Бази даних

Юристам - Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (39)Юристам - Реферативна інформація (136)Юристам - Автореферати дисертацій (12)Юристам - Інформаційні ресурси Інтернет (2)Юристам - Електронні колекції (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>K=КОНСУЛЬСЬК$<.>+<.>K=ІНФОРМУВАННЯ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

   
Тип видання: дисертація   
1.

Богуславський, О. В.
Інформаційно-пресова діяльність Центральної Ради та українських урядів 1917-1920 рр. [Електронний ресурс] / О. В. Богуславський. - Запоріжжя : ЗІДМУ, 2003. - 236 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Дисертація присвячена дослідженню процеса становлення, розбудови та функціонування урядової пропагандистсько-інформаційно-пресової служби доби української революції та визвольних змагань 1917-1920 рр. Проведено комплексне дослідження та аналіз урядової інформаційно-видавничої діяльності означеного періоду. З’ясовано, що урядові чинники надавали важливого значення проблемі пропаганди української ідеї та інформаційної роботи в масах, про що свідчать законодавчі акти та створення відповідних урядових структур та відповідної інфраструктури інформаційної діяльності, але в силу як об’єктивних, так і суб’єктивних причин створити систему урядового інформування не змогли, що і стало однією з причин поразки визвольних змагань. Ці процеси були характерними для урядів усіх державних формацій 1917-1920 рр. Ключові слова: інформаційна діяльність, громадська думка, зовнішнє інформування, урядова преса, агітаційно-пропагандистська робота, видавнича справа, інформаційна політика, цензура.

Кл.слова:
масова інформація -- преса -- сучасна історія -- ХХ століття


   
Тип видання: довідник   
2.


Довідник інформаційних матеріалів з консульської тематики для громадян України [Електронний ресурс]. - [Б. м.] : Посольство Ураїни у США, 2007. - 143 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Цей довідник підготовлений Посольством України в США та генеральними консульствами України в Нью-Йорку, Чикаго та Сан-Франциско. Довідник не є нормативно-правовим актом, а містить суто інформаційно-довідкові матеріали. Він не призначений для використання у викладацьких, навчальних чи комерційних цілях. Усі згадування законів України та підзаконних нормативно-правових актів не є їх офіційним тлумаченням і мають на меті загальне інформування з консульських питань громадян України, які тимчасово перебувають або постійно проживають в США. При підготовці довідника використовувалась нормативно-правова база України, яка була чинною станом на 1 липня 2007 року

Кл.слова:
консульське інформування


   
Тип видання: навчальний посібник   
3.

Теліпко, В. Е.
Міжнародне публічне право [Електронний ресурс] : навчальний посібник / В. Е. Теліпко, А. С. Овчаренко ; за загал. ред. В. Е. Теліпко. - К. : Центр учбової літератури, 2010. - 608 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У навчальному посібнику детально і систематизовано розкриваються основні інститути й галузі сучасного міжнародного публічного права. В книзі докладно розглядаються ключові аспекти дипломатичного і консульського права, права міжнародних договорів, права міжнародних організацій, права міжнародної безпеки і міжнародного гуманітарного права, міжнародно-правових аспектів прав і свобод людини, міжнародного морського, повітряного і космічного права. Пропонований навчальний посібник розраховано на студентів, аспірантів і викладачів вищих навчальних закладів, юристів-практиків, посадових і службових осіб органів державної влади, а також усіх, хто цікавиться проблематикою міжнародного права і нормативного регулювання міжнародно-правових відносин

Кл.слова:
дипломатичне право -- міжнародне право -- консульське право -- правонаступництво


   
Тип видання: методичний посібник   
4.


Посібник для сільських жінок: можливості та права [Електронний ресурс] / уклад. О. О. Хватинець ; Громадська організація “Інститут сільського розвитку”. - Київ : [б. в.], 2008. - 64 с. - (Бібліотечка прав сільських жителів)

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Громадська організація “Інститут сільського розвитку” (ділі ІСР) основну мету своєї діяльності вбачає у сприянні розвитку сільської територіальної громади, основними завданнями – розвиток елементів громадянського суспільства, надання допомоги органам місцевого самоврядування у вирішенні проблем села, робота з молоддю, підтримка сільських підприємців, інформування селян, підтримка одиноких громадян, інвалідів, багатодітних сімей та сімей з дітьми. Сприяння практичному здійсненню загальнодержавних, регіональних і місцевих програм, направлених на покращення соціально-економічного стану всіх категорій сільського населення-такою бачить ІСР свою місію і намагається гідно нести її до кожного члена найвіддаленішої сільської громади. Ця публікація – одна з численних робіт ІСР задля підвищення обізнаності сільского населення з своїми правами і можливостями їх задоволення. Ми намагалися дати відповідь на найактуальніші питання, які цікавлять сьогодні жінок: яку допомогу від держави можна отримати та на яких умовах, як скористатися деякими пільгами, на що варто звертати увагу при прийнятті важливих життєвих рішень, куди звертатися за допомогою у складних ситуаціях та які функції виконують органи державної виконавчої влади на місцях. Сподіваємося, що ця публікація стане Вам, шановні читачі, у пригоді і Ви зможете знайти у ній відповіді на запитання, які Вас цікавлять.

Кл.слова:
права жінок


   
Тип видання: монографія   
5.


Управління митними ризиками: теорія та практика [Електронний ресурс] = Customs risk management: theory and practice : монографія / П. В. Пашко [и др.] ; Університет державної фіскальної служби України, Науково-дослідний інститут фіскальної політики, Науково-дослідний центр митної справи. - Хмельницький : ФОП Стрихар А. М., 2018. - 302 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 11.37 Мб


У виданні всебічно проаналізовано теоретичні засади функціонування системи управління митними ризиками та можливість надання подальших спрощень митних процедур шляхом використання ризикоорієнтованих інструментів митного контролю, узагальнено особливості профілювання митних ризиків в контексті забезпечення митної безпеки України. Крім того, в монографії досліджено особливості застосування системи управління ризиками за різними сферами здійснення митного контролю, а саме: при митному контролі пасажирських переміщень через авіаційні пункти пропуску, міжнародних поштових та експрес-відправлень, при здійсненні аналізу зовнішньоекономічної діяльності суб’єктів господарювання. Окремо розглянуто питання формування механізму аналізу ризиків в контексті впровадження системи попереднього інформування.

Монографія розрахована на фахівців з митної справи, викладачів і студентів вищих навчальних закладів, а також на працівників митниць і учасників зовнішньоекономічної діяльності.

Кл.слова:
механізми спрощення митних процедур -- механізм аналізу ризиків -- митний контроль

 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського