Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (4)Юристам - Автореферати дисертацій (2)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Х932.211.120.6$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

1.
Осика С. Г. 
Правове регулювання імпорту: антидемпінгові, компенсаційні та спеціальні заходи : Підруч. / С. Г. Осика, В. В. Коновалов, О. О. Покрещук; Укр. акад. зовніш. торгівлі. - К., 2001. - 639 c. - (Система світ. орг. торгівлі як основа регулювання глобал. торг. процесів). - Бібліогр.: 184 назв. - укp.

Розкрито зміст норм правової системи ГАТТ/СОТ (Генеральна угода з тарифів і торгівлі/Світова організація торгівлі) щодо боротьби з недоброякісним імпортом, а також норм законодавства України, США та Європейського Союзу про кваліфікацію правопорушень і застосування антидемпінгових, компенсаційних і спеціальних заходів. Наведено теоретичне висвітлення інститутів правопорушень у сфері зовнішньоекономічної діяльності (демпінгування, субсидування і масованого імпорту) та відповідальності за їх вчинення. Проаналізовано правові та економічні аспекти застосування антидемпінгових, компенсаційних і спеціальних заходів, передусім в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.14-321.1 + Х819(4УКР)120.03 + Х932.211.120.6(4УКР) + У9(4УКР)843 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС35388 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Молодико К. Ю. 
Гарантії фінансових установ як засіб цивільно-правового захисту прав та інтересів учасників цивільних відносин : автореф. дис... канд. юрид. наук / К. Ю. Молодико; НДІ приват. права і підприємництва Акад. прав. наук України. - К., 2007. - 19 c. - укp.

Проведено дослідження процесу виникнення гарантій фінансових установ як нового унікального способу забезпечення виконання зобов'язань у сфері міжнародної торгівлі, розглянуто основні етапи його поступової імплементації національними системами різних країн світу. Проаналізовано взаємовплив зобов'язань із гарантії, зобов'язань із договорів про надання гарантії та забезпечених гарантією зобов'язань. Розглянуто існуючі в чинному матеріальному праві України колізії щодо правового регулювання гарантійних відносин, а також випадки суперечності підзаконних актів щодо гарантій чинним законам України. Наведено пропозиції щодо внесення змін до чинного законодавства з метою усунення виявлених недоліків. Доведено об'єктивну невідворотність збільшення обсягу гарантійних операцій за участю фінансових установ як з підстави зацікавленості суб'єктів господарювання у розвитку прискорених механізмів захисту їх інтересів, так і з підстави можливості та доцільності заміни засобів адміністративного примусу держави на механізми правового регулювання економічного характеру. Досліджено особливості застосування гарантій фінансових установ для забезпечення інтересів публічного характеру, доведено їх цивільно-правовий характер. Наведено пропозиції щодо розширення сфер правового регулювання, в яких доцільно застосовувати такі гарантії для забезпечення публічного інтересу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х832.081 + Х932.211.120.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА351326 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


3.
Мілаш В. С. 
Правові особливості захисного застереження як умови зовнішньоекономічного договору : Автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.03 / В. С. Мілаш; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. - Х., 2003. - 19 c. - укp.

Визначено, що особливостями захисного застереження, як умови зовнішньоекономічного договору, є функціональне призначення та юридична техніка побудови зазначеної договірної умови, а також кваліфікаційні ознаки обставин, що вводять їх у дію. Детально охарактеризовано ці особливості та надано відповідні визначення. Значну увагу приділено найбільш важливим передумовам використання захисного застереження. Існуючі у міжнародному комерційному обігу захисні застереження зведено до єдиної класифікації, а також охарактеризовано правове значення цієї умови у змісті зовнішньоекономічного договору. Досліджено найбільш розповсюджені у договірній сфері захисні застереження (форс-мажорне, про ускладнюючі обставини та адаптаційно-цінового характеру). Сформульовано пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства у сфері укладення зовнішньоекономічних договорів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х932.211.120.6 + Х914.23

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА323726 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


4.
Діковська І. А. 
Принципи правового регулювання міжнародних приватних договірних зобов'язань: теоретичні та практичні аспекти : автореф. дис. ... д-ра юрид. наук : 12.00.03 / І. А. Діковська; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - Київ, 2014. - 34 c. - укp.

Проаналізовано розуміння та застосування принципів правового регулювання міжнародних приватних зобов'язань у доктрині та практиці. Визначено поняття, систему та функції принципів правового регулювання міжнародних приватних зобов'язань. Розкрито уніфікацію та гармонізацію як принципи створення та застосування міжнародних приватних договірних зобов'язань. Визначено етапи створення та зміни уніфікованих правових норм у сфері міжнародних приватних договірних зобов'язань. Розглянуто підходи щодо доктринального розуміння матеріальної свободи договору, способи закріплення матеріальної свободи договору у праві окремих країн континентальної Європи, а також Англії та США. Проаналізовано зміст та способи визнання принципу свободи договору у міжнародних уніфікованих документах, праві України, Італії, ФРН, Польщі, Франції, Швейцарії, Нідерландів. Досліджено підходи до розуміння принципу добросовісності у доктрині, міжнародних уніфікованих документах, праві окремих держав.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х932.211.120.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА410237 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


5.
Діковська І. А. 
Принципи правового регулювання міжнародних приватних договірних зобов'язань : монографія / І. А. Діковська. - Київ : Юрінком Інтер, 2014. - 462 c. - Бібліогр.: с. 412-458 - укp.

Приділено увагу уніфікації - принципу створення правових норм, що регулюють міжнародні приватні договірні зобов'язання. Вивчено різні способи уніфікації, особливості застосування окремих уніфікованих документів (міжнародних договорів, джерел м'якого права). Охарактеризовано можливі вияви принципу свободи договору в міжнародних договірних відносинах: матеріально-правові, під час вибору застосовуваного права та процесуальні вияви зазначеного принципу. Досліджено застосування принципу добросовісності на усіх стадіях існування міжнародних договірних зобов'язань, а також його роль у тлумаченні приватних договорів, міжнародних уніфікованих актів. Проаналізовано доктринальні джерела, міжнародних уніфікованих документів, внутрішнього законодавства різних держав, судової та арбітражної практики. Обгрунтовано пропозиції щодо удосконалення чинного законодавства України та правильного застосування правових норм, що регулюють міжнародні приватні договірні зобов'язання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х932.211.120.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА782821 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :

 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського