Бази даних

Юристам - Реферативна інформація - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (3)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>A=ЧАНТУРИ$<.>+<.>A=ЛАДО$<.>+<.>A=ЛЮДОВИКОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

1.
Правовое регулирование предпринимательской деятельности в постсоветский период : сб. науч. ст. / А. М. Байков, А. Н. Бирюков, С. Бэешу, П. Варул, А. Вутт, А. И. Выговский, И. А. Диковская, А. С. Довгерт, В. Н. Захватаев, К. М. Ильясова, О. С. Иоффе, Ф. С. Карагусов, А. С. Киздарбекова, Р. Книпер, А. В. Коструба, А. А. Кот, Е. В. Кохановская, Н. С. Кузнецова, Р. А. Майданик, А. Л. Маковский, Р. С. Мельник, С. П. Мороз, Е. Б. Осипов, О. А. Первомайский, Е. В. Петров, И. П. Писков, С. А. Погребной, Й. Пуделька, И. В. Спасибо-Фатеева, М. К. Сулейменов, Е. А. Суханов, Е. О. Харитонов, Е. И. Харитонова, М. М. Хоменко, Л. Чантурия, В. Ф. Яковлев; ред.: Н. С. Кузнецова, М. К. Сулейменов; НАПрН Украины, Каспийс. обществ. ун-т. - Харьков : Право, 2018. - 862, [8] c. - рус.

Приведены научные статьи ведущих цивилистов Украины, Казахстана и других зарубежных государств, посвященные анализу положений Хозяйственного кодекса Украины и Предпринимательского кодекса Казахстана, их соотношения с нормами гражданских кодексов и специальных законов в сфере предпринимательской деятельности. Прослежен генезис категорий "торговое право", "предпринимательское право", "хозяйственное право". Рассмотрены частно- и публично-правовые аспекты в предпринимательском праве. Проанализирован опыт правового регулирования предпринимательской деятельности зарубежным законодательством. Очерчены тенденции развития коммерчекого права зарубежных государств. Освещен процесс формирования эстонского частного права. Дана информация о способах защиты сторон договора в гражданском и хозяйственном законодательстве Украины. Внимание уделено регулированию отношений в сфере банкротства в Хозяйственном кодексе Украины и специальном законодательстве. Приведены замечания к проекту Предпринимательского кодекса Республики Казахстан.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4/5)901.3 я43

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС65885 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Видання зберігається у :


2.
Ладонько Л. 
Професійна підготовка державних службовців: зарубіжний досвід / Л. Ладонько, Н. Мірко // Зовн. торгівля: економіка, фінанси, право. - 2021. - № 3. - С. 108-118. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Проаналізовано ключові підходи й системи підготовки та підвищення кваліфікації державних службовців в європейській практиці. Виокремлено ключові проблеми у сфері підготовки та перепідготовки державних службовців в Україні. Запропоновано напрями та шляхи вдосконалення процесів підготовки державних службовців в Україні відповідно до провідного міжнародного досвіду.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)012 + Х819(4)012

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69762 Пошук видання у каталогах НБУВ 

3.
Ладонько Л. С. 
Фінансування державних і місцевих програм і проєктів в Україні та Польщі / Л. С. Ладонько, Н. С. Орлова, А. О. Чечель, Н. В. Мірко, І. В. Калінько // Фінанс.-кредит. діяльність: проблеми теорії та практики : зб. наук. пр. - 2021. - Вип. 1. - С. 58-67. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Досліджено інструменти фінансування державних і місцевих програм і проектів в Україні та Польщі (бюджетні, грантові, фінансово-кредитні та інвестиційні інструменти). Мета роботи - визначення можливостей використання інструментів фінансування державних і місцевих програм і проектів в Україні та Польщі для реалізації національної та регіональної публічної політики. Методи дослідження - порівняльний аналіз аналітичних та офіційних статистичних даних України та Польщі на основі класифікації груп інструментів фінансування державних і місцевих програм і проектів. Доведено, що основними інструментами фінансування державних і місцевих проектів і програм в Україні та Польщі є бюджетні (субвенції, місцеві цільові програми) та грантові інструменти (грантові програми, міжнародна технічна допомога). Оцінка структури розподілу коштів у межах окремих програм у Польщі та Україні надала можливість виділити ключові об'єкти грантового фінансування в Україні (освіта, спорт, охорона здоров'я та соціальний захист) і в Польщі (планування територій, дорожньо-транспортна інфраструктура, розвиток бізнесу та інновацій). Визначено, що важливим фінансово-кредитним інструментом у країнах є міжнародні кредити Міжнародного банку реконструкції та розвитку, Європейського банку реконструкції та розвитку та Європейського інвестиційного банку, про що свідчать загальні обсяги кредитів (позик), залучених державами від міжнародних організацій. Досліджено особливості розвитку та реалізації інвестиційних інструментів фінансування державних і місцевих програм і проектів: державно-приватного партнерства, лізингової діяльності. У висновках узагальнено механізми використання інструментів фінансування в Україні та Польщі і запропоновано напрями зміцнення наявних можливостей і вдосконалення процесу фінансування державних і місцевих програм та проектів для України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР) + У049(4УКР)60-96 + У9(4УКР)261.340.6 + У9(4ПОЛ)261.340.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73250 Пошук видання у каталогах НБУВ 

4.
Мітал О. Г. 
Шляхи підвищення дієвості механізмів забезпечення державної політики залучення іноземних інвестицій в регіональний розвиток / О. Г. Мітал, Л. С. Ладонько, І. В. Калінько // Наук. вісн./Одес. нац. екон. ун-т. - 2021. - № 3/4. - С. 70-76. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Моделювання інвестиційного середовища приймаючою країною є важливим елементом розробки державної політики заохочення та регулювання прямого іноземного капіталу та є одним зі складників процесу моделювання інвестиційного середовища країни. Сформовано механізм регулювання залучення іноземних інвестицій. Проаналізовано основні принципи організації державного управління інвестиційними процесами (ІП) на рівні регіонів. Визначено механізми державного та регіонального управління ІП в Україні. Досліджено ІП в Україні та узагальнити фактори їх активізації та впливу на розвиток виробничого потенціалу країни. Запропоновано вдосконалений механізм залучення іноземних інвестицій, що спрямований на створення сприятливого інвестиційного клімату й підвищення інвестиційної активності.


Індекс рубрикатора НБУВ: У + Х839(4УКР)921.25

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72117 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського