Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (6)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=З970.402$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 10
Представлено документи з 1 до 10

1.
Заржицький О.  
Захист програмного забезпечення за допомогою інституту "конфіденційної інформації" / О. Заржицький, С. Жуков, Є. Іванова // Право України. - 1999. - № 1. - С. 59-61. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.402 + Х839(4Укр)3 + Х819(4Укр)126

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27747 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Інформаційні технології та захист інформації : Зб. наук. пр. Вип. 1 / ред.: В. Г. Лукашевич; Запоріз. юрид. ін-т. - Запоріжжя, 1998. - 100 с. - (Інформ. безпека). - рус.

Представлено статті вчених і фахівців з питань забезпечення інформаційної безпеки та правових проблем захисту інформаційних технологій та інформації в Україні. Розглянутоя проблеми боротьби зі злочинністю в сфері комп'ютерної інформації, реформування чинного законодавства з питань кримінальної відповідальності за злочини в сфері комп'ютерної інформації, організаційні аспекти підготовки фахівців з технічних засобів захисту інформації, загальні принципи захисту інформації в банківських автоматизованих системах, організаційно-правові питання конфіденційності електронної пошти.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.402я54(4Укр) + Х881.9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69757 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Видання зберігається у :


3.
Інформаційні технології та захист інформації : Зб. наук. пр. Вип. 2 / ред.: В. Г. Лукашевич; Запоріз. юрид. ін-т. - Запоріжжя, 1998. - 128 с. - рус.

Розглядаються проблеми законодавчого забезпечення боротьби з комп'ютерними злочинами, використання статистичних методів при оцінці захищеності інформації у технічних каналах, деякі питання правового захисту інформації в Україні, кримінологічні проблеми комп'ютерної злочинності, вплив зовнішніх факторів на захист інформації. Аналізуються інформаційні технології в структурах державної служби, даються рекомендації по забезпеченню програмно-технічного захисту інформації в комп'ютерних мережах тощо.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.402 + Х881.9(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69757 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Видання зберігається у :


4.
Василюк В.  
Об'єкти захисту інформації. Методи та засоби захисту інформації / В. Василюк // Прав., нормат. та метрол. забезп. системи захисту інформації в Україні. - 2006. - Вип. 2. - С. 88-95. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Наведено узагальнену схему можливих каналів витоку та несанкціонованого доступу до інформації, оброблювану в типовому одноповерховому офісі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х840-020.6 + З970.402-016

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70508 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


5.
Войтко С.  
Патентно-правова охорона винаходів у галузі комп'ютерних технологій / С. Войтко, А. Дідович // Прав., нормат. та метрол. забезп. системи захисту інформації в Україні. - 2005. - Вип. 10. - С. 65-69. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Проаналізовано патентно-правову охорону винаходів у галузі інформаційних технологій (ІТ). Розглянуто поняття комп'ютерного піратства та його негативний вплив на розвиток сфери ІТ. Наведено зміст основних понять у галузі ІТ. Представлено законодавство інших країн світу щодо захисту комп'ютерних програм. Розглянуто нормативно-правову охорону ІТ.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.402 + Х839(4/8)341.06:З970 + Х881.129

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70508 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


6.
Інформаційні технології та захист інформації : Зб. наук. пр. Вип. 1 / ред.: В. Г. Лукашевич; Запоріз. юрид. ін-т. - Запоріжжя, 1999. - 152 с. - рус.

Розглянуто питання забезпечення інформаційної безпеки і правових проблем захисту інформаційних технологій та інформації в Україні. Висвітлено шляхи удосконалення діяльності оперативних підрозділів у боротьбі зі злочинністю у сфері приватизації, принципи організації інформаційної системи обліку операцій з векселями, вимоги до джерел інформації в системі державного управління. Запропоновано способи захисту інформації від витоку у телефонно-телеграфному, факсимільному та модемному зв'язку, методи визначення надійності технічних засобів захисту інформації тощо.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.402 + Х8(4УКР)Ф.я43 + Х819(4УКР)126 + Х881.9(4УКР)129

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69757 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
Видання зберігається у :


7.
Опірський І. Р. 
Прогнозування несанкціонованого доступу в інформаційних системах держави з використанням перетворення Карунена-Лоєва / І. Р. Опірський // Інформатика та мат. методи в моделюванні. - 2015. - 5, № 3. - С. 234-239. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.402-016 + Х849(4УКР)04:З97 в661

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100666 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 


8.
Дудикевич В. Б. 
Визначення джерел помилок прогнозування несанкціонованого доступу в інформаційних мережах держави / В. Б. Дудикевич, І. Р. Опірський // Безпека інформації. - 2016. - 22, № 1. - С. 7-11. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Досліджено та визначено джерела помилок прогнозування несанкціонованого доступу в інформаційних мережах держави. Доведено, що одним з джерел помилок контрольованих параметрів є похибки зміни значень проміжку реалізації спостережуваного випадкового процесу змін стану контрольованої в часі мережі. Це джерело помилок можна визначати в тому випадку, якщо знайдено рішення завдання прогнозування в цілому. Якщо припустити, що відрізок реалізації відомий цілком точно і екстраполяцію його проведено без помилок, то єдиним джерелом похибки залишається методика розв'язання рівняння. Джерела похибок, що виникають на першому етапі (на етапі екстраполяції), в свою чергу можна розбити на дві групи. Перша пов'язана з деяким значенням функціоналу, тобто з недосконалістю використаної моделі об'єкта, неповнотою або неточністю кількісних характеристик, що описують об'єктивно існуючі залежності в досліджуваному процесі. Друга група похибок виникає на етапі екстраполяції і має місце навіть в тих випадках, коли екстраполяційний функціонал відомий цілком точно, а вихідний відрізок реалізації спостерігається без помилок. Причиною цих похибок є сам стохастичний характер задачі, що розв'язується. Проведений аналіз надав змогу виділити основні можливі проблеми, які потрібно вирішити для забезпечення високої достовірності прогнозу, що в свою чергу може бути використано для підвищення ефективності прогнозування несанкціонованого доступу в інформаційних мережах держави.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.402-016 + Х849(4УКР)04:З97

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100841 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

9.
Опірський І. 
Загальні проблеми прогнозування НСД в інформаційних мережах держави / І. Опірський // Прав., нормат. та метрол. забезп. системи захисту інформації в Україні : наук.-техн. зб. - 2015. - Вип. 2. - С. 31-34. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Важлива роль прогнозу в проблемі прийняття рішення за результатами контролю призводить до необхідності більш детально розглянути як саму постановку задачі прогнозу, так і можливих методів її рішення. Така необхідність, крім того, викликається такою обставиною, що прогнози різного характеру використовують відносно різні інформаційні мережі держави. Бажано визначити місце задачі, що розглядається, в загальній проблемі передбачення та прогнозу НСД і оцінити існуючі методи вирішення з точки зору їх можливості використання в даному випадку. Однією з характерних особливостей будь-якого прогнозу, а в особливості НСД на інформаційні системи держави, є використання минулого досвіду для одержання оцінок майбутнього. Інформація про інформаційні мережі держави, що мається до моменту прогнозу і, що використовується, під час його здійснення та називається апріорною. Відповідно оцінки, одержані в результаті прогнозу називаються апостеріорними. Виходячи з цього, прогноз можна визначити як одержання апостеріорної оцінки деякої якості явища НСД, що досліджується, на основі апріорних відомостей про його минуле та теперішнє. Очевидно, що об'єм і характер апріорної інформації, яка використовується при прогнозуванні, в істотній степені складаються на методах одержання потрібної апостеріорної оцінки та ступеня її достовірності. Зокрема, апріорна інформація є єдиною основою для визначення моделі явища НСД, що досліджується - детермінованої або стохастичною. Проте проблема прогнозування включає в себе ряд численних труднощів, одні з яких власне зв'язані з прогнозуванням, другі характерні для всіх напрямків автоматичного контролю, треті визначають загальні можливості прогнозування і його місце серед інших видів контролю. Досліджено та наведено деякі загальні проблеми прогнозування несанкціонованого доступу в інформаційних системах, досліджено загальні методи прогнозування та представлено етапи вирішення задачі прогнозування в автоматизованих системах контролю.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.402-016 + Х849(4УКР)041:Х810.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70508 Пошук видання у каталогах НБУВ 

10.
Дудикевич В. Б. 
Оптимальність неусіченої послідовної процедури Вальда в задачах перевірки двох простих прогнозів несанкціонованого доступу в інформаційних мережах держави / В. Б. Дудикевич, І. Р. Опірський, П. І. Гаранюк, О. А. Ваврічен // Інформатика та мат. методи в моделюванні. - 2016. - 6, № 3. - С. 215-226. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Математично обгрунтовано та виведено вирази, що точно описують послідовне правило Вальда, і в рамках зроблених припущень та досліджень виведено вирази оптимальної перевірки двох простих прогнозів, що в свою чергу дозволяє одержати подальший розвиток вирішенню проблеми прогнозування несанкціонованого доступу. На основі дослідження оптимальності неусіченого послідовного правила Вальда одержано рівності, що зв'язують ймовірності помилок з заданими порогами і пороги з заданими ймовірностями помилок, які справедливі для загального випадку залежних неоднорідних спостережень і для незалежних однорідних спостережень.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.402-016 + Х849(4УКР)041:Х81

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100666 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського