Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (35)Юристам - Автореферати дисертацій (2)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>A=РУСНАК$<.>+<.>A=ЮРІЙ$<.>+<.>A=ІВАНОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 23
Представлено документи з 1 до 20
...

1.
Юрійчук Є. П. 
Становлення і характер радянської влади в Україні: Історико-правові аспекти (1917-1922рр.) : Навч. посіб. / Є. П. Юрійчук; Ін-т змісту і методів навчання. - К., 1998. - 123 c. - Бібліогр.: с.107-122. - укp.

Розглядаються історико-правові аспекти становлення радянської влади в Україні в 1917-1922 рр., проблеми її легітимності. Аналізується, ким і коли була встановлена радянська влада в Україні, обгрунтовується зв'язок між більшовицьким переворотом у Росії і знищенням української державності, розкривається історія процесу створення на анексованій території радянської державності в Україні в грудні 1917 р. та її відновлення в грудні 1918 р. і січні 1920 р.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)612-5 я7 + Х2(4УКР)611/612 я7

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА585349 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Юрійчук Є.  
Утворення Тимчасового робітничо-селянського уряду України та діяльність більшовиків в Україні / Є. Юрійчук; Чернів. держ. ун-т ім. Ю.Федьковича. - Чернівці, 1997. - 48 c. - Бібліогр.: 91 назв. - укp. - рус.

Комплексно досліджуються політико-правові аспекти легітимності утворення Тимчасового робітничо-селянського уряду України та діяльності більшовиків Росії в Україні в 1918-1920 рр. на матеріалах архівних документів і періодики того часу. Аналізується, ким і коли був створений Тимчасовий робітничо-селянський уряд України, розкривається історія процесу створення на анексованій території радянської державності в Україні та діяльність більшовиків. Висвітлюються методи і прийоми, якими була встановлена радянська влада в Україні, а також розглядаються особливості української національної революції.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(4УКР)611/612-523.2 + Т3(4УКР)612-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Р85069 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


3.
Юрійчук Є.  
І Всеукраїнський з'їзд рад і встановлення радянської влади в Україні: проблема легітимності (грудень 1917 - квітень 1918 рр.) / Є. Юрійчук; Чернів. держ. ун-т ім. Ю.Федьковича. - Чернівці, 1997. - 42 c. - Бібліогр.: 74 назв. - укp. - рус.

На основі вивчення архівних та опублікованих документів і матеріалів комплексно розглядаються політико-правові аспекти встановлення радянської влади в Україні в грудні 1917 - квітні 1918 рр., проблеми її легітимності. Аналізується ким і коли була встановлена радянська влада в Україні, обгрунтовується взаємозв'язок між більшовицьким переворотом у Росії і знищенням української державності. Розкривається історія процесу створення на анексованій території радянської державності в Україні в грудні 1917 р.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)611-5 + Х2(4УКР)611/612-523.2 + Х620.611.121(2УК)1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Р85050 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


4.
Руснак Ю. І. 
Адміністративно-юрисдикційна діяльність органів державної податкової служби України : Автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Ю. І. Руснак; Нац. акад. держ. податк. служби України. - Ірпінь, 2004. - 18 c. - укp.

Уточнено зміст поняття та охарактеризовано суб'єкти адміністративно-юрисдикційної діяльності. Досліджено адміністративні правопорушення, які відносяться до юрисдикції органів державної податкової служби (ДПС) України. З'ясовано поняття, види та джерела доказів, а також мету та зміст доказування в адміністративно-юрисдикційній діяльності органів ДПС. Обгрунтовано рекомендації щодо удосконалення процесу збору, дослідження й оцінки доказів та їх застосування у справах про адміністративні правопорушення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)0 + Х819(4УКР)112.011.013.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА331615 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


5.
Юрій І. А. 
Градоначальництво як інститут державної влади на Півдні Російської імперії (1803 - 1917) : автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / І. А. Юрій; Одес. нац. юрид. акад. - О., 2007. - 19 c. - укp.

Здійснено комплексне вивчення правових засад формування та розвитку інституту градоначальництва на Півдні Російської імперії в XIX - на початку XX ст. Сформульовано поняття градоначальництва як правового інституту, охарактеризовано місце та роль градоначальника у системі державного управління Російської імперії. Досліджено соціально-політичні чинники утворення градоначальств, організаційно-правові засади функціонування градоначальників. Проаналізовано специфіку компетенції градоначальника в її видозмінах протягом XIX - початку XX ст. Висвітлено характер його взаємовідносин з центральними органами влади, інститутом генерал-губернатора, органами місцевого самоврядування. Розглянуто питання стосовно законодавчих ініціатив градоначальників, особливостей функціонування градоначальництва в Одеському, Феодосійському, Керч-Єнікальському, Ізмаїльському, Севастопольському, Миколаївському градоначальствах.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(4РОС)51-523.72 + Т3(4УКР7)5-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА354562 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


6.
Юрій І. А. 
Інститут градоначальництва в системі державної влади на півдні Російської імперії (XIX - початок XX ст.) : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.01 / І. А. Юрій; Харк. нац. ун-т внутр. справ. - Х., 2010. - 20 c. - укp.

Сформульовано поняття градоначальництва як правового інституту, охарактеризовано місце та роль градоначальника в системі державного управління Російської імперії. Досліджено соціально-політичні чинники утворення градоначальств, організаційно-правові засади функціонування градоначальників. Проаналізовано специфіку компетенції градоначальника у її видозмінах протягом XIX - початку XX ст., відображено характер його взаємовідносин із центральними органами влади, інститутом генерал-губернатора, органами місцевого самоврядування, законодавчі ініціативи градоначальників, особливості функціонування градоначальництва в Одеському, Таганрозькому, Феодосійському, Керч-Єнікальському, Ізмаїльському, Севастопольському, Миколаївському, Ялтинському градоначальствах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(4УКР)51/52-523.72 + Т3(4УКР7)5-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА373601 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


7.
Науково-практичний коментар Закону України "Про адвокатуру" : станом на 18.04.2011 р. / ред.: С. Г. Стеценко, Ю. І. Руснак. - К., 2011. - 356 c. - укp.

Подано постатейний нормативний аналіз Закону України "Про адвокатуру" з урахуванням осінніх змін станом на 18 квітня 2011 р. Викладено завдання адвокатури як інституту надання правової допомоги в Україні, принципи й організаційні форми адвокатської діяльності. Наведено критерії та вимоги до осіб, які бажають займатися адвокатською роботою. Особливу увагу приділено професійним правам та обов'язкам адвоката, а також особливостям його процесуального статусу та ролі в цивільному, господарському, адміністративному, кримінальному судочинстві. Подано тексти основних нормативних актів Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури, законопроекти з питань реформування інституту адвокатури та надання безоплатної правової допомоги, широко використано витяги з актів чинного законодавства.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)8-320.23

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС51269 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


8.
Юрійчук Є. П. 
Електоральна та референдна легітимація влади на пострадянському просторі: зовнішньополітичні аспекти : монографія / Є. П. Юрійчук; Чернів. нац. ун-т ім. Ю. Федьковича. - Чернівці : Рута, 2012. - 479 c. - укp.

Розглянуто зовнішньополітичні аспекти процесів електоральної та референдної легітимації влади в державах пострадянського простору за період незалежності 1991 - 2010 рр. Розкрито зміст, охаратеризовано суб'єкти, об'єкти, механізми, особливості, етапи легітимації влади під час виборів (президентів, парламентів, органів місцевого самоврядування) і референдумів. Обгрунтовано роль спостереження міжнародних організацій у реалізації зовнішньополітичної доктрини, наведено визначення векторів співробітництва й інтеграції. Досліджено формування та функціонування окремих систем РЄ, ОБСЄ, СНД як регіональних підсистем сучасних міжнародних відносин.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф4(0),6 + Ф4(4/5),9(0),04 + Х915.22(4/5СНД)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА757841 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


9.
Юрій І. А. 
Інститут градоначальництва в системі державної влади на півдні Російської імперії (XIX - початок XX ст.) : монографія / І. А. Юрій; Одес. держ. ун-т внутр. справ. - О. : Фенікс, 2013. - 384, [1] c. - Бібліогр.: с. 319-377 - укp.

Проаналізовано стан наукової розробки проблеми інституту градоначальництва та її джерельну базу. Виявлено та охарактеризовано історичні передумови та політико-правові чинники створення такого інституту на півдні Російської імперії. З'ясовано основні етапи розвитку інституту градоначальництва в системі державної влади імерії впродовж ХІХ - початку ХХ ст., визначальні риси, роль та місце у забезпеченні правопорядку в регіоні. Визначено причини запровадження градоначальницької форми врядування в Одеському, Таганрозькому, Феодосійському, Керч-Єнікальському, Ізмаїльському, Севастопольському, Миколаївському та Ялтинському градоначальствах, особливості їх функціонування та вплив на розвиток регіону. Окреслено обсяг владних повноважень градоначальника, простежено їх розвиток на різних етапах історії градоначальництва у контексті загальнодержавних вимог та регіональних ознак. Наведено правові основи розвитку інституту градоначальництва, його специфічні форми й напрями в діяльності канцелярій окремих градоначальств. Встановлено відповідність правозастосовної діяльності градоначальників на півдні України завданням, покладеним царством, а також потребам суспільства.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(4УКР)51-523.72 + Т3(4УКР7)5-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА772377 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


10.
Юрійчук Є. П. 
Електоральна участь осіб похилого віку як складовий елемент механізму легітимації влади в Україні (2002 - 2007 рр.) / Є. П. Юрійчук // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2009. - Вип. 43. - С. 662-668. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)526 + Ф3(4УКР)68

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 


11.
Руснак Л. М. 
Особливості державного управління діяльності у сфері охорони здоров'я / Л. М. Руснак // Держава та регіони. Сер. Право. - 2013. - Вип. 2. - С. 58-63. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Проведено теоретико-правове дослідження специфічних особливостей та окремих аспектів державного управління діяльності у сфері охорони здоров'я в Україні. Зумовлено своєрідне завдання державного управління економіки як соціального аспекту, спрямованого на забезпечення права на охорону здоров'я в нашій країні, пов'язаного з основними напрямами регуляторного механізму впливу держави. Крім того, запропоновано авторське бачення пріоритетних напрямів державної політики щодо адміністративно-правового забезпечення охорони здоров'я та охарактеризовано проблеми, які виникають у процесі її реалізації. Розглянуто відповідну нормативну основу державного управління діяльності у сфері охорони здоров'я в Україні. Зосереджуючи увагу на вітчизняному законодавстві, певним чином досліджено і зарубіжний досвід (основні акти), на основі чого зроблено відповідні висновки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)14

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/пр. Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

12.
Руснак Л. Р. 
Фінансове шахрайство у підприємництві як загроза економічній безпеці України : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 21.04.01 / Л. Р. Руснак; Нац. акад. внутр. справ. - Київ, 2014. - 20 c. - укp.

Здійснено теоретичне та методичне обгрунтування організаційно-управлінського механізму протидії фінансовому шахрайству (ФШ) у сфері підприємницької діяльності як загрозі економічній безпеці України. З урахуванням новітніх наукових здобутків, визначено суть і зміст наукової категорії "фінансове шахрайство", виявлено негативні зовнішні ефекти (екстерналії) економічного шахрайства, які є основними загрозами та виступають основним фактором негативного впливу на вітчизняне господарство та систему влади - вони деструктивують систему економічних відносин у сфері підприємницької діяльності, підсилюючи тіньові процеси та дисфункціонально впливають на сферу макроекономічного управління. Проаналізовано теорії та практики здійснення ефективної організаційно-економічної й управлінської політики протидії шахрайській економічній діяльності та забезпечення безпеки української економіки та бізнесу. Охарактеризовано теоретичну модель шахрайства у сфері підприємництва, що включає підходи до визначення сутності цього феномену, класифікації його проявів та ін. Відповідно до неї обгрунтовано підходи до визначення ФШ в сфері підприємницької діяльності: соціальний, правовий і економічний.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)116.4 + У9(4УКР)260-995

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА409137 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


13.
Юрійчук О. 
Аксіологічний вимір правової культури / О. Юрійчук // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2016. - № 855. - С. 287-290. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Розглянуто аксіологічні аспекти правової культури. Особливу увагу зосереджено на понятті правової культури, співвідношенні правової культури з правовою системою, правовою реальністю та правом, на аксіологічному трактуванні правової культури; наведено погляди науковців, розглянуто переваги та недоліки ціннісного виміру правової культури.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002.03 + С5*667.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

14.
Руснак І. С. 
Підсумки та перспективи оборонного будівництва України в контексті реалізації воєнної політики держави / І. С. Руснак // Стратегіч. пріоритети. Сер. Політика. - 2015. - № 4. - С. 35-44. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Розглянуто досвід оборонного будівництва за умов гібридної війни та уточненню пріоритетів подальшого укріплення оборони держави. Висвітлено основні підсумки та перспективні напрями діяльності Міністерства оборони України в інтересах протидії зовнішній агресії та зміцнення обороноздатності держави. Проаналізовано досвід організації та забезпечення оборони України за умов гібридної війни, визначено проблемні питання, що виникли під час проведення антитерористичної операції на сході України. Окреслено пріоритети та основні напрями оборонного будівництва України в контексті реалізації Стратегії національної безпеки України та Воєнної доктрини України. Викладено авторські погляди на концептуальні та програмні засади подальшої розбудови національної оборони з урахуванням міжнародного аспекту безпеки України. Підкреслено важливість подальшого розвитку сектору безпеки і оборони України як цілісної системи. За результатами проведеного аналізу надано рекомендації щодо головних напрямів військового будівництва України за умов стратегічного курсу на поглиблення партнерських відносин з оборонними відомствами інших держав. і Використано консультативні матеріали Спільної робочої групи Україна - НАТО з питань воєнної реформи високого рівня.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4Укр)110 + Х819(4Укр)111 + Ц1(Укр)212

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25775 Пошук видання у каталогах НБУВ 

15.
Юрійчук О. 
Філософсько-правова інтерпретація основних етапів становлення мультикультуралізму / О. Юрійчук // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2017. - № 865. - С. 163-168. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Розглянуто основні етапи становлення доктрини мультикультуралізму. Увагу зосереджено на еволюції теорії мультикультуралізму залежно від часових і політичних умов і вимог соціуму. Розглянуто вплив теорій лібералізації та комунітаризму, "побудови нації" та "диференційованого громадянства" на становлення теорії мультикультуралізму; наведено погляди науковців, проаналізовано їх вплив на сучасний мультикультуралізм.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х8(4УКР) + Ю3(0)6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

16.
Руснак Л. М. 
Адміністративно-правове забезпечення права на охорону здоров'я в Україні : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Л. М. Руснак; Відкритий міжнар. ун-т розвитку людини "Україна". - Київ, 2016. - 20 c. - укp.

Проаналізовано теоретико-правові та історичні аспекти становлення законодавства у сфері охорони здоров'я та їх нормативно-правове забезпечення. У контексті адміністративного права й управління розкрито поняття, юридичну природу та зміст права на охорону здоров'я. Охарактеризовано зміст реалізації права громадян на охорону здоров'я через медичне страхування як адміністративно-правову категорію. Розглянуто механізм реалізації права на охорону здоров'я як одну з найважливіших юридичних гарантій захисту. Досліджено поняття та проаналізовано основні елементи механізму у сфері охорони здоров'я. Розкрито зміст методів адміністративної діяльності публічної адміністрації у сфері правового забезпечення охорони здоров'я. Висвітлено зарубіжний досвід міжнародно-правових актів ВООЗ та Ради Європи, які висувають до вітчизняної системи права вимоги пріоритету загальнолюдських цінностей та гармонійного розвитку населення держави. Запропоновано положення та рекомендації з удосконаленням законодавства України в частині адміністративно-правового забезпечення права на охорону здоров'я населення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)14

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА424336 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


17.
Сектор безпеки і оборони України. Стратегічне керівництво та військове управління : монографія / Ф. В. Саганюк, В. С. Фролов, М. М. Лобко, А. С. Пушняков, О. В. Устименко, В. І. Павленко; ред.: І. С. Руснак. - Київ : ЦЗ МО : ГШ ЗС України, 2018. - 230 c. - Бібліогр.: с. 163-164 - укp.

Розглянуто теоретичні та практичні підходи щодо нового формату стратегічного керівництва сектору безпеки і оборони України та військового управління силами оборони. Окреслено певні шляхи визначення їх оптимальних моделей та конструкцій, наведено деякі погляди щодо впровадження ефективнішої стратегії протидії агресору в гібридній війні, особливо в умовах деокупації захоплених агресором територій України. Запропоновано низку проектів законодавчих та інших нормативно-правових актів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)110

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА823516 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


18.
Оборонний огляд. Український вимір, 2014 - 2018 : [колект.] монографія / Ф. В. Саганюк, А. К. Павліковський, П. В. Щипанський, В. І. Павленко, О. В. Устименко, П. М. Крикун, Ю. М. Мудрак; ред.: І. С. Руснак; Нац. ун-т оборони України ім. І. Черняховського. - Київ : НУОУ ім. І. Черняховського, 2019. - 194 c. - Бібліогр.: с. 191-192 - укp.

Представлено сучасні підходи та досвід проведення в Міністерстві оборони і Збройних Силах України оборонного огляду в 2014 - 2015 роках. Надано певні методичні та практичні рекомендації для проведення чергового оборонного огляду сил оборони й розроблення за його результатами першої у новітній історії України Стратегії воєнної безпеки й Стратегічного оборонного огляду для більш ефективної протидії агресору в гібридній війні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)111

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА832678 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


19.
Юрійчук О. О. 
Правовий мультикультуралізм: аксіологічний вимір : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.12 / О. О. Юрійчук; Національний університет "Львівська політехніка" . - Львів, 2020. - 20 c. - укp.

Досліджено правовий мультикультуралізм, його поняття, типологію, принципи та функції у контексті філософсько-правових поглядів. Обґрунтовано основні ознаки правового мультикультуралізму, головні тенденції розвитку правових культур. Удосконалено наукові дослідження з питань філософсько-правового бачення мультикультуралізму та його аксіологічного виміру. Розвинуто положення щодо основоположних ідеї правового мультикультуралізму у контексті науки філософії права. Відзначено існування різноманітних підходів до трактування мультикультуралізму, розмежовано співвідношення понять мульти-, полі- та багатокультурності, констатовано, що активізація розвитку теорії мультикультуралізму припадає на основні соціополітичні і економічні етапи прогресу суспільства. На підставі проведеної концептуальної характеристики правового мультикультуралізму наведено авторське визначення поняття як теорії, яка спрямована на визнання існування в межах певного відкритого суспільного прошарку культурно відмінних груп, дії яких спрямовані на збереження та розвиток своєї самобутності та, водночас, дотримання у міжкультурних відносинах принципів рівності, толерантності, взаємоповаги і людиноцентризму. Проаналізовано роль права та суспільної моралі у контексті правового мультикультуралізму. Доведено, що на розвиток правового мультикультуралізму великий вплив мали ідейно-світоглядні принципи римського права в поєднанні з набутками античності: так, принцип космополітизму на перший план висуває інтереси і цінності людини, а не держави; право скомпонувало у собі справедливістю з моральними установками, які разом визначили людину як частину нової культури та самостійного індивіда з невід'ємними правами та здатністю до контролю й регуляції поведінки; індивідуалізм посприяв наділенню особи можливості до здійснення контролю за власним становищем у соціумі та відстоювання стратифікаційних позицій; мультикультурність продемонструвала можливість об'єднання процесів впливу та проникнення правових феноменів з однієї культури в іншу, при цьому зберігаючи їх унікальність. Розглядаючи види правових культур, проаналізовано їх сучасне втілення та зазначено, що сьогодні можна виокремити чотири основних фактори їх розвитку та подальшої практичної реалізації, зокрема: 1) визнання важливості постійного внутрішнього оновлення традицій правової думки; 2) заохочення історичної пам'яті стосовно правових традицій та правових культур; 3) схвалення внутрішніх розбіжностей та розуміння важливості проникнення правових культур; 4) актуалізація ціннісних орієнтирів правових культур. У контексті правового мультикультуралізму з'ясовано, що проблема людини та її духовності є спричинені осмисленням екзистенційності впродовж різних епох, тому для кращого втілення філософсько-правової теорії мультикультуралізму важливим є максимальне втілення людиноцентричних світоглядних поглядів на основі самобутньої, стійкої правової нації.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002 в

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА446192 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


20.
Судочинство та судоустрій в Україні : посіб. для вищ. навч. закл. / М. Н. Курко, В. О. Заросило, Х. Агаєв, В. М. Алієва-Барановська, М. І. Ануфрієв, Т. Б. Аріфходжаєва, О. О. Бандурка, І. С. Басова, Є. В. Бондаренко, О. Г. Бондаренко, В. А. Бортник, Н. П. Бортник, В. О. Веклич, Є. П. Гайворонський, В. В. Гевко, С. Г. Гордієнко, В. Л. Грохольський, В. А. Дашкевич, С. В. Діденко, О. В. Доброва, Ю. В. Дорохіна, Т. В. Євчук, В. В. Заросило, О. В. Ігнатюк, О. М. Капля, С. В. Князев, О. І. Козаченко, А. М. Коломієць, О. В. Колос, Ю. Г. Коросташивець, В. І. Литвиненко, Ю. П. Лісовська, К. В. Мамай, Ф. М. Медвідь, Д. І. Минюк, К. В. Муравйов, І. А. Муравйова, В. А. Омельчук, М. М. Перепелиця, Р. Перцев, В. Л. Підпалий, С. А. Подоляка, В. В. Ровний, Ю. І. Руснак, Ю. М. Слива, О. О. Сорока, М. І. Станкевич, М. П. Стрельбицький, Я. В. Стрелюк, М. Тагієв, А. М. Талах, Ю. П. Тимошенко, В. Г. Фатхутдінов, В. С. Цимбалюк, Ю. М. Чорноус, В. І. Чуєнко, О. Х. Юлдашев; ред.: В. О. Заросило, А. М. Кислий; Приватне акціонерне товариство "Вищий навчальний заклад " Міжрегіональна академія управління персоналом". - Київ : Видавництво Людмила , 2020. - 195 c. - Бібліогр.: с. 186-194 - укp.

Систематизовано діяльність суду та судової системи в Україні. Матеріал грунтується на нормах Конституції України, Законів України "Про судоустрій і статус суддів", "Про очищення влади", "Про відновлення довіри до судової влади в Україні" та інших законодавчих та відомчих нормативно-правових актів у сфері діяльності судів. Висвітлено історію суду та судочинства в Україні, конституційні засади судочинства в Україні. Окреслено систему судів в Україні, місцеві суди, апеляційні та вищі спеціалізовані суди, їхні повноваження та організацію діяльності. Виокремлено структуру, повноваження, діяльність Верховного Суду України. Розглянуто кваліфікаційні вимоги до суддів, їх призначення та контроль за їх доброчесністю. Визначено роль присяжних та їх статус у судовій системі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР) я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА857387 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :

...
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського