Бази даних

Юристам - Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (136)Юристам - Реферативна інформація (324)Юристам - Автореферати дисертацій (17)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>K=НАТО$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

   
Тип видання: методичний посібник   
1.

Береславський, С.
Ліцензування господарської діяльності [Електронний ресурс] / С. Береславський, С. Сегеда. - К. : Центр комерційного права, 2008. - 80 с. - (Юридична абетка пiдприємця)

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Цей посібник підготовано для тих підприємців, які мусять одержати ліцензію для провадження господарської діяльності певного виду. Тут описано, як має відбуватися цей процес, вказано, на що треба звернути увагу під час провадження власного бізнесу. У цьому виданні Ви знайдете також багато інших корисних порад, які, сподіваємося, стануть Вам у пригоді. Звертаємо Вашу увагу на те, що в посібнику вжито термін "контрольні органи", натомість у юридичній практиці усталився сформульований у законодавстві термін "контролюючі органи".

Кл.слова:
ліцензія -- бізнес


   
Тип видання: наукове видання   
2.

Вагапов, В.
Оборона України: проблема вибору, або Йти чи не йти під парасольку НАТО? [Електронний ресурс] / В. Вагапов. - К. : Техніка, 2008. - 104 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У доступній формі викладено матеріал, який може допомогти читачеві стати обізнанішим у проблемах оборонної сфери України та свідомо визначитися щодо ставлення до принципів побудови системи забезпечення воєнної безпеки. Такими принципами є збереження позаблокового статусу держави або приєднання до однієї з колективних систем безпеки, серед яких найбільш прийнятним, з огляду на євроінтеграційні прагнення України, є євроатлантичний варіант у вигляді членства в Організації Північноатлантичного Договору (НАТО). Для цивільних і військових фахівців у галузі військового будівництва, оборонної політики та політики безпеки, журналістів, викладачів і студентів профільних навчальних закладів і факультетів, а також для всіх, хто цікавиться станом і напрямами розвитку оборонної політики України.

Кл.слова:
воєнна безпека -- оборонна сфера -- збройні сили -- ЗСУ


   
Тип видання: навчальний посібник   
3.

Кордон, М. В.
Європейська та євроатлантична інтеграція України [Електронний ресурс] : навч. посіб. / М. В. Кордон. - 2-е вид. - К. : Центр учбової літератури, 2010. - 172 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У навчальному посібнику висвітлюється історія створеним і розвитку таких організацій, як Європейський Союз і НАТО, розглядається питання співробітництва з ними України, шляхи її інтеграції в європейські та євроатлантичні структури, перспективи набуття членства в Європейському Союзі, світовій організації торгівлі та НАТО. Для студентів вищих навчальних закладів.

Кл.слова:
НАТО -- Європейський Союз


   
Тип видання: наукове видання   
4.

Bensahel, N.
The Counterterror Coalitions [Electronic resource] : cooperation with Europe, NATO, and the European Union / N. Bensahel. - Santa Monica : RAND, 2003. - 71 p.
Переклад назви: Антитерористична коаліція: співпраця з Європою, НАТО і Європейським Союзом

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


The long-term success of the counterterror campaign will depend on concerted cooperation from European states, but a key question is the extent to which that cooperation should be pursued through European multilateral institutions. This study argues that the United States should pursue military and intelligence cooperation on a bilateral basis, and it should increasingly pursue financial and law enforcement cooperation on a multilateral basis. The United States should adopt a nuanced strategy in its counterterror relations with Europe.

Кл.слова:
тероризм


   
Тип видання: монографія   
5.

Тодоров, І. Я.
Україна на шляху до європейської та євроатлантичної спільноти [Електронний ресурс] : монографія / І. Я. Тодоров. - Донецьк : ДонНУ, 2006. - 268 с.

Рубрики:
  

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У монографії розглядаються історичне та геополітичне підґрунтя європейського та євроатлантичного покликання України, особливості співробітництва України з Європейським Союзом та Організацією Північноатлантичного Договору в період 1991-2004 рр. На багатому і різноманітному фактичному матеріалі проаналізовано роботу центральних органів законодавчої, виконавчої й судової влади України в напрямку європейської та євроатлантичної інтеграції, досліджено місце і роль українських регіонів, політичних партій та недержавних громадських організацій у реалізації європейського вибору держави. Книга розрахована на науковців, викладачів, студентів, держслужбовців, політиків і стане у нагоді всім, хто цікавиться процесами європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Кл.слова:
євроінтеграція -- НАТО -- оптимізація законодавства


   
Тип видання: аналітична доповідь   
6.


Тимчасове припинення переміщення вантажів через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей: оцінки, наслідки, рішення [Електронний ресурс] : аналітичні оцінки Національного інституту стратегічних досліджень / В. П. Горбулін, О. С. Власюк, О. М. Ляшенко ; Національний інститут стратегічних досліджень. - Київ : [б. в.], 2017. - 64 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Текст у форматі PDF 0.32 Мб


Українське суспільство та міжнародна спільнота не мають цілісної та об’єктивної картини ситуації, що склалася внаслідок тимчасового припинення торговельно-економічних операцій з ОРДЛО, яке здійснюється на виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України «Про невідкладні додаткові заходи із протидії гібридним загрозам національній безпеці України». Натомість у світовому інформаційному полі превалює позиція РФ, яка інтерпретує цей захід як зрив Мінських домовленостей та вороже ставлення до населення окупованих територій. Російське домінування в інформаційному просторі спрямоване на де стабілізацію внутрішньополітичної ситуації в Україні та шкодить її міжнародному іміджу. Фахівцями Національного інституту стратегічних досліджень проведений комплексний аналіз наслідків тимчасового припинення перевезення вантажів (ТППВ) через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей і його впливу на національну безпеку України. Результати аналізу засвідчують правову обґрунтованість, суспільну необхідність та соціально-економічну важливість зазначеного рішення, введеного в дію Указом Президента України від 15 березня 2017 року № 62/2017. Розраховано на політиків, політичних аналітиків, державних службовців, нау ковців, освітян та широкий суспільний загал.

Кл.слова:
національна безпека -- економічна блокада -- ОРДЛО


   
Тип видання: аналітична доповідь   
7.

Парахонський, Б. О.
Актуальні виклики та загрози регіональній безпеці: висновки для України [Електронний ресурс] : аналітична доповідь / Б. О. Парахонський, Г. М. Яворська ; Національний інститут стратегічних досліджень. - Київ : [б. в.], 2014. - 48 с. - (Серія «Національна безпека» ; випуск 6)

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 1.58 Мб


Проаналізовано головні виклики та загрози національній безпеці України в умовах сучасного міжнародного безпекового середовища. Розглянуто напрями регіональної політики України, реалізація завдань за якими відповідає євроінтеграційним прагненням України. Окрему увагу приділено питанням безпеки в Чорноморському регіоні, наслідкам кризи європейської безпеки в умовах російської агресії і підвищенню ролі НАТО, що зміцнює свій оборонний потенціал у регіоні. Обґрунтовано необхідність здійснення Україною проактивної міжнародної політики та потребу створення нової, дієво інтегрованої у систему міжнародної та регіональної безпеки, системи національної безпеки, яка відповідатиме масштабам існуючих загроз. Розраховано на спеціалістів у сфері зовнішньої політики та національної безпеки.

Кл.слова:
військові конфлікти -- євроінтеграція -- НАТО -- російська агресія

 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського