодавство -- злочин -- слідчі дії -- місце події


   
Тип видання: наукове видання   
3.

Гетьман, В. П.
Як приймалась конституція України [Електронний ресурс] / В. П. Гетьман. - К. : РІА "ЯНКО", 1996. - 66 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Рідкий за жанром політичної публіцистики нарис В.П.Гетьмана — відомого фінансиста, політичного і державного діяча, народного депутата України — присвячений великій події в сучасній історії нашої молодої незалежної держави — прийняттю 28 червня ц.р. її Конституції. Книга цікава багатьма маловідомими фактами й свідченнями одного з активних учасників змальованих в ній подій. Зі сторінок нариса постає драматична картина напруженої боротьби патріотичних сил українського парламенту за створення справді демократичного Основного Закону України.

Кл.слова:
держава -- закон


   
Тип видання: методичний посібник   
4.

Орленко, В. І.
Історія держави і права зарубіжних країн [Електронний ресурс] : посіб. для підготов, до іспитів / В. І. Орленко . - 2-е вид. стереотип. - К. : Вид-во "Паливода", 2008. - 244 с. - (Б-чка студента)

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Викладення матеріалу в посібнику здійснюється на основі типової програми з навчальної дисципліни "Історія держави і права зарубіжних країн", яку вивчають у вищих навчальних закладах І—IV рівнів акредитації. Автори коротко, майже в конспективній формі, охарактеризували основні риси права та держави провідних цивілізацій в історичній ретроспективі. Така форма подання матеріалу дає змогу ефективно готуватися до заліків та іспитів із цієї дисципліни, швидко повторити пройдений матеріал або зорієнтуватися в новому. Призначений для студентів вищих навчальних закладів юридичного профілю як денної, так і заочної форм навчання.

Кл.слова:
державний лад


   
Тип видання: навчальний посібник   
5.

Сагайдак, О. П.
Дипломатичний протокол та етикет [Електронний ресурс] / О. П. Сагайдак. - 2-е вид., перероб. і доп. - К. : Знання, 2006. - 380 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У запропонованому посібнику розглянуто основні аспекти діяльності дипломатичних працівників. Висвітлено суть та історичні етапи становлення дипломатичного протоколу, детально охарактеризовано поняття дипломатичного корпусу. Показано важливість дипломатичного листування, зокрема подано вимоги до такої документації. Зазначено, як організуються дипломатичні прийоми, а також акцентується увага на необхідності дотримання вимог ввічливості та провадженні протокольної діяльності дипломатичного представництва. Окремий розділ розкриває традиції дипломатії у різних країнах світу. Посібник доповнює короткий довідник дипломатичних термінів і понять. Призначено для студентів вищих навчальних закладів факультетів міжнародних відносин, міжнародного права, міжнародної економіки.

Кл.слова:
дипломатія


   
Тип видання: монографія   
6.

Патрелюк, Дмитро Андрійович.
Розслідування незаконних заволодінь транспортними засобами, вчинених неповнолітніми [Електронний ресурс] : монографія / Дмитро Андрійович Патрелюк. - Д. : ФОП Лопатніков С.Г., 2012. - 221 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 1.55 Мб


На основі наукового висвітлення положень нормативно-правових актів України та узагальнення практики розглядається діяльність слідчих та оперативних працівників органів внутрішніх справ із розслідування незаконних заволодінь транспортними засобами, вчинених неповнолітніми. Розглянуто криміналістичну характеристику злочину, передбаченого ст. 289 КК України, з урахуванням його вчинення підлітками, висвітлено особливості порушення кримінальної справи в зазначеній категорії злочинів, визначено типові слідчі ситуації початкового етапу розслідування та алгоритми дій слідчого в них; надано тактичні рекомендації щодо проведення окремих слідчих дій, а саме огляду місця події та допиту. Для працівників органів внутрішніх справ, викладачів, ад’юнктів і курсантів вищих навчальних закладів системи МВС України, а також для всіх, хто цікавиться криміналістичними проблемами розкриття та розслідування злочинів.

Кл.слова:
викрадення майна -- відповідальність неповнолітніх


   
Тип видання: зб. статей   
7.


Матеріали міжнародної конференції «Злочини тоталітарних режимів в Україні: Науковий та освітній погляд» (21–22 листопада 2009 р., Вінниця) [Електронний ресурс] / відп. ред. Михайло Тяглий ; ред. Карел Беркгоф, Анатолій Подольський ; НІОД. Інститут досліджень війни, голокосту та геноциду, Королівська академія мистецтв і наук Нідерландів, Український центр вивчення історії Голокосту. - К. : НІОД; Український центр вивчення історії Голокосту, 2012. - 144 с.

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В Україні тоталітарні режими Гітлера і Сталіна вчинили величезні злочини – Голодомор, Великий терор, Голокост. Як усе це сталося? Що повинні знати про ці події громадяни України та інших держав Європи? Як викладати цю пробле- матику? Це теми, на яких зосереджувалась конференція «Злочини тоталітарних режимів в Україні: науковий та освітній погляд». Попри те, що останнім часом серед науковців точиться дискусія щодо порівняння злочинів двох тоталітариз- мів в історії України, висновки цих інтелектуальних змагань та наукових спорів поки що не потрапляють до навчальної літератури чи, принаймні, не публіку- ються окремими збірками статей. Проте в сучасному українському суспільстві є цілковите розуміння необхідності побудови правдивої картини історії України ХХ століття, включення її в європейський контекст, історичної оцінки жахливих геноцидів цього періоду. Сподіваємось, що видання знайде читачів – науков- ців, освітян та всіх, хто цікавиться важливим тоталітарним минулим України та Європи, і що ця збірка сприятиме ґрунтовнішому продовженню дискусії в українському суспільстві щодо концепції його історичної пам’яті.

Кл.слова:
історія -- репресії -- злочини проти людства


   
Тип видання: навчальний посібник   
8.


Тероризм: теоретико-прикладні аспекти [Електронний ресурс] : навч. посібник / Мовчан А. В., Грищук В. К., Марін О. К. та ін. ; за заг. ред. проф. В. К. Грищука. - Л. : ЛьвДУВС, 2011. - 328 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Текст у форматі PDF 2.50 Мб


У навчальному посібнику розглянуто найважливіші правові та кримі-нологічні аспекти тероризму як явища суспільного життя, зокрема висвітлено: історичні передумови виникнення та поширення терору; охарактеризовано ознаки, причини та види тероризму; основні напрями та засоби терористичної діяльності; з’ясовано правові підстави та суб’єкти протидії тероризмові як в Україні, так і в світі. Особливу увагу приділено кримінально-правовій кваліфікації терористичних злочинів та злочинів терористичної спрямованості; подано коротку статистику про діяльність основних терористичних організацій в світі. Для курсантів, слухачів, студентів, магістрів юридичних спеціальностей, викладачів, усіх, хто цікавиться проблемами тероризму.

Кл.слова:
терроризм -- тероризм -- терористичні групи -- терорист -- терористична діяльність -- протидія тероризмові -- терористичні злочини


   
Тип видання: наукове видання   
9.

Гуржій, Олександр Іванович.
Право в Українській козацькій державі (друга половина XVII - XVIII ст.) [Електронний ресурс] / О. І. Гуржій ; Академія наук України, Інститут історії України. - К. : [б. в.], 1994. - 48 с. - (Історичні зошити)

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У препринті йдеться про історичний розвиток і джерела правових норм в Українській козацькій державі другої половини XVII —XVIII ст. Розраховано на науковців, викладачів і студентів вузів, учнів середніх спеціальних учбових закладів, усіх, хто цікавиться питаннями правової культури України доби феодалізму.

Кл.слова:
Україна -- законодавство -- юриспруденція


   
Тип видання: зб. статей   
10.


Науково-документальна збірка до 90-річчя запровадження державної служби в Україні [Електронний ресурс] / уклад. А. Вишневський. - К. : Центр сприяння інституційному розвитку державної служби, 2008. - 124 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Активна пропаганда 90-річчя української адміністративної традиції сприятиме глибшому знанню громадянами України власної історії, вихованню патріотизму, підвищенню авторитету держави та дасть новий поштовх реформі державної служби та державного управління. Збірка вміщує наукові статті про перший вітчизняний досвід інституціоналізації державної служби за часів гетьманату Павла Скоропадського та унікальні документальні матеріали тих часів, які власне й встановлювали основні елементи державної служби в Україні. Буде корисною державним службовцям, експертам, що працюють у сфері публічної адміністрації, науковцям, а також усім, небайдужим до власної історії.

Кл.слова:
Україна -- історичні події -- державна служба


   
Тип видання: монографія   
11.

Потильчак, Олександр Валентинович.
Таємниці «західного інтернування» [Електронний ресурс] : японці в радянських таборах для військовополонених в Українській РСР (1946–1949 рр.) : монографія / О. В. Потильчак, В. В. Карпов, Т. Такеучі ; Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Національний військово-історичний музей України. - К. : Вид-во Акад. праці і соц. відносин Федер. проф. спілок України, 2010. - 176 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У книзі на основі нещодавно розсекречених унікальних архівних документів Управління у справах військовополонених та інтернованих НКВС (МВС) УРСР, спогадів очевидців і свідчень учасників тих подій вперше в історичній науці зроблено спробу висвітлити трагічну долю тисяч інтернованих вояків японської Квантунської армії, які волею сталінської репресивно-каральної системи опинилися за тисячі кілометрів від рідної землі – в далекій Україні. Багато з них так і не побачили більше своєї батьківщини, знайшовши останній спочинок в українській землі. Наразі ця сторінка історії радянського військового полону часів Другої світової війни залишається «білою плямою» на тлі хоч якоюсь мірою відомих і відносно вивчених його сюжетів, а згадка про японських військовополонених на наших теренах, навіть у спеціалістів-істориків викликає неприховане здивування. Здається, давно настав час розвіяти морок невідомості… Розрахована на науковців, усіх, хто цікавиться вітчизняною та світовою історією ХХ ст. на широке коло читачів. На її появу чекають сьогодні нащадки жертв полону, у надії хоча би щось дізнатися про долю своїх рідних, які не повернулися додому.

Кл.слова:
друга світова війна -- військовополонені -- інтернування -- концтабори


   
12.

Свербигуз, Володимир.
Старосвітське панство [Електронний ресурс] / В. Свербигуз. - Варшава : [б. в.], 1999. - 248 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Споконвічні риси шляхетства на Україні - внутрішній демократизм і європеїзм, які поєднуються з кріпацтвом і марним життям як наслідком російського поневолення. Розуміємо, що гіркий талан народного соловейка Тараса Шевченка, безправного кріпака, міг бути тільки при російському пануванні. Спілка польської і української аристократії на Україні є запорукою політичної стабільності старосвітського суспільства. Українські пани неодмінно використовують польську геральдичну школу, а українські козацькі і гетьманські традиції складають базу польської державної доктрини. Українсько-польська середньовічна унія має відгомін і серед російських діячів соціального руху. Г.Плеханов в праці "Освобождение селян” каже: "Хлопством” служилого стану в Московській державі пояснюється, між іншим, що західно-руська шляхта була так сильно прив'язана до католицької Польші і так вперто відверталася від православної Москви. Важкі історичні умови і значна економічна відсталість примусили Москву закріпачити на державній службі навіть тих, хто сам жив кріпацькою працею селян”. І все - таки родзинку цієї книги складають питання функціонування шляхетського парламентаризму. Широкі права шляхетського стану зосереджують функції локального сеймикового самоврядування. В середині XVI ст. біля 8 % населення України бере участь в шляхетській парламентарній діяль ності. Панські шляхетсько-лицарські традиції поширюються і на Українську Річпосполиту. В Гетьманщині відбувається поступова генеза радних парламентарних установ - старшинські ради перетворюються на Думу і Сейм. Книга є нібито путівником по давньому праву і органам державного управління на Україні, а отже є настільною книгою в галузі держави і права. Метою видання книги є ліквідація прогалини в українській науковій думці. Пригадаймо, що писав Вячеслав Липинський Сергію Єфремову 1913 року: "Я переконався безліч разів, що українське громадянство нашого руху не розуміє і в ньому не орієнтується. В результаті виходить на користь вшехполяків”. Великопанські українські і польські традиції на Україні складають найяскравішу сторінку з історії матеріальної і духовної культури, проте шляхетський рух подекуди носить не тільки національні, але і космополітичні риси, що виразно бачимо в доктрині Михайла Драгоманова, в творчості Юліуша Словацького і в т.зв. козакофільстві XIX ст. Представники шляхетського стану прославляють Україну своєю діяльністю. Наведемо приклади: 1632 року Галшка Гулевичівна своїм коштом засновує Київський колегіум, який утримує інший славетний меценат Ярема Корибут Вишневецький. 1648 року в Києві про це виходить книга "Maiores illustrissimorum principum Korybut Wiszniewieckiorum in suo nepote principe D. Jeremia Wiszniewiecki... redivivi ab au- ditoribus eloquentiae in Collegio Mohilaneo Kioviensi comice cum eorum gestibus memoralibus celebra- ti: Anno D (omi) ni 1648 Maii de”. 1576 року з власної ласки князь Костянтин Острозький засновує Острозьку слов'яно-греко-латинську академію. Архітектор Городецький імпозантними спорудами надає неповторного вигляду давньому Києву. Браницькі і Терещенки засновують і розбудовують цукрову промисловість. Потоцькі, Олександр Кониський, Теофіл Дембицький, Тишкевичі, Сими- ренки є меценатами преси, науки, і культури. Пани Борис Грінченко, Дмитро Дорошенко, Андрій Шептицький, Михайло Старицький, Михайло Малецький, Володислав Федорович, Юрій Федь- кович, Леся Українка та ін. популяризують українську мову і очолюють товариство "Просвіта”. Таких прикладів безліч. Вони заслуговують на дослідження і справедливе вшанування. Отже, ця книга написана саме для Вас. Пориньте в світ величних шляхетських і лицарських традицій на Україні і прочитавши книгу запитайте себе, якої України нам треба.

Кл.слова:
українська шляхта -- соціальна стратифікація -- суспільні прошарки


   
13.

Кудлай, О. Б.
Законотворча діяльність народного міністерства судових справ Української Центральної Ради [Електронний ресурс] / О. Б. Кудлай ; Інститут історії України НАН України. - Київ : [б. в.], 2002. - 72 с. - (Історичні зошити)

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В брошурі на основі узагальнення документів та опублікованих даних проаналізовано діяльність генерального секретарства (згодом народного міністерства) судових справ Української Центральної Ради в галузі законотворення та реформування судової системи України в жовтні 1917 — квітні 1918 рр.

Кл.слова:
юриспруденція -- судові справи -- законотворчість


   
14.

Симоненко, Р. Г.
Нариси історії виконавчої влади в Україні. 1917 - квітень 1918 р. [Електронний ресурс] / Р. Г. Симоненко ; Інститут історії України НАН України. - Київ : [б. в.], 2000. - 150 с. - (Історичні зошити)

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У праці розглядаються проблеми становлення і функціонування двох форм виконавчої влади на першому етапі Української револющї (Генерального секретаріату і Народного секретаріату).

Кл.слова:
історія України -- УНР -- державне управління


   
Тип видання: аналітична доповідь   
15.

Лутковська, Валерія.
Порушення прав і свобод людини в Україні. Події листопада 2013 - лютого 2014 років [Електронний ресурс] : спеціальна доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини / В. Лутковська. - Київ : [б. в.], 2014. - 100 с.

Рубрики:
  

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 15.99 Мб


У цій спеціальній доповіді зібрано матеріал, отриманий та напрацьований Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини в рамках відкритого 30 листопада 2013 року провадження. В цей короткий період часу в Україні відбулись події, які за своєю значимістю були не лише безпрецедентними, але й надзвичайно трагічними з огляду на жахливу кількість жертв та масштаб порушень прав людей. Очевидно, що під час активних масових акцій протесту, а також під час дій з боку державних органів Уповноважений не залишався лише спостерігачем. Було здійснено чимало дій і заходів для відновлення порушених прав конкретних учасників масових акцій як працівниками Секретаріату Уповноваженого, так і нашими партнерами з громадських організацій. Але основним завданням Омбудсмана я вважаю не тільки констатування виявлених порушень чи допомога конкретній людині, але й надання рекомендацій щодо напрацювання таких норм і правил, які б унеможливили повторення таких порушень у майбутньому. Задля цього і підготовлена ця спеціальна доповідь, яка, ґрунтуючись на аналізі виявлених порушень прав конкретних осіб в хронологічному порядку, містить перелік системних проблем, виявлених у діяльності правоохоронних органів, а також рекомендації, які спрямовані на недопущення аналогічних порушень. Сподіваюсь, що вказані рекомендації будуть враховані як Парламентом України, так і органами державної влади. Я вдячна громадським організаціям та активістам за допомогу, надану, як під час провадження, так і під час підготовки цієї доповіді. Переконана, що українське суспільство зробить висновки із подій останніх трьох місяців, що дозволить змінити на краще стан дотримання прав кожної конкретної людини.

Кл.слова:
Євромайдан -- міліційне свавілля -- правопорушення


   
Тип видання: зб. статей   
16.


Соціально-політичні, економічні та гуманітарні виміри європейської інтеграції України [Електронний ресурс] : збірник наукових праць IIІ Міжнародної науково-практичної конференції : у 2 т. ; Київський національний торговельно-економічний університет, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczym Jana Kochanowskiego w Kielcach, Університет «Petre Andrei», Академічне товариство ім. М. Балудянського / Київський національний торговельно-економічний університет, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczym Jana Kochanowskiego w Kielcach, Університет «Petre Andrei», Академічне товариство ім. М. Балудянського. - Вінниця : Видавничо-редакційний відділ ВТЕІ КНТЕУ, 2015

Рубрики:

Географічні рубрики:

Ч. 1. - 722 с.  Текст у форматі PDF 13.71 Мб

Ч. 2. - 606 с.  Текст у форматі PDF 6.06 Мб

Ч. 1. - 722 с.

Ч. 2. - 606 с.


У збірнику наукових праць Міжнародної науково-практичної конференції розглядаються питання сталого розвитку суспільства: можливості розвитку місцевих громад; управління інноваційно-інвестиційним розвитком підприємства в сучасних умовах; актуальні проблеми менеджменту та фінансові механізми забезпечення розвитку економіки України; проблеми обліково-аналітичного, контрольного та інформаційного забезпечення управління підприємства. Досліджуються інноваційні моделі та інформаційні технології в науці, освіті, економіці; теоретичні та практичні аспекти сучасного товарознавства; актуальні проблеми, тенденції, перспективи розвитку готельно-ресторанного та туристичного бізнесу в Україні. Висвітлюються питання євроінтеграції України: історичні, соціально-політичні та правові орієнтири; інтерактивні технології та методи навчання як засіб формування іншомовної професійної компетенції. Розраховано на науковців, спеціалістів, викладачів, аспірантів, здобувачів вищої освіти.

Кл.слова:
менеджмент -- управління персоналом -- маркетинг -- реклама


   
Тип видання: аналітична доповідь   
17.


Економіка регіонів у 2015 році: нові реалії і можливості в умовах започаткованих реформ [Електронний ресурс] : аналітична доповідь / О. В. Шевченко [та ін.] ; Національний інститут стратегічних досліджень. - Київ : [б. в.], 2015. - 116 с. - (Серія "Регіональний розвиток" ; випуск 3)

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 0.85 Мб


Суспільно-політичні події в Україні у 2014 – на початку 2015 років призвели до значних змін у соціально-економічному розвитку регіонів та громад і зумовили необхідність чіткого окреслення напрямів подальших змін у державній регіональній політиці. Скорочення обсягів виробництва, призупинення реалізації інвестиційних проектів, наростання кризових явищ у соціальній сфері і, поряд з тим, започаткування процесу децентралізації влади, законодавче унормування засад державної регіональної політики, збільшення самостійності громад у визначенні перспектив розвитку стали підставою для ретельного аналізу і розробки пропозицій щодо використання позитивного потенціалу запроваджуваних змін. Перспективи відновлення позитивної динаміки у регіонах залежатимуть від загальної стабілізації макроекономічної ситуації в країні. Проте й на місцях органи самоврядування та місцеві органи виконавчої влади повинні докладати зусиль щодо відновлення економіки та консолідації регіонів навколо спільних завдань забезпечення національної безпеки. Регіональна багатогранність, баланс інтересів, консолідація – це три складові успішності регіональної політики.

Кл.слова:
децентралізація -- місцеві бюджети -- самоврядування -- регіональний туризм


   
Тип видання: зб. статей   
18.


Соціально-політичні, економічні та гуманітарні виміри європейської інтеграції України [Електронний ресурс] : збірник наукових праць V Міжнародної науково-практичної конференції : у 2 ч. / Вінницький торговельно-економічний інститут ; голов. ред. Н. Л. Замкова. - Вінниця : [б. в.], 2017

Рубрики:

Географічні рубрики:

Ч. 1. - 512 с.  Текст у форматі PDF 5.24 Мб

Ч. 2. - 644 с.  Текст у форматі PDF 8.67 Мб

Ч. 1. - 512 с.

Ч. 2. - 644 с.


У збірнику наукових праць Міжнародної науково-практичної конференції розглядаються питання сталого розвитку суспільства: можливості розвитку місцевих громад; управління інноваційно-інвестиційним розвитком підприємства в сучасних умовах; актуальні проблеми менеджменту та фінансові механізми забезпечення розвитку економіки України; проблеми обліково-аналітичного, контрольного та інформаційного забезпечення управління підприємства. Досліджуються інноваційні моделі та інформаційні технології в науці, освіті, економіці; теоретичні та практичні аспекти сучасного товарознавства; актуальні проблеми, тенденції, перспективи розвитку готельно-ресторанного та туристичного бізнесу в Україні. Висвітлюються питання євроінтеграції України: історичні, економічні, соціально-політичні та правові орієнтири; інтерактивні технології та методи навчання як засіб формування іншомовної професійної компетенції. Розраховано на науковців, спеціалістів, викладачів, аспірантів, здобувачів вищої освіти.

Кл.слова:
гібридна економіка -- конкурентні переваги -- фандрайзинг -- венчурний капітал


   
Тип видання: монографія   
19.


Засуджені з психічними відхиленням до позбавлення волі на певний строк: стан, тенденції, перспективи [Електронний ресурс] : монографія / Р. М. Кубрак, В. В. Лень ; Національний технічний університет «Дніпровська політехніка». - Дніпро : СПД Біла К. О., 2019. - 412 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 3.34 Мб


У монографії комплексно досліджено кримінально-виконавчу характеристику засуджених з психічними відхиленнями до позбавлення волі на певний строк, встановлено особливості виконання покарання, визначено особливості організації соціально-виховної роботи щодо цієї категорії та історичні аспекти, а також стан, тенденції, перспективи.

Книга розрахована на співробітників органів та установ виконання покарань, правоохоронних органів, суддів, а також тих, хто цікавиться розглядуваною проблематикою.

Кл.слова:
системи покарань -- виконання і відбування покарання -- запобігання і протидія злочинності

 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського