Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (2)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Ю225$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

1.
Селіванов В. М. 
Співвідношення інтелекту і інтуїції в процесі пізнання і перетворення права / В. М. Селіванов // Пробл. філософії права. - 2004. - Т. 2. - С. 132-141. - Бібліогр.: 42 назв. - укp.

Проаналізовано проблему співвідношення інтелекту і інтуїції в процесі пізнання і перетворення права. Надано розуміння інтелекту і інтуїції. Незважаючи на властиві їм особливості, вони розглядаються взаємозв'язаними сторонами єдиного пізнавального і освітнього процесу права. Ефективність останніх припускає взаємодію інтелекту і інтуїції, тобто, вони повинні розглядатися не як взаємовиключні, а взаємодоповнюючі явища.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002.5 + Ю225.4 + Ю225.51

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72665 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Котюк І. І. 
Пізнання у сфері судочинства в системі інших видів пізнання / І. І. Котюк // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2007. - Вип. 37. - С. 21-27. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.4в2:Ю2 + Ю225

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 


3.
Карнаухова М. Д. 
Феномен публічного управління в перспективі наратології : автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.01 / М. Д. Карнаухова; Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України. - Київ, 2019. - 20 c. - укp.

Обґрунтовано теоретичне і практичне значення залучення концептуально-термінологічного апарату наратології для аналізу дискурсу врядування та вдосконалення публічно-управлінської діяльності. Здійснено комплексний аналіз перспектив дослідження публічного управління на засадах методологічних принципів наратології, які значно розширюють інструментарій моніторингу, систематизації і змістовного опису управлінських зв’язків, способів їх референтності, типів модальності, параметрів і правил акторно-мережевої ідентифікації. Актуалізовано поняття дискурсивного простору врядування і наративного дискурсу та важливості їх концептуалізації для вдосконалення управлінського дискурсу й управлінської ментальності. Визначено теоретико-методологічний підхід до моделі governance як побудови наративної інтриги, виявлення і схематизація якої стимулює ефективність організації й упорядкування подієвості управлінського процесу та демократичної легітимації суб’єктів врядування. Доведена евристична цінність залучення теорії наративної ідентичності для оптимізації управління ідентичностями та формування інноваційної політики на засадах моделі належного врядування. Запропоновані механізми форматування стратегічних наративів як дієвих факторів активації деліберативного дискурсу в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)01 + Ю225.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА443480 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :

 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського