Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (6)Юристам - Наукова електронна бібліотека (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Ю751.1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

1.
Корнев В. Н. 
Этико-правовые вопросы экологии / В. Н. Корнев, Н. Н. Олейник // Людина і довкілля. Пробл. неоекології. - Х., 2000. - Вип. 1. - С. 22-27. - Библиогр.: 16 назв. - рус.

Проблеми, породжені екологічною кризою, неможливо вирішити традиційними методами. Технологічний шлях їх вирішення викликає посилення негативних наслідків екологічної кризи. Традиційне право також не здатне формувати світогляд сучасної людини. Право за своєю внутрішньою сукупністю віддаляється від етики і стає формою зовнішнього вирішення економічних і політичних інтересів сильних цього світу, тому необхідна світоглядна революція. Найнебезпечніша форма забруднення - забруднення людського розуму. Вихід із кризи можливий не через нові технології, а шляхом формування екологічної етики, що набула бурхливого розвитку. Вона має бути внутрішньо узгодженою (внутрішньо несуперечливою), адекватною (здатною пояснити природу кризи як виключно проблему моральну).


Індекс рубрикатора НБУВ: Б1в2 + Х85 + Ю751.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70579 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Козій В. І. 
Добробут тварин (історичні, наукові та нормативні аспекти) : навч. посіб. для підготов. фахівців ОКР "бакалавр" напряму "Ветеринарна медицина" у ВНЗ II - IV рівнів акредитації / В. І. Козій. - Біла Церква, 2012. - 320 c. - Бібліогр.: с. 298-317. - укp.

Висвітлено релігійні, філософські, наукові та соціальні основи руху за гуманне ставлення до тварин. Проведено ретроспективний екскурс в історію вчення про добробут тварин, проаналізовано сучасні тенденції в розвитку державної та міжнародної регулятивної політики. Показано, що вивчення поведінки, гомеостазу, фізіологічних потреб, інших факторів, які допомагають визначити рівень добробуту продуктивних тварин, сприяє більш повному та швидкому забезпеченню економічного та ветеринарного благополуччя тваринництва. Проведення наукових досліджень у цьому напрямі має стати одним з основних завдань зоологічної та ветеринарної науки.


Індекс рубрикатора НБУВ: П6 я73-1 + Ю751.12 я7 + Х916.32 я7 + Э212.4:П

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА753216 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :

 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського