Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (11)Юристам - Автореферати дисертацій (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>A=РЖЕВСЬК$<.>+<.>A=ВАЛЕНТИН$<.>+<.>A=СЕРГІЇВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

1.
Ржевський С. В. 
Математичні моделі однієї концепції вдосконалення чинної системи пенсійного забезпечення / С. В. Ржевський, Г. В. Верещагіна, В. К. Нікітін, Т. І. Овчаренко. - К., 1998. - 25 c. - (Препр. / Філ. НДІ з пробл. соц. захисту населення; 1-98). - Бібліогр.: 35 назв. - укp.

Запропоновано нові способи обчислення пенсій за віком у рамках солідарної системи пенсійного забезпечення. Наведено загальну обчислювальну схему даних способів розрахування пенсій, методику групування пенсіонерів згідно їх трудових внесків, а також визначено узагальнюючий показник трудового внеску пенсіонерів. Зазначено принципову відмінність розглянутих способів від прийнятих у сучасний період, що полягає у можливості повного розподілу наявних коштів на виплату пенсій, які видаються щомісяця і без затримок.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)6с + У9(4УКР)272.22в611

Рубрики:

Шифр НБУВ: Р87757 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Ржевська В. С. 
Право держави на самооборону і міжнародна безпека / В. С. Ржевська; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. Ін-т міжнар. відносин. - К. : Вид. дім "Промені", 2005. - 254 c. - (Б-ка каф. міжнар. права). - укp.

Досліджено історію виникнення та становлення інституту права на самооборону, проаналізовано основні форми правового обмеження збройного насильства у міжнародних відносинах. Охарактеризовано джерела виникнення інституту права на самооборону та встановлено його значення в системі сучасного міжнародного правопорядку. Проаналізовано особливості узгодження договірних та звичаєвих норм міжнародного права, що регулюють здійснення права на самооборону. Розглянуто його структуру та підстави реалізації. Особливу увагу приділено вивченню тенденцій практичного здійснення державами права на самооборону після завершення холодної війни (1990 - 2003 рр.). Досліджено процес становлення нових форм участі ООН у застосуванні військового примусу до держав-порушниць міжнародного миру та безпеки. Проаналізовано наслідки активізації діяльності НАТО щодо застосування міжнародно-правового примусу та можливості застосування збройної сили у відповідь на терористичні акти. Висвітлено зовнішню політику України щодо реалізації іншими державами права на самооборону.

Исследована история возникновения и становления института права на самооборону, проанализированы основные форми правового ограничения вооруженного насилия в международных отношениях. Охарактеризованы источники формирования института права на самооборону и установлено его значение в системе современного международного правопорядка. Проанализированы особенности согласования договорных и традиционных норм международного права в сфере реализации права на самооборону. Рассмотрены его структура и основания для применения. Особое внимание уделено изучению тенденций практического осуществления государствами права на самооборону после завершения холодной войны (1990 - 2003 гг.). Исследован процесс становления новых форм участия ООН в сфере применения военного насилия к государствам-нарушителям международного мира и безопасности. Проанализированы последствия активизации деятельности НАТО и возможности применения военной силы в борьбе с террористическими группами. Освещена внешняя политика Украины в сфере реализации права на самооборону.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х910.1 + Х918.112 + Х915.212.03

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА663816 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


3.
Ржевська В. С. 
Право держави на самооборону в світлі розвитку юридичних гарантій міжнародної безпеки : Автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.11 / В. С. Ржевська; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. Ін-т міжнар. відносин. - К., 2003. - 22 c. - укp.

Досліджено історію формування інституту права, розвиток його джерел, а також розкрито місце даного інституту у системі сучасного міжнародного правопорядку. Проаналізовано зміст звичаєвих і договірних норм, які визначають підстави та межі здійснення права на індивідуальну або колективну самооборону. Показано роль практики Міжнародного Суду ООН і Ради Безпеки ООН у розвитку міжнародно-правового регулювання самооборони держав у другій половині ХХ ст. Особливу увагу приділено тенденціям практики держав щодо здійснення права на самооборону у період 1991 - 2001 рр., а також впливові даної практики на систему правових гарантій міжнародного миру та безпеки. Розглянуто зв'язок між пошуком міжнародно-правових підстав для операції "Буря в пустелі" та встановленням нових форм участі ООН у застосуванні примусу до порушників міжнародного миру. Проаналізовано правові аспекти участі НАТО у підтримці міжнародного миру та безпеки у Європі після завершення "холодної війни". Узагальнено наслідки терористичних актів 11 вересня 2001 р. у США для визначення меж і функціонального спрямування права держав на самооборону.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х910.1 + Х918.112 + Х915.212.03

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА323969 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


4.
Ржевська Н. В. 
Формування правової компетентності майбутніх бакалаврів з товарознавства і торговельного підприємництва у процесі професійної підготовки : автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.04 / Н. В. Ржевська; ДВНЗ "Переяслав-Хмельниц. держ. пед. ун-т ім. Г. Сковороди". - Переяслав-Хмельницький, 2017. - 22 c. - Бібліогр.: с. 17-19 - укp.

Опрацьовано наукову літературу щодо проблеми формування правової компетентності (ПК) майбутніх бакалаврів із товарознавства та торговельного підприємництва у процесі професійної підготовки, проаналізовано стан розробки досліджуваної проблеми. Акцентовано увагу на необхідності формування ПК майбутніх бакалаврів із товарознавства та торговельного підприємництва в умовах створення повної та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС. На основі аналізу джерельної бази уточнено зміст досліджуваного поняття, визначено компоненти, критерії, показники та рівні ПК майбутніх фахівців. Теоретично обгрунтовано й експериментально перевірено педагогічні умови формування ПК. Розроблено й упроваджено технологію формування ПК майбутніх бакалаврів із товарознавства та торговельного підприємництва у процесі професійної підготовки, доведено її результативність.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х8 р(4УКР)3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА430060 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :

 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського