Бази даних

Юристам - Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (245)Юристам - Реферативна інформація (168)Юристам - Автореферати дисертацій (12)Юристам - Інформаційно-аналітичні матеріали (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>A=ІВАНОВ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

   
Тип видання: навчальний посібник   
1.

Іванов, В. М.
Історія держави і права [Електронний ресурс] : навчальний посібник : в 2 ч. / В. М. Іванов. - К. : Вид-во МАУП, 2002-2003

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ

Ч. 1. - 2002. - 264 с.

Ч. 2. - 2003. - 224 с.


У другій частині посібника висвітлено процеси державно-правового розвитку України від Лютневої (1917 р.) революції у Петрограді до сьогодення; розглянуто нетривалий, але насичений подіями час, коли на новому виткові історії відродилася Українська національна держава (1917-1920 pp.). Зроблено історико-правовий аналіз складного й суперечливого шляху Радянської України, здійснено спробу систематизовано розглянути державно-правовий розвиток України після 1991 року. Посібник розроблений на кафедрі історії та теорії держави і права ім. кн. Володимира Великого МАУП відповідно до навчальної програми з дисципліни “Історія держави і права України”. Для студентів вищих юридичних навчальних закладів, а також для широ-кого загалу читачів, які цікавляться питаннями історії державно-правового розвитку України.

Кл.слова:
революція -- аналіз -- державно-правовий розвиток


   
Тип видання: навчальний посібник   
2.

Іванов, Ю. Ф.
Кримінологія [Електронний ресурс] : навчальний посібник / Ю. Ф. Іванов, О. М. Джужа. - К. : Вид. Паливода А.В., 2006. - 264 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У навчальному посібнику висвітлюються основні теоретичні і практичні питання Загальної та Особливої частин кримінології на основі сучасних характеристик злочинності в Україні, досвіду боротьби з нею в умовах реформування й розбудови державно-правової системи. Призначений для студентів, слухачів, аспірантів і викладачів вищих юридичних навчальних закладів, а також для практичних працівників.

Кл.слова:
законодавство -- правознавство -- криміналістика


   
Тип видання: навчальний посібник   
3.

Іванов, В'ячеслав Миколайович.
Історія держави і права України [Електронний ресурс] : навч. посібник : в 2 ч. / В. М. Іванов ; Міжрегіональна академія управління персоналом. - К. : [б. в.], 2002

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ

Ч. І. - 264 с.

Ч. ІІ. - 224 с.


У першій частині навчального посібника висвітлено суспільно-полі­тичний лад, державний устрій і право України, розглянуто джерела українського права від найдавніших часів до Лютневої революції 1917 р. Матеріал подано відповідно до навчальної програми з дисципліни “Історія держави і права України”, розробленої на кафедрі державно-правових дисциплін Інституту права ім. кн. Володимира Великого МАУП. Посібник розрахований на студентів вищих юридичних навчальних закладів, а також на широке коло читачів, які цікавляться питаннями історії державно-правового розвитку України.

У другій частині посібника висвітлено процеси державно-правового роз-витку України від Лютневої (1917 р.) революції у Петрограді до сьогодення; розглянуто нетривалий, але насичений подіями час, коли на новому виткові історії відродилася Українська національна держава (1917-1920 pp.). Зробле-но історико-правовий аналіз складного й суперечливого шляху Радянської України, здійснено спробу систематизовано розглянути державно-правовий розвиток України після 1991 року. Посібник розроблений на кафедрі історії та теорії держави і права ім. кн. Володимира Великого МАУП відповідно до навчальної програми з дисципліни “Історія держави і права України”. Для студентів вищих юридичних навчальних закладів, а також для широ-кого загалу читачів, які цікавляться питаннями історії державно-правового розвитку України.

Кл.слова:
українське право -- УНР


   
Тип видання: аналітична доповідь   
4.


Щорічна доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан дотримання прав і свобод людини і громадянина [Електронний ресурс] : офіційне видання / В. Лутковська [та ін.]. - Київ : [б. в.], 2013. - 398 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 1.62 Мб


Підсумовуючи діяльність Уповноваженого у 2012 р., а також на виконання вимог статті 18 Закону України “Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини” вашій увазі пропонується Щорічна доповідь про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні як документ, у якому означено й проаналізовано системні проблеми, що призводять до порушення прав і свобод людини в Україні. При цьому Уповноваженим з прав людини вітаються ті позитивні досягнення і здобутки, які ми спостерігали протягом минулого року. Проте відповідно до міжнародних стандартів та практики роботи національних інституцій у Доповіді акцентується на виявлених проблемах та недоліках, а також надаються рекомендації щодо їх розв’язання. Метою цієї Доповіді є не стільки критика існуючої ситуації з правами людини в Україні, скільки сприяння покращенню ситуації у сфері дотримання прав і свобод людини в нашій державі. Проект Щорічної доповіді обговорено на засіданні Консультативної ради при Уповноваженому з прав людини.

Кл.слова:
права людини -- дискримінація -- катування -- ґендерна рівність


   
Тип видання: аналітична доповідь   
5.

Тищук, Т. А.
Шляхи протидії прихованому відпливу капіталу з України [Електронний ресурс] : аналітична доповідь / Т. А. Тищук, О. В. Іванов ; Національний інститут стратегічних досліджень. - Київ : [б. в.], 2012. - 88 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 0.31 Мб


В аналітичній доповіді авторами розглянуто проблему прихованого відпливу капіталу з України як джерело ризику для економічної та фінансової безпеки країни, а також ризику для реалізації економічних реформ в Україні, надано аналіз сучасних тенденцій, чинників та основних каналів прихованого відпливу капіталу з України, визначено пріоритети та основні напрями протидії такому явищу в Україні. У додатку подано матеріали засідання «круглого столу» «Прихований відплив капіталу з Україні: форми та засоби протидії», який відбувся у вересні 2012 року в Національному інституті стратегічних досліджень.

Кл.слова:
офшоринг -- трансфертне ціноутворення -- штучні транзакції -- приватний капітал

 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського