Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (4)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=У9(4УКР)261.413.45$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

1.
Про фіксований сільськогосподарський податок // Право України. - 1999. - № 2. - С. 115-118. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)261.413.45 + Х829(4Укр)2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27747 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Тулуш Л. Д. 
Оподаткування сільськогосподарських товаровиробників: стан та перспективи розвитку : [посібник] / Л. Д. Тулуш, В. І. Проніна, Н. В. Сеперович; Ін-т розв. аграр. ринків {Київ}. - К.; Л.: Укр. технології, 2009. - 295 c. - Бібліогр.: с. 294-295. - укp.

Висвітлено теоретичні та практичні питання організації та функціонування податкової системи у сільському господарстві. Наведено загальну характеристику основних податкових форм. Розроблено рекомендації щодо застосування спеціальних режимів і пільг з метою непрямої підтримки розвитку агропромислового комплексу. Розглянуто чинну нормативно-правову базу з питань оподаткування сільськогосподарської галузі, запропоновано методики ведення податкового обліку та визначення сум податкових зобов'язань (податку на додану вартість, фіксованого сільськогосподарського податку, плати за землю та транспортні засоби). Рокрито особливості оподаткування доходів громадян, нарахування та сплати соціальних внесків. Окреслено перспективи розвитку системи оподаткування сільськогосподарських товаровиробників за умов подальшої трансформації економічних відносин в аграрній сфері та реформування вітчизняної податкової системи, гармонізації її норм з європейським законодавством.

Освещены теоретические и практические вопросы организации и функционирования налоговой системы в сельском хозяйстве. Дана общая характеристика основных налоговых форм. Обоснованы рекомендации по применению специальных режимов и льгот с целью непрямой поддержки развития агропромышленного комплекса. Рассмотрена действующая нормативно-правовая база по вопросам налогообложения сельскохозяйственной отрасли, приведены методики ведения налогового учета и определения сумм налоговых обязательств (налога на прибавочную стоимость, фиксированного сельскохозяйственного налога, платы за землю и транспортные средства). Раскрыты особенности налогообложения доходов граждан, начисления и оплаты социальных вкладов. Очерчены перспективы развития системы налогообложения сельскохозяйственных товаропроизводителей в условиях дальнейшей трансформации экономических отношений в аграрной сфере и реформирования отечественной налоговой системы, гармонизации ее норм с европейским законодательством.


Індекс рубрикатора НБУВ: У526.141.345 + У9(4УКР)261.413.45 + Х829(4УКР)211.92

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА717376 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


3.
Климаш Н. І. 
Формування доходів бюджету в контексті становлення ринку землі в Україні / Н. І. Климаш, Д. А. Жук // Бізнес Інформ. - 2022. - № 1. - С. 351-357. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Досліджено основні проблеми формування ринку землі в контексті провадження в Україні земельної реформи. Так, зняття мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення стало новою віхою в економічній історії України, що дасть можливість розвиватись агропромисловому комплексу та нарощувати обсяги виробництва сільгосппродукції. Здійснено огляд формування ринку землі сусідніми країнами: Польщею, Румунією, Словаччиною й Угорщиною. Вказано, що ситуація на ринку землі даних країн суттєво відрізняється від ситуації в Україні, проте можна провести паралелі в контексті ціни, площі, яку можна придбати, та, в окремих випадках, умов продажу. Проведено огляд законодавства України, що регулює ринок землі. Акцентовано увагу на очікуваннях від продажу землі сільськогосподарського призначення та впливу продажу землі на інвестиційний клімат у країні. Окреслено зміни в податковому законодавстві щодо сплати податків за використання землі, починаючи із 2022 р. Згідно з нормативно- правовими актами наведено поняття мінімального податкового зобов'язання на землевласників, що включає сплату податків, зборів, платежів (контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи), пов'язаних з виробництвом і реалізацією власної сільськогосподарської продукції та/або з власністю та/або користуванням (орендою, суборендою, емфітевзисом, постійним користуванням) земельними ділянками, віднесеними до сільськогосподарських угідь. Наведено механізм розрахунку мінімального податкового зобов'язання для земель щодо яких проведено нормативну грошову оцінку та для яких не проведено. Визначено суб'єктів, які звільняються від мінімального податкового зобов'язання. Акцентовано увагу на законодавчо-правовій нормі для фізичних осіб щодо площі землі, більше 0,5 га, яка підпадає під оподаткування мінімальним податковим зобов'язанням.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-51-21,01 + У9(4УКР)261.413.45 + Х829(4УКР)1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського