Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (5)Юристам - Наукова електронна бібліотека (1)Юристам - Автореферати дисертацій (6)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>K=СУМІСНИЦТВО$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 16
Представлено документи з 1 до 16

1.
Гевель О.  
Про умови роботи за сумісництвом / О. Гевель // Право України. - 2002. - № 2. - С. 68-73. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4Укр)2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27747 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Коляда Т. А. 
Диференціація правового регулювання праці за трудовим законодавством України : Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.05 / Т. А. Коляда; Нац. ун-т внутр. справ. - Х., 2004. - 20 c. - укp.

Досліджено соціально-правову характеристику диференціації правового регулювання трудових відносин, визначено її поняття та основні критерії. На підставі аналізу зазначеної диференціації розроблено класифікацію правових норм. Доведено необхідність обмеження ролі централізованого регулювання трудових відносин, визначено основні функції локального правового регулювання на підприємствах, в установах, організаціях. Запропоновано варіант визначення понять локального правового регулювання, індивідуально-договірного правового регулювання, а також класифікацію угод, залежно від яких установлюються індивідуальні умови праці. Досліджено особливості диференціації регулювання праці окремих категорій робітників (жінок, неповнолітніх, осіб, що працюють за сумісництвом, державних службовців). Сформульовано пропозиції щодо внесення конкретних змін і доповнень до чинного законодавства.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)8

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА332176 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


3.
Веренич Н. В. 
Особливості правового регулювання праці за сумісництвом та суміщенням професій (посад) : Автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.05 / Н. В. Веренич; Нац. ун-т внутр. справ. - Х., 2003. - 19 c. - укp.

Проаналізовано теоретико-методологічні засади, нормативні основи та проблеми практичного застосування правовідносин сумісництва та суміщення професій (посад) як правових форм організації праці. Досліджено поняття, правову природу та мету сумісництва за умов ринкової економіки, юридичне значення ринкової економіки та додаткової умови трудового договору, сучасний стан нормативно-правового забезпечення сумісництва та суміщення професій (посад) за умов розвитку українського суспільства. Надано характеристику змісту трудової функції за умов сумісництва, підстави виникнення трудових правовідносин за даною правовою формою організації праці, розглянуто тенденції та напрямки відповідного нормативно-правового забезпечення. Висвітлено зміст трудової функції у разі суміщення професій (посад) та організаційно-правовий порядок його встановлення та припинення. Визначено напрямки подальшого розвитку правового регулювання відносин у сфері суміщення професій (посад).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)8

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА323938 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


4.
Венедиктова В. М. 
Правове регулювання відхилень від нормальної тривалості робочого часу : Автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.05 / В. М. Венедиктова; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. - К., 1999. - 19 c. - укp. - рус.

Дисертацію присвячено комплексному дослідженню теоретичних і практичних питань, пов'язаних з регулюванням робочого часу та відхиленням від його нормальної тривалості. Особливу увагу приділено регулюванню відхилень від нормальної тривалості робочого часу індивідуальними і колективними угодами в умовах ринкової економіки, тобто ненормованому та неповному робочому часу, праці за сумісництвом, надурочним роботам, чергуванню. Зроблено висновки і внесено конкретні пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства, призначеного регулювати питання як нормальної тривалості робочого часу, так і відхилень від останнього.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)21

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА305679 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


5.
Красюк Т. В. 
Правове регулювання робочого часу та часу відпочинку науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів III та IV рівнів акредитації : автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.05 / Т. В. Красюк; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. - Х., 2008. - 20 c. - укp.

Досліджено теоретичні та практичні питання правового регулювання робочого часу та часу відпочинку науково-педагогічних працівників ВНЗ III та IV рівнів акредитації. Розглянуто основні особливості науково-педагогічної праці як різновиду інтелектуальної діяльності. Визначено критерії диференціації правового регулювання праці даних працівників. Проаналізовано нормування робочого часу та навчального навантаження, що визначається тижневою тривалістю робочого часу та конкретизованими нормативами. Досліджено шляхи оптимізації тривалості робочого часу керівних працівників ВНЗ. Висвітлено аспект правового регулювання сумісництва у ВНЗ. Зроблено висновок щодо необхідності розробки Положення про особливості роботи за сумісництвом у ВНЗ III та IV рівнів акредитації. Узагальнено та систематизовано теоретичний матеріал про час відпочинку науково-педагогічних працівників. Наведено конкретні пропозиції щодо вдосконалення правового регулювання робочого часу та часу відпочинку науково-педагогічних працівників ВНЗ III і IV рівнів акредитації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)821 + Ч484(4УКР) п5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА360816 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


6.
Тищенко О. В. 
Правові проблеми укладення, зміни та припинення трудового договору з педагогічними працівниками середніх загальноосвітніх шкіл України : Автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.05 / О. В. Тищенко; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. - К., 2002. - 18 c. - укp.

Досліджено нормативно-правові акти, які регламентують укладення, зміну та припинення трудового договору з працівниками середніх загальноосвітніх шкіл. Уточнено встановлені вимоги допуску до заняття педагогічною діяльністю, порядок укладення трудового договору з педагогічними працівниками, розглянуто особливості укладення окремих видів трудових договорів (контракт, сумісництво, трудовий договір з молодими спеціалістами). Проаналізовано порядок зміни трудового договору з педагогічними працівниками та вплив результатів атестації на зміну умов трудового договору. Уточнено порядок розірвання трудового договору з ініціативи педагогічного працівника, керівників середніх загальноосвітніх шкіл. Розкрито правовий зміст поняття "аморальний проступок працівника, що виконує виховні функції". Вивчено судову практику трудових спорів у середніх загальноосвітніх школах. Сформульовано пропозиції щодо вдосконалення правового регулювання з'ясування проступку працівників означеної категорії, а також щодо внесення змін та доповнень до окремих статей КЗпП України, Законів "Про освіту", "Про загальну середню освіту", Положення про порядок наймання та звільнення педагогічних і науково-педагогічних працівників та ін.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4Укр)1:430 + Ч421.42

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА318530 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


7.
Міщук М. О. 
Реформування трудового законодавства в частині укладення трудового договору : автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.05 / М. О. Міщук; Харк. нац. ун-т внутр. справ. - Х., 2008. - 19 c. - укp.

Комплексно досліджено теоретичні та практичні проблеми реформування трудового законодавства у частині укладення трудового договору. Розглянуто особливості передумов його укладання. Проаналізовано правове регулювання трудового договору як підставу виникнення трудових відносин. Визначено особливості укладення трудових договорів за умови роботи за сумісництвом. Виявлено основні ознаки сумісництва та суміщення професій (посад). Визначено особливості укладення трудового договору за конкурсом, з роботодавцем - фізичною особою, з тимчасовими та надомними працівниками. Наведено пропозиції щодо вдосконалення проекта Трудового кодексу, зокрема, правового регулювання трудових відносин з даним категоріями працівників.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА361885 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


8.
Головань Т. Г. 
Сумісництво та суміщення професій (посад) в трудовому праві : Автореф. дис... канд. юрид. наук / Т. Г. Головань; Харк. нац. ун-т внутр. справ. - Х., 2007. - 19 c. - укp.

Комплексно досліджено теоретичні та практичні проблеми сумісництва та суміщення професій (посад). Досліджено поняття, ознаки, значення, історію становлення сумісництва та суміщення професій (посад). Проведено розмежування сумісництва та суміщення професій (посад) від суміжних правових явищ (виконання обов'язків тимчасово відсутнього працівника, тимчасове заступництво, позаурочні роботи, переведення). Визначено особливості правового регулювання сумісництва та суміщення професій (посад), зокрема, порядку укладення та припинення відповідного трудового договору, обмеження щодо роботи за сумісництвом та суміщенням професій (посад), особливості змісту трудової функції як суттєвої умови даного трудового договору. Проведено аналіз чинного законодавства, проекту Трудового кодексу України та правозастосовної практики, запропоновано рекомендації щодо вдосконалення проекту Трудового кодексу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА352443 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


9.
Баришніков В. М. 
Інститут державної служби проходження державної служби : навч.-метод. посіб. / В. М. Баришніков; Ін-т підгот. кадрів держ. служби зайнятості України. - К., 2010. - 140 c. - укp.

Наведено загальну характеристику інституту державної служби, розглянуто історію його утворення, механізм управління та принципи організації в Україні. Висвітлено питання адаптації до європейських стандартів вітчизняного законодавства про регулювання державної служби. Розкрито основні положення Закону України про державну службу. Описано процес проходження державної служби, розкрито зміст поняття службової кар'єри, розглянуто систему оплати праці, гарантії, способи заохочення державних службовців, висвітлено питання їх пенсійного забезпечення та надання грошової допомоги. Визначено порядок обчислення стажу роботи в органах державної служби. Розкрито особливості роботи працівників державних підприємств, установ та організацій за сумісництвом, описано механізм припинення державно-службових відносин. Розглянуто законодавчі акти про регулювання проходження державної служби в Україні.

Дана общая характеристика института государственной службы, рассмотрена история его образования, механизм управления и принципы организации в Украине. Освещены вопросы адаптации к евро пейским стандартам отечественного закондательства о регулировании государственной службы в Украине. Освещены основные положения Закона Украины о государственной службе. Описан процесс прохождения государственной службы, раскрыто содержание понятия служебной карьеры, рассмотрена система оплаты труда, гарантии, способы поощрения государственных служащих, освещены вопросы их пенсионного обеспечения и оказания денежной помощи. Определен порядок исчисления стажа работы в органах государственной службы. Раскрыты особенности работы сотрудников государственных предприятий, заведений и организаций по совместительству, описан механизм прекращения государственно-служебных отношений. Рассмотрены законодательные акты о регулировании прохождения государственной службы в Украине.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)012 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА727184 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


10.
Венедіктов С. В. 
Сумісництво як складовий елемент сучасного трудового правовідношення: його стан та перспективи розвитку / С. В. Венедіктов // Держава і право. Юрид. і політ. науки : зб. наук. пр. - 2010. - Вип. 50. - С. 351-358. - Бібліогр.: 42 назв. - укp.

Розглянуто категорію сумісництва з врахуванням сучасних реалій. Запропоновано внести зміни в положення діючого законодавства в частині закріплення на нормативному рівні процедури укладення трудового договору з сумісником.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)1-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69395 Пошук видання у каталогах НБУВ 

11.
Панченко М. В. 
Правове регулювання статусу працівників Служби безпеки України як суб'єктів трудового права : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.05 / М. В. Панченко; Східноукр. нац. ун-т ім. В. Даля. - Луганськ, 2013. - 19 c. - укp.

Комплексно досліджено актуальні теоретичні та практичні проблеми правового регулювання статусу працівників Служби безпеки України (СБУ) як суб'єктів трудового права. Визначено стан теоретичної розробки в юридичній науці службово-трудовій діяльності працівників СБУ. Наведено авторське визначення понять "службово-трудова діяльність працівників СБУ", "трудо-правовий статус працівників СБУ", "принципи правового регулювання статусу працівників СБУ", "нормативно-правове забезпечення проходження служби в органах СБУ", "суміщення та сумісництво професій (посад) в органах СБУ". Встановлено зміст правовідносин суб'єктів трудового права під час проходження служби в органах СБУ, проаналізовано його особливості. Зосереджено увагу на проблемах нормативно-правового забезпечення проходження служби в органах СБУ, запропоновано шляхи їх подолання. Доведено необхідність внесення доповнень до Закону України "Про Службу безпеки України"; прийняття Положення "Про проходження служби працівниками СБУ, які працюють за трудовим договором", яке безпосередньо регламентувало б порядок проходження служби цієї категорії працівників СБУ, визначало їх правовий статус, а також Положення "Про суміщення та сумісництво професій (посад) в оперативних підрозділах правоохоронних органів України".


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.011.012-7 + Х879(4УКР)01:Х811.12

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА408565 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


12.
Протидія злочинності: теорія та практика : зб. матеріалів VI Міжвуз. наук.-практ. конф. студентів (курсантів), аспірантів та молодих учених, 16 трав. 2014 р., Київ / Ген. прокуратура України, Нац. акад. прокуратури України, Нац. акад. прав. наук України. - Київ : Нац. акад. прокуратури України, 2014. - 482 c. - укp.

Досліджено проблеми правового регулювання протидії злочинності в Чорнобильській зоні відчуження. Розглянуто переговори з терористами як складову протидії злочинності. Охарактеризовано сумісництво та суміщення з іншими видами діяльності як обов'язкову умову настання відповідальності за статтею 172-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Визначено детермінанти злочинів, вчинених працівниками ОВС. Приділено увагу "географії" злочинності як показнику злочинності. Висвітлено становлення поняття конфлікту інтересів у сучасному вітчизняному законодавстві. Розкрито процесуальні аспекти застосування угоди про примирення у кримінальному провадженні. Обгрунтовано строки давності у випадку вчинення незакінченого злочину. Описано типову особу злочинця-фальшивомонетника в контексті криміналістичного аспекту. З'ясовано регламентацію призначення за Кримінальним процесуальним кодексом України судової комп'ютерно-технічної експертизи. Вивчено проблеми усталення норми мови кримінального законодавства. З'ясовано концептуальні засади правозахисної діяльності прокуратури. Розроблено адміністративно-правовий механізм протидії корупції.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР)7 я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС58053 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


13.
Корчак Н. М. 
Проблематика застосування адміністративної відповідальності за порушення обмежень щодо заняття іншою оплачуваною роботою або підприємницькою діяльністю / Н. М. Корчак, Я. О. Корчак // Юрид. вісн. Повітр. і косм. право : Наук. пр. Нац. авіац. ун-ту. - 2016. - № 2. - С. 80-85. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Здійснено аналіз судової практики розгляду справ, пов'язаних з порушенням встановлених законом обмежень щодо заняття іншою оплачуваною або підприємницькою діяльністю, та надано вирішення певних ключових питань кваліфікації цього виду адміністративного правопорушення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)072.899.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73401 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

14.
Гамалюк Б. М. 
Особливості здійснення праці за сумісництвом: правовий аспект / Б. М. Гамалюк // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2015. - № 827. - С. 92-98. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Розглянуто питання, пов'язані з використанням сумісництва. Проаналізовано теоретичні засади та проблеми практичного застосування сумісництва в Україні як правової форми організації праці. Досліджено сучасний стан нормативно-правового забезпечення та мету сумісництва за умов ринкової економіки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)15

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

15.
Сазонова А. О. 
Шляхи вдосконалення законодавчого регулювання оподаткування фізичних осіб, які провадять незалежну професійну діяльність / А. О. Сазонова // Наук.-інформ. вісн. Івано-Франків. ун-ту права ім. Короля Данила Галицького. Сер. Право. - 2021. - № 12. - С. 94-101. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Мета роботи - дослідження шляхів вдосконалення законодавчого регулювання оподаткування фізичних осіб, які провадять незалежну професійну діяльність. Методика. Методика включає комплексний аналіз та узагальнення наявного науково-теоретичного матеріалу та формулювання відповідних висновків та рекомендацій. Під час дослідження використовувались наступні методи наукового пізнання: термінологічний, логіко-семантичний, функціональний, системно-структурний, логіко-нормативний. Результати. В процесі дослідження визнано, що імплементація передового зарубіжного досвіду відповідатиме сучасним економічним тенденціям, пов'язаним з підвищенням поширеності нестандартної зайнятості, в основі якої лежить мобільність робочих ресурсів та зниження залежності працівника від роботодавця (тимчасова робота, неповний робочий час, робота за сумісництвом, поділ робочого місця, "віртуальне підприємство" тощо), а також забезпечить оптимізацію процедур фіскального контролю держави за нестандартними формами зайнятості, скорочення "тіньового ринку" зайнятості тощо. Практична значимість. Результати дослідження може бути використано у правотворчій з удосконалення податкового законодавства.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73788 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

16.
Особливості формування законодавства України: філософсько-правові, історичні та прикладні аспекти : матеріали II Всеукр. наук.-практ. конф. (27 берез. 2015 р.) / ред.: А. І. Луцький, О. В. Острогляд, Р. П. Луцький; упоряд.: М. Й. Гаврецька; Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького, Тернопільський національний економічний університет, "Асоціація кримінального права", Всеукраїнська громадська організація, "Особливості формування законодавства України: філософсько-правові, історичні та прикладні аспекти", Веукраїнська науково-практична конференція. - Івано-Франківськ : Івано-Франків. ун-т права ім. Короля Данила Галицького, 2015. - 494 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp.

ВІДОБРАЖЕННЯ ІДЕЙ ЕКЗИСТЕНЦІАЛІЗМУ В ПРАВОВІЙ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ «і-АвивіИ ІДЕОЛОГІЇ СУЧАСНОЇ Бараці Є.Ю-, Стеблинська 0, С. КРИМІНОЛОГІЧНІ ОЗНАКИ ДЕВІАНТНОЇ ПОВВДІНКИ НЕППттпг,™ ВИХОВНИХ КОЛОНІЯХ ^ НЕПОВНОЛІТНІХ у 6 Басиста І. В. ОСОБЛИВОСТІ ПРОВАДЖЕННЯ СЛІДЧОГО ЕКСПЕРИМЕНТУ ТА ОСВІллтлио„ КАТАСТГМ ' ЛВ4Р,Й "* вїї 9 вогатирьпв І. Г. ПРОТИДІЯ ЗЛОЧИННОСТІ У СФЕРІ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ Богатиуьова О. І. НОВЕЛИ ВИКОНАННЯ СЛІДЧИМИ ІЗОЛЯТОРАМИ ДЕРЖАВНОЇ ПЕНІТЕНЦІАРНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЗАПОБІЖНОГО ЗАХОДУ У ВИГЛЯДІ ТРИМАННЯ ПІД ВАРТОЮ 14 Глишик В. К. ДО ПИТАННЯ ПРО ДВОАСПЕКТНЕ РОЗУМІННЯ КРИМІНАЛЬНО-ПРАВОВОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ іб Гпииіик О. В. ДО ПИТАННЯ КЛАСИЧНОГО ТА НЕКЛАСИЧНОГО ПРАВОРОЗУМІННЯ: ФІЛОСОФСЬКО-ПРАВОВИЙ ВИМІР 19 Гисарев С. Л. ДО ПИТАННЯ КЛАСИФІКАЦІЇ ЮРИДИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ. ДЕЯКІ ПИТАННЯ ВДОСКОНАЛЕННЯ ТЕРМІНОЛОГІЇ В АНТИТЕРОРИСГИЧНОМУ ЗАКОНОДАВСТВІ УКРАЇНИ ПРОБЛЕМИ СПІВВІДНОШЕННЯ ДОГОВІРНОЇ ТА ДЕЛІКТНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ &ть И■ в■ . пилштгнорЧА ПРОФЕСІОНАЛІЗМ ПРЕДСТАВНИЦЬКИХ ОРГАНІВ ВЛАДИ ТА IX ПРАИиі ^ ДІЯЛЬНІСТЬ ивоСті формування. законодавства України: філософсько-правіші, історичні та прикладні аспекти іМатеріали П Всеукраїнської науково-практичної конференції, 2015 Д^ШЛЦІЯ1ЮРИДИЧНИХ ДЕФЕКТІВ ЗЕМЕЛЬНО-ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ: $)НЯТГЯ ТА СПОСОБИ за ^^ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ У ФОРМУВАННІ ПРАВОВОЇ ДЕРЖАВИ В ^ОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ 35 и’пстииький-М^і ^^ФІЛОСОФСЬКІ ПРОБЛЕМИ ПРАВА І ЗАКОНОДАВСТВА- 38 ^щгеАНМПРО ПІДСТАВИ КЛАСИФІКАЦІЇ ПОДАТКОВИХ СТРОКІВ 40 тФОРМ^АШЙНИЙ САБОТАЖ ТА ІНФОРМАЦІЙНА ДИВЕРСІЯ КРИМІНОЛОПЧНИЙ АНАЛІЗ ЯВИЩ СУЧАСНОСТІ 43 Пиіґ'аичиков Є. Л . Лик'янчиков Б. Є. ЖкЛИВОСТІ ТА ШЛЯХИ ВИКОРИСТАННЯ СПЕЦІАЛЬНИХ ЗНАНЬ У ' КРИМІНАЛЬНИХ ПРОВАДЖЕННЯХ ПРО НЕЗАКОННИЙ ОБІГ НАРКОТИКІВ 47 ІЯИ МІЖНАРОДНОГО ТЮРЕМНОГО КОНГРЕСУ 1878 Р. У КОНТЕКСТІ СТАНОВЛЕННЯ МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА У СФЕРІ ВИКОНАННЯ КРИМІНАЛЬНИХ ПОКАРАНЬ - 50 МЕТАІ СИСТЕМА ПОКАРАНЬ ЗА КОДЕКСОМ УКРАЇНСЬКОГО ПРАВА 1743 РОКУ 52 РЕЄСТРАЦІЯ ЯК БЕЗРОБІТНОГО ОСОБИ, ЩО ПРАЦЮВАЛА ЗА СУМІСНИЦТВОМ: ПРАВОВА РЕГЛАМЕНТАЦІЯ ТА УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ 54 Нішимча С. О. ЗНАЧЕННЯ ПРИНЦИПУ АДРЕСНОСТІ ТА ЦІЛЬОВОГО ВИКОРИСТАННЯ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ У БЮДЖЕТНОМУ ПРОЦЕСІ 57 Оніїиенко Н. М СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗАКОНОДАВСТВА: СУЧАСНІ ЗАВДАННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ бо Пархоменкп Н. М. ОСНОВНІ ЕТАПИ ФОРМУВАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ 63 Цилипенко П. Д. КОНСТИТУЦІЙНІ ГАРАНТІЇ СОЦІАЛЬНО-ЗАБЕЗПЕЧУВАЛЬНИХ ВІДНОСИН В УКРАЇНІ 65 Пноиевськтій О. Т ЕТАПИ ГАРМОНІЗАЦІЇ ЗАКОНОДАВСТВА УКРАЇНИ ТА ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ (СУЧАСНІ РЕАЛІЇ) 68 Стінова Н. А. ПРАВОВА КОМУНІКАЦІЯ ТА ЕМОЦІЯ ПРАВА. 71 КТО РІЯ ІА ТЕ ОР1Я ДЕРЖАВИ ТА ПРАВА. ФІЛПГПФія ПРАВА конституціцнк ПРАВО, .МУЩЦИЦ^ІЬНЕ тт^ккплпттпот Андоисяк/. П. АННА ПАВЛИК - БОРЕЦЬ ЗА ҐЕНДЕРНУ РІВНІСТЬ 91 Андоисяк Т. Г. ІСТОРІЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОВОЇ ДУМКИ ЯК НАУКА 94 Андругів О. І. ОСОБЛИВОСТІ РАДЯНСЬКОГО РЕЖИМУ НА ТЕРИТОРІЇ ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКИХ ЗЕМЕЛЬ В1939-1941 РОКАХ: ІСТОРИКО-ПРАВОВИЙ АСПЕКТ 97 Баран А. В. КОНСТИТУЦІЙНО-ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ПАРЛАМЕНТУ АВСТРІЙСЬКОЇ МОНАРХІЇ (1848-1851 РР.) 101 ВПЛИВ КОЗАЦЬКОГО ЗВИЧАЄВОГО ПРАВА НА ФОРМУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ У XVII 103 Вітоиська І. В. ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА - ВАЖЛИВА СКЛАДОВА НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПГ.АИ УКРАЇНИ 106 Войтович Н. П. ^ слгплНА ПРАВО ЛЮДИНИ НА ПДНЕ ІСНУВАННЯ У НАУКОВІЙ СПАДЩИНІ БОІДАпл КІСТЯЮВСЬКОГО У Гавреиька М. Й. ПРАВОВИЙ РЕЖИМ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ В ПЕРІОДИЦІ ЗУНР „иисгпі формування законодавства України: фьіософсько-правові, кліиіп.- г 0^7- Матеріали П Всеукраїнської науково-практичної конференції, 2015 гр^ПшГАННЯ ЗАКРІПЛЕННЯ ЧЕТВЕРТОГО ПОКОЛІННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ У О^оНОДАВСШ УКРАЇНИ ПЗ Р0ІПЕЯЕНМ ЗАХИСТУ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН ЯК ФУНКЦІЯ СУЧАСНОЇ р*АВИ пб ^ІИТАННЯ ПРАКТИКИ ДІЯЛЬНОСТІ ЄВРОЮСГУ и8 ^НОТНШЕТОДОЛОГІЧНІ ПІДХОДИ ДО РОЗУМІННЯ І КЛАСИФІКАЦІЇ ФУНКЦІЙ ПРАВА 120 СТАНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТОК КУЛЬТУРИ УКРАЇНСЬКОГО ПАРЛАМЕНТАРИЗМУ 123 ІТРАІЮШ01 ЗАСАДИ ДЕРЖАВНО-ПРИВАТНОГО ПАРТНЕРСТВА В ГАЛУЗІ ЕКОЛОГІЇ 125 ДОГОВОРИ ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ В СИСТЕМІ ДОГОВІРНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ПРИРОДОРЕСУРСОВИХ ВІДНОСИН 128 освдвш ^ідходіи 'ДСГ РЕФОРМУВАННЯ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ В УКРАЇНІ 13і Колодій О. А. ФУНКЦІЇ МОДЕЛЬНИХ ПРАВОВИХ АКТІВ 133 Кпндпатюк Т. М. ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ФОРМУВАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ 136 Косьмій M. М, ПРОБЛЕМИ ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ ЦІЛЬОВОГО ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬ У МІСТОБУДІВНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ 138 Кт.нтнко о. Г: КОНСТИТУЦІЙНЕ СУДОЧИНСТВО ЯК ФОРМА ЗАХИСТУ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ 141 Луцький M. І. РОЛЬ ТА МІСЦЕ ЗУНР В СИСТЕМІ НАЦІОНАЛЬНОГО ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ 344 ОБ ИСПОЛЬЗОВАНИИ ТЕРМИНА «ИНСТИТУТ» В СФЕРЕ ПРАВА. ~ 485 ~ НАУКОВА СПАДЩИНА АКАДЕМІКА ІВАНА МИХАЙЛОВИЧА ЛУЦЬКОГО 146


Індекс рубрикатора НБУВ: Х8(4УКР)-30 я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА855807 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :

 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського