Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (2)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Ф3(4УКР)133.1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

1.
Явір В. А. 
Протидія ксенофобії в Україні: правові, інституційні та політичні засоби / В. А. Явір // Правова держава. - 2009. - Вип. 20. - С. 482-489. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)345 + Ф3(4УКР)133.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68385 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Князевич В. М. 
Системна криза в Україні як контекст реформ охорони здоров'я / В. М. Князевич, Л. І. Жаліло // Вісн. Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. - 2015. - № 3. - С. 99-105. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Науково обгрунтовано засади успішності реформ охорони здоров'я в Україні. Показано, що контекстом реформ в Україні є системна криза, яка призвела до порушення соціально-економічних взаємозв'язків. Це стало підгрунтям для формування суспільно-ментальних умов реформ в охороні здоров'я, а саме спротиву реформам медиків і недовіри населення щодо доцільності змін. Доведено, що політичні трансформації, соціально-економічні зміни й умови зовнішнього середовища утворили контекст, усвідомлення впливу якого і його врахування в механізмах державного управління реформами охорони здоров'я в Україні сприятиме успішності реформування. Обгрунтовано закономірність комплементарності змін, згідно з якою успішність реформ забезпечується послідовністю і взаємозв'язком змін комплементарних до охорони здоров'я факторів - законодавства, економіки, освіти, громадських інституцій, що в європейських країнах визначається як "здоров'я в усіх політиках".


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)14-6 + Ф3(4УКР)133.1 + Р11(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15105 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

3.
Тараненко М. М. 
До питання організації масових заворушень / М. М. Тараненко // Вісн. Нац. техн. ун-ту України "КПІ". Політологія. Соціологія. Право. - 2013. - № 3. - С. 161-167. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Розглянуто одну з форм об'єктивної сторони масових заворушень - їх організацію. Проаналізовано основні складові елементи практичних дій організаторів і керівників масовихпротиправних акцій, що визначають конкретну сутність та зміст зазначеного складу злочину.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф3(4УКР)133.1 + Х881.9(4УКР)122

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29126:П.С.Пр. Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

4.
Сітарський С. М. 
Інституціоналізація діяльності органів державної влади щодо врегулювання політичних конфліктів у контексті національної безпеки України : автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.01 / С. М. Сітарський; Національна академія державного управління при Президентові України. - Київ, 2018. - 20 c. - укp.

Розкрито зміст інституціоналізації органів державної влади як процесу формування інституцій (формальних та неформальних норм і правил) та інститутів (цілеспрямовано створених процедур, органів, системи взаємин), орієнтованих на підвищення ефективності діяльності органів влади з питань урегулювання політичних конфліктів у контексті забезпечення національної безпеки. Систематизовано різні підходи до сутності політичного конфлікту в контексті забезпечення національної безпеки. Доведено тісний причинно-наслідковий зв’язок між політичними конфліктами та національною безпекою, що виступає характеристикою стану захищеності людини, суспільства і держави. Досліджено регулятивний потенціал держави з питань мінімізації політичних конфліктів на основі порівняльного аналізу воєнної організації держави та сектору безпеки і оборони як інституційних форматів забезпечення національної безпеки в умовах посилення конфліктогенних чинників соціогенезису. Систематизовано понятійно-термінологічний апарат та уточнено сутність дефініції “інституціоналізація діяльності органів державної влади щодо врегулювання політичних конфліктів”. Запропоновано практичні рекомендації щодо підвищення ефективності процесу врегулювання політичних конфліктів в Україні в контексті забезпечення національної безпеки на основі інституціоналізації діяльності органів державної влади.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112 + Х819(4УКР)011.1-91 + Ф3(4УКР)133.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА434460 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :

 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського