Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (11)Юристам - Автореферати дисертацій (3)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Х999.891/896$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

1.
Савченко В. А. 
Забезпечення прав та законних інтересів суб'єктів кримінального судочинства у досудових стадіях в Україні та Федеративній Республіці Німеччині: порівняльний аспект : автореф. дис... канд. юрид. наук / В. А. Савченко; Київ. нац. ун-т внутр. справ. - К., 2008. - 16 c. - укp.

Здійснено порівняльно-правове дослідження теоретичних і практичних проблем щодо забезпечення прав і свобод осіб, що виникають у досудових стадіях в Україні та ФРН. Розглянуто теоретичні питання стосовно забезпечення суб'єктивних прав і свобод, процесуальні гарантії за умов запровадження досудового розслідування. Вивчено особливості забезпечення прав та інтересів осіб, що потерпіли від злочинних посягань, обвинувачених, свідків, інших учасників кримінального процесу зазначених країн. Проаналізовано законодавче врегулювання проведення слідчих дій і застосування заходів процесуального примусу. Сформульовано пропозиції, спрямовані на вдосконалення чинного кримінально-процесуального законодавства України з метою максимального захисту прав та інтересів осіб, що беруть участь у кримінальному судочинстві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.01 + Х893.9(4НІМ)722.01 + Х999.891/896

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА356889 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Аскеров С. С. 
Принцип незалежності і недоторканності суддів у кримінальному процесі України та Азербайджану (порівняльно-правове дослідження) : автореф. дис... канд. юрид. наук / С. С. Аскеров; Акад. адвокатури України. - К., 2008. - 20 c. - укp.

Досліджено правову природу, суть і зміст принципу незалежності та недоторканості суддів у кримінальному процесі України й Азербайджану. Проаналізовано процес становлення, а також розвиток цього принципу у кримінальному процесі даних країн. Вивчено та проаналізовано їх конституції та законодавство, міжнародно-правові акти про незалежність і недоторканість суддів. Досліджено проблеми сучасного стану та шляхи подальшого правового врегулювання принципу незалежності та недоторканості суддів у кримінальному процесі. Проаналізовано співвідношення даного принципу з іншими принципами кримінального процесу України й Азербайджану. Проведено порівняльно-правовий аналіз національного законодавства цих країн щодо незалежності та недоторканості суддів, рівня забезпечення та системи гарантії незалежності суддів, відповідність законодавства цих держав їх міжнародно-правовим зобов'язанням. Обгрунтовано необхідність удосконалення законодавства України й Азербайджану щодо притягнення суддів до юридичної відповідальності (дисциплінарної та кримінальної). Зроблено пропозиції законодавцям даних держав стосовно приведення правової бази щодо незалежності та недоторканості суддів у відповідності до міжнародних зобов'язань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)-2 + Х893.9(5АЗЕ)-2 + Х999.891/896

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА355589 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Видання зберігається у :


3.
Циганюк Ю. В. 
Цивільний позов у кримінальному процесі України та країн континентальної правової системи: порівняльно-правове дослідження : автореф. дис... канд. юрид. наук / Ю. В. Циганюк; Акад. адвокатури України. - К., 2008. - 20 c. - укp.

Зроблено спробу здійснити комплексне порівняльно-правове дослідження цивільного позову у кримінальному процесі України та країн континентальної правової системи на прикладі Італії, Німеччини, Польщі, Росії, Франції. Обгрунтовано необхідність гармонізації кримінально-процесуальних норм, що визначають засади захисту майнових прав потерпілих від злочину осіб в Україні з аналогічними у країнах континентальної правової системи. На підставі чинного законодавства, з використанням доктринальних праць сформульовано пропозиції щодо визначення правової природи цивільного позову в кримінальному процесі України та країн зазначеної правової системи. Детально проаналізовано кожен його елемент. Визначено особливості суб'єктного складу даного позову. Охарактеризовано провадження за цивільним позовом у кримінальному процесі України та країн континентальної правової системи. За результатами аналізу сформульовано шляхи вирішення проблемних питань. Змодельовано проекти норм для доповнення й удосконалення чинного українського законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4)17 + Х893.9(4УКР)17 + Х999.891/896

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА355587 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


4.
Аракелян М. Р. 
Сравнительная адвокатура : курс лекций / М. Р. Аракелян; Одес. нац. юрид. акад. - О. : Юрид. л-ра, 2009. - 236 c. - рус.

Освещены правовые основы организации и деятельности адвокатуры в различных странах мира в сравнительно-правовом аспекте, в частности, в США, Канаде, Великобритании, Германии, Франции и странах СНГ (Российской Федерации, Азербайджане, Армении, Казахстане, Кыргызстане, Таджикистане, Узбекистане). Освещена история развития института адвокатуры. Рассмотрены международные стандарты адвокатской этики, определен правовой статус адвоката в угловном и гражданском процессах, а также специализированных судах. Дана общая характеристика институциональной системы защиты прав человека в Европе. Освещены тенденции совершенствования законодательства Украины об адвокатуре в аспекте европейского опыта.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4/8)8 я73-2 + Х999.891/896 я73-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА727632 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


5.
Алльєро С.  
Сучасне управління в суді : навч.-практ. посіб. / С. Алльєро, М. Аллісон, Д. Баудел, Л. Є. Букіна, К. Бурк, К. Бурк, Т. В. Верховець, І. П. Голосніченко, Дж. Грейсин, Б. Енгельбарт; ред.: П. Г. Соломон; Держ. суд. адмін. України. - К. : Юрінком Інтер, 2010. - 527 c. - укp.

Висвітлено загальні положення управління в суді, питання доступу до правосуддя, організаційні аспекти управління діяльністю у суді. Наведено концепцію лідерства в управлінні судом, моделі судової культури в контексті наслідків їх функціонування. Увагу приділено питанням управління процесом проходження судових справ і документів, стратегічного планування в судах, організації їх безпеки й управління кадровим забезпеченням, використання інформаційних технологій у судах загальної юрисдикції та стандартів ефективності роботи судів першої інстанції для вдосконалення процесу надання послуг. Розкрито організаційно-правові засади діяльності архівних підрозділів судів, питання діловодства й обліково-статистичної роботи в судах. Проаналізовано роль суддівського самоврядування в організації роботи судів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)я73 + Х891.9(7КАН)я73 + Х999.891/896я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА735043 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


6.
Ільїна О. В. 
Заходи заохочення, які можуть застосовуватися за кримінально-виконавчим законодавством України, до засуджених Російської Федерації та Республіки Білорусь: порівняльно-правове дослідження / О. В. Ільїна // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2010. - Вип. 48. - С. 472-477. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Проаналізовано заходи заохочення, які можуть застосовуватися до засуджених за законодавством України, Російської Федерації та Республіки Білорусь.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х999.891/896

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського